Uitslag groepsdressuurwedstrijd februari 2011

Op zondag 6 februari 2011 organiseerde de lesserscommissie weer de jaarlijkse groepsdressuurwedstrijd. Ondanks de harde wind wist ook dit jaar iedereen er weer een mooie dag van te maken.
Lees hier de uitslagen van de verschillende klassen.

De uitslagen van de groepsdressuurwedstrijd van 6 februari 2011:
Pony's: klasse BB, klasse B, klasse L/M
Paarden: klasse BB/B, klasse L, klasse M

Klasse BB (pony's)

1e plaats (195 punten): Marjolein Veenstra
Marrit Vennema
Louise v/d Heide
Marieta Born
2e plaats (194 punten): Myra v/d Horst
Anniek v/d Horst
Selma v/d Velde
Hanna v/d Velde
Cecile del Grossa
Femke Adema
3e plaats (190 punten): Pietrik van Dijk
Esmee Spinhoven
Jeldau de Boer
Jocelyn Kuijper
4e plaats (185 punten): Fenna Kooistra
Anika Torensma
Kim van Weelden
Lisa Jensma
Marit Osinga
5e plaats (185 punten):

Justa Atema
Robbin Atema
Ylse Dijkstra
Youri de Groot
Jildou de Groot
Tessa van Dijk

6e plaats (185 punten): Rianne Andela
Hilda Voolstra
Jose de Grijs
Vera de Grijs
Nikki Larooi
Manouk van Schepen
7e plaats (183 punten): Iris Dijkmeijer
Marit Jellesma
Iris Leeuwen
Wiebrich Kooistra
8e plaats (183 punten): Frieda Priem
Esmee Tromp
Dana Wijnsma
Merle Sjoerdsma
Lize-Marie Tijtsma
9e plaats (180 punten): Sanne de Haas
Erika Wesselyis
Säntis Brunsmans
Julia de Jong
Marlies Wiersma
Ynola Lommerse
Silke Miedema

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Sanne de Haas. Zij waren verkleed als Pipi Langkous.

 

Klasse B (pony's)

1e plaats (207 punten): Sylvia de Vries
Rikst Miedema
Hildegard de Vries
Suzanne Zijlstra
2e plaats (201 punten): Natasja de Valk
Melissa Soethout
Shirley Feddema
Carmen Bijma
Marlissa Becker
3e plaats (200 punten): Romy Wiersma
Maryse Brandsma
Nicole v/d Burgt
Anouk tho Bockholt
Sanne Oomen
Hedwich Fuchs
Isanne ten Have
Jacobien Ferwerda
4e plaats (200 punten): Sandra v/d Velde
Annemijn Becker
Anna Olteanu
Ilja Visser
5e plaats (199 punten): Mariska Hermsen
Leah v/d Veen
Sophie de Kruif
Lieke Sinnema
Amarens /d Weerdt
6e plaats (183 punten): Puck Kamstra
Lianne Timmermans
Marthe Kocken
Sharona van Slooten
Maaike Hiemstra
Vivianna van Slooten

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Sylvia de Vries. Zij waren verkleed als bierflesjes, maar gingen verder die dag wel alcoholvrij door het leven.

 

Klasse L/M (pony's)

1e plaats (210 punten): Eva Boersma
Danny Hauwert
Iris Hermens
Johanna Machiela
Chantal Elling
Silke Palma
Jackelyne Kooistra
Valentina van Kleef
2e plaats (203 punten): Sëanne Duinstra
Renate de Boer
Janne v/d Schaaf
Femma Haan
Tynke Broekens
Henrieke Broekens
Grietine v/d Plaats
Miriam Overman
3e plaats (202 punten): Femke Schootstra
Odile Dijkstra
Laura Bakker
Sanne Mansvelder
4e plaats (202 punten): Jennie de Vries
Lotte Jansma
Oda Bak
Kianne Plantinga
Tara Boorsma
Sigrid Dijkstra
5e plaats (198 punten): Esther Dijkstra
Emmy Rinkema
Nikita Kuiken
Süela Dijkstra
6e plaats (197 punten): Linda Groeneveld
Ytje Weima
Janna Blanksma
Annemijn Lunshof
7e plaats (196 punten): Rixt Talsma
Eline de Boer
Annemarie Sittrop
Tanja de Vries
Nienke v/d Meij
8e plaats (196 punten): Esther Wierda
Janna de Boer
Marco Wierda
9e plaats (196 punten): Melanie Terpstra
Julia Vos
Dorieneke Trul
Masha Ahmetasevic
Brit le Klerk
Margriet Kloostra
Esmee v/d Vies
10e plaats (196 punten): Aniek Papa
Trynke de Vries
Natasha Nicolai
Jet Velzeboer

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Sëanne Duinstra én de groep van Eva Boersma. De eerste groep was verkleed als baby's, de tweede groep was verkleed als Anky van Grunsven.

 

Klasse BB/B (paarden)

1e plaats (205 punten): Dana Feenstra
Silke Terpstra
Frank Loonstra
John Elling
Jacob Duinstra
Klaske Roskam
2e plaats (204 punten): Ria Werkman
Jolanda de Jong
Gea v/d Veer
Henk Jonker
Hans Blanksma
Gerard Jorna
3e plaats (186 punten): Jurjen Tol
Jos Dijkmeijer
Marianne de Kruijt
Lisette de Boer

 

Klasse L (paarden)

1e plaats (197 punten): Mirthe van Aalst
Britt Imholz
Ninah Prosje
Sam Gall
2e plaats (196 punten): Ineke Hoekstra
Lydia van Loon
Romie Scholte
3e plaats (195 punten) Anneke de Vries
Liesbeth Hoogenraad
Hilda Wiersma
Elly Penninga
Sietse Jousma
Carla de Groot
4e plaats (194 punten) Magda Postma
Lisette de Boer
Rixt de Boer
Janneke de Boer
Jaqueline Voortman
Antje Poppinga
5e plaats (194 punten) Nynke Schootstra
Froukje Teitsma
Rebecca Laverman
Jildau Bruggeling
Emilie Lyzenga
6e plaats (191 punten)

Sandra Marinus
Margriet de Vries
Pia Oevering
Fenna Vellinga

7e plaats (188 punten)

Margriet Berg
Ali Beimers
Ineke de Groot
Marion de Graaf

8e plaats (185 punten) Oscar Brouwer
Samantha Kuipers
Alex Schootstra
Nynke Papa
Elza Visser
9e plaats (185 punten) Joan Brakke
Chantal Maat
Antoon Koster
Nanja Willemse

 

Klasse M (paarden)

1e plaats (202 punten): René Kuipers
Oscar Brouwer
Mariska Westmaas
Marianne Wagenaar
Merle Hunink
Tina v/d Galiën
2e plaats (190 punten): Carmen Bokma
Wilfred Boorsma
Bianca Bakker
Geertje Hoogland
René Bakker

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Carmen Bokma. Zij waren verkleed als bezige bijen.