Uitslag springwedstrijd maart 2018

Op zondag 18 maart jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een springwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de springwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
    Stijlpnt Tijd
1. Fabienne de Jong 36 89,3
2. Irsa Nauta 36 95,1
3. Femke Luik 35 103,8
4. Kishandy Strickx 34 78,5
5. Sara Diekstra 34 81,3
6. Fenna Oost 34 89,4
7. Fenna Verbeek 34 100,5
8. Baukje Palsma 34 112,0
9. Jennifer v/d Brug 33 115,4
10. Ylse v/d Bij 32 97,6
11. Terra Finnema 31 113,3
 
Klasse BB
    Strafpnt Tijd
1. Janne Bo de Vries 0 48,8
2. Janny Valk 0 52,7
3. Marije Osinga 0 53,9
4. Hein v/d Veen 0 54,6
5. Lisanne Wielinga 0 56,4
6. Julia de Haan 0 56,9
7. Tiara Wijbenga 0 57,5
8. Jildou Tjoelker 0 57,9
9. Roos van Remundt
Myrthe Bosma
0 58,6
11. Linde Hofman 0 58,7
12. Lenthe Bakker 0 59,5
13. Nynke Smit 0 62,0
14. Marije Oostenrijk
Lize de Vries
0 65,6
16. Delano Martis 0 70,4
17. Douwe Lodder 0 71,4
18. Samantha Mansens 0 79,6
19. Yara Jansen 0 80,3
20. Jette Wolters 0 80,8
21. Tycho Looijenga 0 81,7
22. Sanne Nicolay 4 66,1
23. Herre Koenen 4 69,0
24. Noor van Kammen 4 71,2
25. Daniek Draaisma 4 76,3
26. Esmena Teunissen 4 79,5
27. Sanne v/d Woude 4 87,8
28. Fleur Buijs 4 112,3
Uitgebeld Anny Hoekstra
Amarens v/d Valk
Senna de Vries
Raishantaly Martis
Anna de Boer
Sanne Buijse
   
 
Klasse B
    Strafpnt Tijd
1. Bente Reitsma 0 47,8
2. Emma Kroeze 0 48,0
3. Fenna van Bijnen 0 50,6
4. Janna Plat
Annalies de Vries
0 52,0
6. Maimouna Sylla 0 52,2
7. Mare Toering 0 52,4
8. Benthe Zoodsma 0 52,7
9. Gerianne Posthumus 0 53,4
10. Anna Mirthe Huizenga 0 54,6
11. Dian Papa 0 56,1
12. Rachel Veenstra 0 56,4
13. Demi Mosselman 0 56,9
14. Sophie Sjoerdsma 0 57,8
15. Daisy Dijkstra 0 75,0
16. Yfke Wadman 4 67,6
17. Karin Andringa 4 72,5
18. Lineke Jensma 4 81,9
19. Jesse Jan Anjema 4 82,4
20. Levi Veenstra 4 89,6
21. Eline Vennema 4 91,8
Uitgebeld Isis v/d Woude
Tessa Siersema
Lotte Huisjes
Marin van Zuidam
Boukje v/d Veen
   
 
Klasse L/M
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Tabe Anema (M) 0 46,8   0 29,3
2. Danique Schots 0 58,4   0 37,2
3. Dewi Kool 0 54,2   0 37,6
4. Lisa Jensma 0 53,8   0 39,7
5. Kris Torensma 0 59,1   0 40,6
6. Felienne Kuiken 0 48,4   0 41,8
7. Malissa Verbeek 0 59,3   0 42,3
8. Nina de Jong 0 55,4   4 45,8
9. Mieke Wierda 0 47,0   4 46,6
10. Luawina Riemersma 4 68,9
11. Nynke Wadman 4 71,8
12. Amy Tuit
Anne-Marit Tjemmes
4 77,9
14. Eliza Timmer 8 60,8
Uitgebeld Isa Reitsma
Esmee Ertem
Doutzen Kleiterp
Eowyn v/d Kooi
Jaimy Stork
Anneke Lep
Maite Stienstra
   

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse B/BB
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Marleen v/d Meulen 0 45,4   0 29,9
2. Anna v/d Veen 0 49,6   0 30,4
3. Grietine v/d Plaats 0 58,1   0 31,3
4. Sandra Wijbenga 0 52,0   0 32,9
5. Marlies Wiersma 0 48,2   4 53,9
6. Tanja Hengst 4 49,3    
7. Anthe Marije Stapensea 4 55,4    
8. Ben Adriaansz 8 49,9    
 
Klasse L
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Femma Haan 0 54,5   0 34,2
2. Laura Bakker 0 51,9   0 34,3
3. Carmen Bokma 0 61,7   0 34,4
4. Ilja Jellema 0 52,3   0 34,6
5. Julie Wesselink 0 54,5   0 34,9
6. Mariska Westmaas 0 56,5   0 36,2
7. Hilde Voolstra 0 54,1   0 37,7
8. Fenna Vellinga 4 76,7    
9. Cecile del Grosso 4 84,4    
 
Klasse M/Z
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Masha Ahmetasevic 0 55,1   0 37,1
2. Marco Wierda 0 50,2   4 34,2
3. Julia Vos 4 53,7    
4. Steven v/d Leck 8 51,6