Uitslag springwedstrijd maart 2011

Op zondag 20 maart jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een springwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de springwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
1. Sanne de Haas
2. Rianne Andela
3. Andrea Schiks
4. Irma Hiemstra
5. Hannah v/d Zee
6. Nikki Larooi
7. Nathalie Halma
8. Myra v/d Horst
9. Julia de Jong
10. Anniek v/d Horst
11. Monique Onderstijn
 
Klasse BB
1. Leah v/d Veen
2. Jocelyn Kuijper
3. Mariska Hermsen
4. Anouk tho Bockholdt
5. Lieke Sinnema
6. Lisa Jensma
7. Danny Hauwert
8. Kim van Weelden
9. Pietrik van Dijk
10. Selina Visser
11. Lianne Timmermans
12. Marrit Osinga
13. Maryse Brandsma
14. Ylse Dijkstra
15. Iris Dijkmeijer
16. Lize Marie Tijtsma
17. Iris Leeuwen
18. Marjolein Veenstra
19. Hilda Voolstra
20. Esmee Spinhoven
21. Vivianna van Slooten
22. Jildou de Groot
23. Youri de Groot
24. Vera de Grijs
25. Wiebrich Kooistra
26. José de Grijs
27. Amarens v/d Weerdt
28. Iris de Bree
29. Anika Torensma
30. Marrit Venema
31. Dana Mirna Wijnsma
32. Erika Wesselius
33. Suzanna Zijlstra
34. Manouk van Schepen
35. Sharona van Slooten
36. Robbin Atema
37. Dorieneke Trul
Marit Jellesma
 
Klasse B
1. Rick Fennema
2. Silke Palma
3. Odile Dijkstra
4. Suela Dijkstra
5. Seanne Duinstra
6. Femma Haan
7. Henrieke Broekens
8. Lianne de Jong
9. Janna Blanksma
10. Ilja Visser
11. Grietine v/d Plaats
12. Johanna Machiela
13. Kianne Plantinga
14. Esther Dijkstra
15. Froukje Vroom
16. Emmy Rinkema
17. Justa Atema
18. Maaike Hiemstra
19. Tynke Broekens
20. Myrthe Mooij
21. Miriam Overman
22. Aniek Papa
23. Sandra v/d Velde
Christina Antonescu
Isanne ten Have
 
Klasse L/M
1. Romy Wiersma
2. Hildegard de Vries
3. Elena Antonescu
4. Jennie de Vries
5. Ilja Jellema
6. Jellien Leistra
7. Tanja de Vries (M)
8. Jet Velzeboer
9. Julia Vos
10. Ytje Weima
11. Lydia Bolding
12. Esther Wierda
Masha Ahmetasevic
Lotte Jansma
Rikst Miedema
Sigrid Dijkstra
Sanne Mansvelder
Loes Verhoeven
Marco Wierda

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
1. Henk Jonker
2. Angela Dijkstra
3. Marlies Wielstra
 
Klasse B
1. Hans Blanksma
2. Rixt Talsma
3. Laura Bakker
4. Bianca Bakker
5. Jacob Vriese
6. Rixt de Boer
7. Anneke de Vries
8. Carmen Bokma
9. Renze Pieter Veltman
Ineke v/d Veen
Cindy v/d Wijdeven
Gea v/d Veer
 
Klasse L
1. Anne Marije de Vries
2. René Bakker
3. Geertje Hoogland
4. Mariska Westmaas
 
Klasse M
1. Oscar Brouwer
2. René Kuipers
3. Astrid van Tuinen
4. Janneke de Boer