Uitslag springwedstrijd maart 2010

Op zondag 21 maart jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een springwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de springwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
1. Sandra v/d Velde
2. Anna Olteanu
3. Marthe Kocken
4. Leah v/d Veen
5. Mariska Hermsen
6. Maaike Hiemstra
7. Lianne Timmermans
8. Iris Dijkmeijer
9. Fardau Visser
10. Marjolein Veenstra
11. Lize Marie Tijtsma
12. Ilja Visser
13. Vera de Grijs
14. Eliza v/d Boch
15. Jocelyn Kuijper
16. Iris Leeuwen
17. Selina Visser
18. Merle Sjoerdsma
19. Sophie de Kruijt
20. Esmee Spinhoven
21. Jennifer Jager
22. José de Grijs
23. Lieke Sinnema
24. Annemijn Beker
25. Manouk van Schepen
26. Amarens v/d Weerdt
27. Wiebricht Kooistra
28. Hilda Voolstra
29. Janine Wijkstra
 
Klasse BB
1. Oda Bak
2. Lianne de Jong
3. Henrieke Broekens
4. Anouk tho Bockholt
5. Louise v/d Heide
6. Marco Wierda
7. Jolien Limburg
8. Nienke Borninkhof
9. Grietine v/d Plaats
10. Miriam Overman
11. Mercedez Brandenburg
12. Tessa van Dijk
13. Ilse Zondervan
14. Femma Haan
15. Ilsa de Vries
16. Britt de Klerk
17. Ylse Dijkstra
18. Tynke Broekens
19. Justa Attema
20. Sylvia de Vries
21. Esther Wierda
22. Marlissa Becker
23. Robbin Atema
 
Klasse B
1. Isanne ten Have
2. Valentina van Kleef
3. Nikita Kuiken
4. Loes Verhoeven
5. Anneke Smit
6. Odile Dijkstra
7. Silke Palma
8. Jackelyne Kooistra
9. Esther Dijkstra
10. Ytje Weima
11. Danny Hauwert
12. Linda Groeneveld
13. Anouk Hettinga
14. Kianne Plantinga
15. Rikst Miedema
16. Lotte Jansma
17. Hildegard de Vries
18. Emmy Rinkema
19. Süela Dijkstra
20. Lydia Bolding
21. Sigrid Dijkstra
22. Jatine Weyer
23. Renate de Boer
24. Aniek Papa
Lotteke Bootsma
Chantal Elling
Marieke Goodijk
Trynke de Vries
Celina de Vries
 
Klasse L/M
1. Tanja de Vries
2. Nouscha Kloosterman
3. Jet Velzeboer
4. Esmée v/d Vies
5. Masha Ahmetasevic
6. Nienke v/d Meij
7. Ylse Dijkstra
8. Laura Bakker
9. Myrthe Mooij
10. Wilma Pijpker
11. Eline de Boer
Johanna Machiela
Selina Faber
Julia Vos (M)

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
1. Anneke de Vries
2. Antje Poppinga
3. Hilda Boskma
4. Nynke Schootstra
 
Klasse B
1. Lieke Vriese
2. Geertje Hoogland
3. Katharina Tolsma
4. Karen de Roos
5. Rixt de Boer
6. John Elling
 
Klasse L
1. Astrid van Tuinen
2. Mariska Westmaas
3. Bianca Bakker
4. Jildau Bruggeling
5. René Bakker
 
Klasse M/Z
1. Janneke de Boer (Z)
2. René Kuipers
3. Marianne Wagenaar
4. Oscar Brouwer