Uitslag springwedstrijd december 2011

Op zondag 11 december jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een springwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de springwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
1. Irma Holwerda
2. Danila van Damme
3. Corine Tolsma
4. Amber Theuns
5. Max Vroom
6. Femke Jansma
7. Roos van Gorkum
8. Iris Adema
9. Hanna Gerlind Ekema
10. Mellanie v/d Meulen
11. Sjoke Andela
12. Quinty Spinhoven
13. Sophie Vroom
14. Sylvia Onderstijn
15. Dian Papa
 
Klasse BB
1. Iris Dijkmeijer
2. Maryse Brandsma
3. Cecile del Grosso
4. Nathalie Halma
5. Anniek v/d Horst
6. Fenna Kooistra
7. Sanne de Haas
8. Ilse Nicolay
9. Marjolein Veenstra
10. Marrit Venema
11. Anemijn Efdé
12. Hannah v/d Zee
13. Julia de Jong
14. Lize-Marie Tijtsma
15. Myra v/d Horst
16. Bianca Inia
17. Irma Hiemstra
18. Jocelyn Kuijper
19. Nynke Holwerda
Monique Onderstijn
Inge Zijlstra
 
Klasse B
1. Justa Atema
2. Aniek Papa
3. Esther Wierda
4. Esther Dijkstra
5. Janna de Boer
6. Robbin Atema
7. Miriam Overman
8. Lieke Sinnema
Jet Velzeboer
9. Grietine v/d Plaats
10. Tynke Broekens
11. Mariska Hermsen
12. Lianne de Jong
13. Lotte Jansma
14. Dana Mirne Wijnsma
15. Jacobien Ferwerda
16. Marlissa Efdé
17. Marco Wierda
18. Jellien Leistra
19. Anouk tho Bockholdt
Ilja Visser
20. Renate de Boer
21. José de Grijs
22. Rianne Andela
23. Amarens v/d Weerdt
24. Andrea Schiks
25. Puck Kamstra
26. Séanne Duinstra
27. Vera de Grijs
28. Angelique Vonk
29. Femma Haan
30. Manouk van Schepen
31. Ylse Dijkstra
32. Erika Wesselius
33. Anna Olteanu
34. Sophie de Kruijff
Lisa Jensma
 
Klasse L/M
1. Melanie Terpstra (M)
2. Johanna Machiela
3. Romy Wiersma
4. Hildegard de Vries
5. Trynke de Vries
6. Valentina van Kleef
7. Lydia Bolding
8. Sigrid Dijkstra
9. Jennie de Vries
10. Leah v/d Veen
11. Froukje Vroom
12. Sandra v/d Velde
13. Kianne Plantinga

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
1. Liesbeth Hogenraad
2. Elles van Tuinen
3. Jos Dijkmeijer
 
Klasse B
1. Kirsten Schuurhof
2. Laura Bakker
3. Julia Vos
4. Anneke de Vries
5. Rick Fennema
6. Cindy v/d Wijdeven
7. Sanne v/d Meer
Masha Ahmetasevic
Carmen Bokma
Jacob Vriese
 
Klasse L
1. Nynke Papa
Anne Marije de Vries
2. Oscar Brouwer
3. Jildou Bruggeling
4. Bianca Bakker
5. Janneke de Boer
6. Myrthe Mooij
7. Rixt de Boer
 
Klasse M
1. René Kuipers
2. Mariska Westmaas