Uitslag groepsdressuurwedstrijd januari 2010

Op zondag 31 januari 2010 organiseerde de lesserscommissie weer de jaarlijkse groepsdressuurwedstrijd. De dag begon net als vorig jaar koud en wit, maar ook ditmaal kon niemand dat ervan weerhouden om er een mooie dag van te maken.
Lees hier de uitslagen van de verschillende klassen.

De uitslagen van de groepsdressuur wedstrijd van 31 januari 2010:
Pony's: klasse BB, klasse B, klasse L
Paarden: klasse L, klasse BB/B, klasse M

Klasse BB (pony's)

1e plaats (196 punten): Mariska Hermsen
Lieke Sinnema
Amarins v/d Weerdt
Sophie de Kruif
Leah v/d Veen
2e plaats (195 punten): Justa Attema
Robbin Attema
Tessa van Dijk
Ylsa Dijkstra
Silvia de Vries
3e plaats (195 punten): Jolien Limburg
Louise v/d Heide
Anne Lotte van Marrum
Ilse Zondervan
Anneboukje Taima
Marit Born
4e plaats (194 punten): Selina Visser
Annelies Keestra
Marit Jellesma
Iris Leeuwen
Fardau Visser
Jeanine Wijkstra
5e plaats (194 punten):

Carmen Bijma
Natasja de Valk
Shirley Feddema
Melissa Soethout
Marlissa Bekker
Christina Antonescu

6e plaats (192 punten): Esmee Spinhoven
Jocelyne Kuiper
Jeldau de Boer
Puck Kamstra
7e plaats (190 punten): Nynke Holwerda
Marthe Kocken
Marjolein Veenstra
Lianne Timmermans
Jennifer Jager
Elisa v/d Bosch
Maaike Hiemstra
8e plaats (182 punten): Sandra v/d Velde
Serena Gunst
Anna Olteanu
Annemijn Becker
Ilja Visser
9e plaats (180 punten): Rianne Andela
Vera de Grijs
Jose de Grijs
Manoek van Schepen
Hilda Voolstra

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Justa Attema. Zij waren verkleed als boerderijdieren.

 

Klasse B (pony's)

1e plaats (206 punten): Danny Hauwert
Eva Boersma
Jackelyne Kooistra
Iris Hermens
Chantal Elling
Valentina van Kleef
Johanna Machiela
Silke Palma
2e plaats (202 punten): Marko Wierda
Esther Wierda
Janna de Boer
Imke Vis
Durk Jan Brouwer
Celina de Vries
3e plaats (194 punten): Femma Haan
Janne v/d Schaaf
Grietine v/d Plaats
Renate de Boer
Ilsa de Vries
Mirjam Overman
Sëanne Duinstra
Lianne de Jong
4e plaats (193 punten): Janna Blanksma
Ysanne Pasveer
Albertine Bijland
Jatine Weier
Linda Groeneveld
Annemijn Lunshof
5e plaats (191 punten): Ytje Weima
Lydia Attema
Nikita Kuiken
Anneke Smidt
Esther Dijkstra
Anneke v. Kims
Lydia Bolding
Anoek Hettinga
6e plaats (188 punten): Lotte Jansma
Jennie de Vries
Judith Snijder
Suela Dijksta
Aniek Papa
Sophie Hoekstra
Tara Boorsma
7e plaats (187 punten): Joana Antonescu
Anouk Dijkstra
Erna Antonescu
Hanah Gerstra
8e plaats (182 punten): Jacobien Ferwerda
Maryse Brandsma
Sanne Oomen
Isanne ten Have
Romy Wiersma
Anouk tho Bockholt
9e plaats (178 punten): Sigrid Dijkstra
Jellien Leistra
Suzanne Zijlstra
Rikst Miedema
Hildegard de Vries
10e plaats (177 punten): Danique Wieringa
Oda Bak
Denise Huizinga

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Femma Haan én naar de groep van Danny Hauwert. De eerste groep was verkleed als varkens, de tweede groep was verkleed als de rattenvanger van Hamelen.

 

Klasse L (pony's)

1e plaats (217 punten): Theda Brouwer
Ninah Prosje
Sam Gall
Femke Schootstra
Britt Imholz
Rick Fennema
2e plaats (212 punten): Lotteke Bootsma
Loes Verhoeven
Froukje Vroom
Marieke Goodijk
Ylse Dijkstra
3e plaats (205 punten): Margriet Kloostra
Melanie Terpstra
Esmee v/d Vies
Mariska Jacobs
Masha Ahmetasevic
Julia Vos
Trynke de Vies
4e plaats (203 punten): Laura Bakker
Tanja de Vries
Mirthe v.Aalst
Pien Meijerink
Jolien Meijerink
Sanne Mansvelder
Ilja Jellema
Odile Dijkstra
5e plaats (203 punten): Nouscha Kloosterman
Debby Nydam
Kianne Plantinga
Selina Faber
Sanne Ronner
6e plaats (202 punten): Jildou de Wit
Linda Limburg
Marije de Boer
Froukje Leistra
Marianne Steginga
Myrthe Mooij
7e plaats (199 punten): Else Kooistra
Kirsten Ritsema
Nienke Borninkhof
Ninke v. Blik

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Laura Bakker én de groep van Theda Brouwer. De eerste groep was verkleed als fanfare, de tweede groep was verkleed als sneeuwpoppen.

 

Klasse L (paarden)

1e plaats (194 punten): Tina v/d Galiën
Froukje Teitsma
Jildau Bruggeling
Nynke Schootstra
Rebecca Laverman
2e plaats (192 punten): Fenna Vellinga
Margriet de Vries
Sandra Marinus
Kim v/d Zee
3e plaats (191 punten): Janneke de Boer
Rixt de Boer
Jaqueline Voortman
Lisette de Boer
4e plaats (191 punten): Ineke v/d Veen
Lieke Vriese
Klasine Rodenhuis
Ilona Douma
Emma Steen
5e plaats (187 punten): Sietske Joustra
Liesbeth Hogenraad
Elly Penninga
Antje Potinga
Hilda Wiersma
Anneke de Vries
6e plaats (187 punten): Margriet Berg
Caroline Bil
Tineke de Vries
Ineke de Groot
7e plaats (186 punten): Oscar Brouwer
Alex Schootstra
Doutsje Sipma
Samantha Kuipers
Elza Visser
8e plaats (183 punten): Lydia van Loon
Menno Ferwerda
Ineke Hoekstra
Karen de Roos
9e plaats (177 punten): Joan Brakke
Antoon Koster
Theda Heijs
Nanja Willemse
Nynke Nieuwdam
Chantal Maat

 

Klasse BB/B (paarden)

1e plaats (185 punten): Mirjam Visser
Jacob Duinstra
Marijke Dijkstra
Wilfred Boorsma
Tryntje van Schepen
2e plaats (183 punten): Silke Terpstra
John Elling
Klaske Roskam
Veronica

 

Klasse M (paarden)

1e plaats (195 punten): Mariska Westmaas
Marianne Wagenaar
Oscar Brouwer
René Kuipers
2e plaats (189 punten): Katharina Tolsma
Bianca Bakker
René Bakker
Geertje Hoogland
Carmen Bokma

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Mariska Westmaas. Zij waren verkleed als Peter Pan.