Uitslag springwedstrijd december 2009

Op zondag 13 december jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een springwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de springwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
1. Maaike Hiemstra
2. Nienke Borninkhof
3. Esmee Spinhoven
4. Robbin Atema
5. Marthe Kocken
6. Jildau de Boer
7. Marjolein Veenstra
8. Vera de Grijs
9. Suzanne Zijlstra
10. Hilda Voolstra
11. Ilse Brouwer
12. Justa Atema
13. Manouk van Schepen
14. José de Grijs
15. Cornelia Kroondijk
16. Jacelyn Kuijper
17. Jennifer Jager
18. Ylse Dijkstra
19. Nynke Holwerda
20. Elisa v/d Boch
 
Klasse BB
1. Denise Huizinga
2. Ilsa de Vries
3. Janna de Boer
4. Emmy Rinkema
5. Süela Dijkstra
6. Miriam Overman
7. Henrieke Broekens
8. Lotte Jansma
9. Tynke Broekens
10. Esmée van Sinderen
11. Femma Haan
12. Grietine v/d Plaats
13. Lydia Attema
14. Jackelyne Kooistra
15. Oda Bak
16. Anne Lotte van Marrum
17. Aniek Papa
18. Danique Wieringa
19. Esther Wierda
20. Lianne de Jong
21. Celina de Vries
22. Janna Blanksma
24. Durk Jan Brouwer,
Marco Wierda,
Rosa Nab,
Annebaukje Haima
 
Klasse B
1. Nouscha Kloosterman
2. Silke Palma
3. Kirsten Ritsema
4. Femke Schootstra
5. Odile Dijkstra
6. Ylse Dijkstra
7. Isanne ten Have
8. Marie Hiemstra
9. Kianne Planting
10. Selina Faber
11. Nienke v/d Meij
12. Laura Bakker
13. Esther Dijkstra
14. Lydia Bolding
15. Renate de Boer
16. Jennie de Vries
17. Jatine Weijer
18. Ytje Weima
19. Rixt Miedema
20. Albertine Bijland
21. Romy Wiersma
22. Chantal Elling
23. Tara Boorsma
24. Valentina van Kleef
25. Eva Boersma
26. Hildegard de Vries
27. Sigrid Dijkstra
28. Seanne Duinstra
29. Linda Groeneveld
 
Klasse L
1. Mariska Jacobs
2. Tanja de Vries
3. Esmée v/d Vies
4. Lisl Miedema
5. Wilma Pijpker
6. Sanne Ronner,
Julia Vos,
Mirthe van Aalst,
Johanna Machiela,
Iris Kort,
Masha Ahmetasevic,
Melanie Terpstra

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
1. John Elling
2. Ineke Hoekstra
3. Klaske Roskam
4. Silke Palma
 
Klasse B
1. Menno Ferwerda
2. Tina v/d Galiën
3. Lisette de Boer
4. Karen de Roos
5. Jildau Bruggeling
6. Ineke v/d Veen
7. Nynke Papa
 
Klasse L/M
1. Mariska Westmaas (L)
2. Janneke de Boer
3. René Kuipers
4. Oscar Brouwer