Uitslag springwedstrijd december 2010

Op zondag 19 december jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een springwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de springwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
1. Esmee Tromp
2. Frieda Priem
3. Marit Venema
4. Nikki Larooi
5. Anika Torensma
 
Klasse BB
1. Leah v/d Veen
2. Marit Jellesma
3. Nynke Holwerda
4. Esmee Spinhoven
5. Youri de Groot,
Kim van Weelden
6. Pietrik van Dijk
7. Maaike Hiemstra
8. Ilja Visser
9. Sophie de Kruijf
10. Iris Dijkmeyer
11. Lieke Sinnema
12. Mariska Hermsen
13. Marjolein Veenstra
14. Robin Atema
15. Selina Visser
16. Marthe Kocken
17. Manouk van Schepen
18.

Amarens v/d Weerdt,
Wiebrich Kooistra,
Lianne Timmermans,
Lisa Jensma,
Jildou de Groot

 
Klasse B
1. Rikst Miedema
2. Romy Wiersma
3. Aniek Papa
4. Jennie de Vries
5. Eva Boersma
6. Anna Olteanu
7. Jatine Weijer
8. Nienke Borninkhof
9. Sigrid Dijkstra
10. Grietine v/d Plaats
11. Lotte Jansma
12. Silke Palma
13. Linda Groeneveld
14. Esther Wierda
15. Miriam Overman
16. Ylse Dijkstra
17. Justa Atema
18. Iris Hermens
19. Hildegard de Vries
20. Danny Hauwert
21. Lianne de Jong
22. Süela Dijkstra
23. Renate de Boer
24. Valentina van Kleef
25. Tessa van Dijk,
Nicole v/d Burgt,
Janne v/d Schaaf,
Maryse Brandsma,
Anouk tho Bockholt,
Kianne Plantinga,
Elisa v/d Bosch,
Femma Haan,
Emmy Rinkema,
Sylvia de Vries
 
Klasse L/M
1. Laura Bakker
2. Sanne Mansvelder
3. Mascha Ahmetasevic
4. Julia Vos
5. Esmée v/d Vies
6. Lydia Bolding
7. Ytje Weima,
Johanna Machiela,
Melanie Terpstra

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
1. Magda Postma
2. Liesbeth Hogenraad
 
Klasse B
1. Ineke v/d Veen
2. Nynke Papa
3. Lydia van Loon
4. Anneke de Vries
5. Renze Pieter Veltman
 
Klasse L
1. Oscar Brouwer
2. Mariska Westmaas
3. Sandra Marinus
4. Jildau Bruggeling
5. Anna Marije de Vries
6. Geertje Hoogland
 
Klasse Z
1. René Kuipers
2. Janneke de Boer

Uitslag van het 2e parcours van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
1. Liesbeth Hogenraad
 
Klasse B
1. Ineke v/d Veen
2. Renze Pieter Veltman
 
Klasse L
1. Anna Marije de Vries
2. Geertje Hoogland
 
Klasse Z
1. René Kuipers