Uitslag dressuurwedstrijd mei 2017

Op zondag 14 mei en 21 mei jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een dressuurwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters.

Klik hier voor de uitslagen van de pony's
Klik hier voor de uitslagen van de paarden

Toelichting:
Bij een aantal klassen komt het voor dat deelnemers een gelijk aantal punten hebben verdiend. In die gevallen wordt de zogenoemde 'ex-aequo' regeling toegepast. Deze regeling werkt als volgt:
"Indien twee (of meer) deelnemers een gelijke totaalscore hebben, is het cijfer op het laatste onderdeel doorslaggevend. Als dit geen uitsluitsel geeft, geldt het voorgaande cijfer als doorslaggevend. Dit wordt herhaald totdat er een onderscheid gemaakt kan worden."

Uitslag van de dressuurwedstrijd voor de pony's:

 

Klasse BB (1e groep)
1. Nynke Zondervan 158 punten
2. Jildau Tjoelker 156 punten
3. Marije Oostenrijk 155,5 punten
4. Julia de Haan 155 punten
5. Desi van Lier 154,5 punten
6. Aljanne Zijlstra 154 punten
7. Lisanne Wielinga 153,5 punten
8. Amarins Keizer 151,5 punten
9. Lize de Vries 150,5 punten
10. Hein v/d Veen 145,5 punten
 
Klasse BB (2e groep)
1. Myrthe Bosma 174 punten
2. Amarins v/d Valk 169 punten
3. Renske Knijft 169 punten
4. Nynke Smit 169 punten
5. Samantha Mansens 167 punten
6. Eva Vet 167 punten
7. Linde Hofman 166 punten
8. Janny Valk 166 punten
9. Marenthe Giesing 165 punten
10. Janne Bo de Vries 165 punten
11. Amilyn Medema 162 punten
12. Marije Osinga 158 punten
13. Ismay de Wit 157 punten
14. Anouk Tijtsma 156 punten
15. Cheryl Antonisse 155 punten
16. Douwe Lodder 155 punten
17. Elza Holwerda 153 punten
 
Klasse B (1e groep)
1. Anne Mirthe Huizenga 196,5 punten
2. Boukje v/d Veen 193,5 punten
3. Marin van Zuidam 191 punten
4. Fenna Stavleu 189,5 punten
5. Isa Reitsma 188,5 punten
6. Elles Hielkema 187 punten
7. Roos van Remundt 186,5 punten
8. Lotte Huisjes 185,5 punten
9. Sanne Buyse 183,5 punten
10. Benthe Zoodsma 183 punten
11. Aletta v/d Bosch 183 punten
12. Sijbrigje v/d Woude 182 punten
 
Klasse B (2e groep)
1. Leonie Theodore 195,5 punten
2. Stacy de Vries 194,5 punten
3. Janny Haijma 193,5 punten
4. Eva van Marrum 191 punten
5. Tessa Siersema 190,5 punten
6. Ilse Bootsma 189 punten
7. Jesse Jan Anjema 187,5 punten
8. Demi Mosselman 187 punten
9. Floortje Kolkman 185,5 punten
10. Annalies de Vries 185,5 punten
11. Kyra Asma 185 punten
12. Myrthe de Valk 185 punten
13. Myrthe Wynandts 185 punten
14. Bea Visser 184 punten
15. Jelke Bakker 183 punten
16. Merrith Bouma 181 punten
17. Bonita de Vries 181 punten
18. Gwen v/d Heide 181 punten
19. Emma Kroeze 180 punten
20. Femke Hofman 179,5 punten
 
Klasse L1 (1e groep)
1. Mirjam Nieuwhof 190 punten
2. Nora Fennema 188 punten
3. Mare Brandenburgh 184,5 punten
4. Eowyn v/d Kooi 183 punten
5. Jaimy Stork 182,5 punten
6. Welmoed v/d Wielen 181 punten
7. Ninthe Polstra 180 punten
8. Bente Reitsma 179,5 punten
9. Froukje Groeneveld 177,5 punten
10. Emma Fennema 176 punten
 
Klasse L1 (2e groep)
1. Anne Hilde Hovenga 198 punten
2. Isa Lautenbach 196,5 punten
3. Hedwig Bakker 195 punten
4. Maayke Dirksen 194 punten
5. Marleen v/d Meulen 193,5 punten
6. Hilda Voolstra 193 punten
7. Baukje Rinske van Gunst 192 punten
8. Jitske Bakker 192 punten
9. Sigrid Wip 192 punten
10. Anna Froukje Hoeksema 192 punten
11. Felienne Kuiken 191 punten
12. Eline Vennema 190 punten
13. Daisy Dijkstra 189,5 punten
14. Anna v/d Veen 189 punten
15. Shannon Lamsma 188,5 punten
16. Karin Andringa 187 punten
17. Nicole Heiliegers 186 punten
18. Nynke Wadman 185 punten
19. Esmee Ertem 185 punten
20. Rachel Veenstra 184,5 punten
21. Anneke Lep 183 punten
22. Edona Dobratiqi 182,5 punten
23. Yfke Wadman 182 punten
24. Noia Winands 181,5 punten
25. Janna Plat 181 punten
26. Luawina Riemersma 181 punten
27. Shannon Antonisse 177,5 punten
28. Lineke Jensma 176 punten
29. Precilla Ennik 176 punten
30. Maite Stienstra 174 punten
 
Klasse L2
1. Anne-Marit Tjemmes 189 punten
2. Grietine v/d Plaats 188 punten
3. Marije Stapert 188 punten
4. Ylva Postma 188 punten
5. Eliza Timmer 188 punten
6. Hanna Ekema 186 punten
7. Hilde Ekema 186 punten
8. Dian Papa 186 punten
9. Ilse Schiphof 184 punten
10. Myrthe de Vries 183 punten
11. Maike Voolstra 183 punten
 
Klasse M1
1. Marjolein Veenstra 193 punten
2. Sandra Wijbenga 187 punten
3. Marlies Wiersma 182 punten
4. Marrit Venema 176 punten

 

Uitslag van de dressuurwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
1. Irene Brandenburgh 159 punten
2. Erika Venis 157 punten
 
Klasse L1
1. Geertje Hoogland 185 punten
2. Mascha Terlouw 182 punten
3. Ilse Zondervan 181 punten
4. Jildau de Wit 178,5 punten
5. Julie Wesseling 178 punten
6. Noa Hoekstra 176,5 punten
7. Naomi Zijlstra 175 punten
8. Sandra de Vries 174,5 punten
9. Ilse Kooiker 174,5 punten
10. Hester Blom 172,5 punten
11. Bernadette Wijbenga 172 punten
12. Monique Zijlstra 171,5 punten
13. Cecile del Grosso 170,5 punten
 
Klasse L2
1. Anniek v/d Horst 195,5 punten
2. Femke Schootstra 185 punten
3. Julia Vos 185 punten
4. Carla de Vries 181 punten
5. Mariska Westmaas 177 punten
6. Samantha Kuipers 176,5 punten
7. Froukje Teitsma 174,5 punten
8. Benjamin Adriaansz 174 punten
9. Suzanne Verbij 174 punten
 
Klasse M1
1. Masha Ahemtasevic 204,5 punten
2. Alex Schootstra 186 punten
3. Cindy van Dijk 183 punten
4. Liesbeth Hoogenraad 181,5 punten
5. Ali Beimers 181 punten
6. Steven v/d Leck 180,5 punten
7. Ilja Jellema 176,5 punten
8. Fenna Vellinga 172,5 punten
9. Kirsten Tolman 171,5 punten
 
Klasse M2/Z1
1. Myra v/d Horst 193 punten
2. Carmen Bokma 184 punten
3. Jacobien Ferwerda (Z1) 183 punten
4. Tina v/d Galiën 178 punten