Uitslag springwedstrijd maart 2017

Op zondag 19 maart jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een springwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de springwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
    Stijlpnt Tijd
1. Linde Hofman 40 92,6
2. Lotte Huisjes 40 94,4
3. Lisanne Wielinga 39 97,1
4. Renske Knijft 38 88,0
5. Tiara Wijbenga 38 91,0
6. Jette Wolters 38 98,4
7. Desi van Lier 37 69,9
8. Jildou Tjoelker 37 88,2
9. Tjitske ten Brug 36 74,6
10. Aljanne Zijlstra 36 83,2
11. Samantha Manses 36 87,7
12. Douwe Lodder 35 78,6
13. Nynke Smit 35 94,2
14. Julia de Haan 35 98,6
 
Klasse BB
    Strafpnt Tijd
1. Isa Reitsma 0 49,1
2. Emma Kroeze 0 51,2
3. Stacy de Vries 0 52,7
4. Tessa Siersema 0 52,8
5. Emma Fennema 0 53,1
6. Benthe Zoodsma 0 53,5
7. Nora Fennema 0 53,6
8. Demi Mosselman 0 54,4
9. Janna Plat 0 55,2
10. Bea Visser 0 55,9
11. Anna Mirthe Huizenga 0 56,2
12. Jelke Bakker 0 56,8
13. Jesse Jan Anjema 0 59,2
14. Isis Bilderbeek 0 61,3
15. Roos van Remundt 0 64,8
16. Denise de Vries 0 65,2
17. Nynke Zondervan 0 69,9
18. Myrthe Wijnandts 4 68,5
19. Froukje Groeneveld 4 72,0
20. Myrthe Bosma 4 80,1
  Marije Oostenrijk 4 81,0
22. Sanne Buijse 4 84,8
23. Floortje Kolkman 4 87,3
23. Leonie Theodore 4 87,3
24. Sijbrigje v/d Woude 12 97,8
25. Dian Papa 12 109,2
26. Amarens v/d Valk 12 122,0
 
Klasse B
    Strafpnt Tijd
1. Nina de Jong 0 47,6
2. Stef Bilderbeek 0 49,9
3. Kris Torensma 0 50,1
4. Edona Dobratiqi 0 51,0
5. Mieke Wierda 0 51,6
5. Myrthe de Vries 0 51,6
6. Anneke Lep 0 51,7
7. Doutzen Kleiterp 0 51,8
8. Shannon Lamsma 0 51,9
9. Maimouna Sylla 0 52,1
10. Aeryn v/d Aker 0 52,4
11. Bente Reitsma 0 52,8
12. Baukje Rinske van Gunst 0 53,5
13. Femke Duyster 0 54,0
14. Hanna Ekema 0 55,0
15. Hilde Ekema 0 55,7
16. Sascha van Dam 0 56,2
17. Fenna Stavleu 0 56,8
18. Yfke Wadman 0 57,0
19. Iris Jellesma 0 57,2
20. Levi Veenstra 0 59,1
21. Precilla Ennik 0 63,6
22. Marleen v/d Meulen 4 53,5
23. Beber Swart 4 62,8
24. Gerianne Posthumus 4 67,1
25. Mayke Ruige 4 87,8
26. Lineke Jensma 4 94,1
27. Ilse Bootsma 12 150,2
Uitgebeld Felienne Kuiken
Jaimy Stork
Kyra Asma
   
 
Klasse L
    Strafpnt Tijd
1. Tabe Anema 0 42,1
2. Sandra Wijbenga 0 44,9
3. Marjolein Veenstra 0 47,6
4. Daisy Dijkstra 0 47,9
5. Grietine v/d Plaats 0 48,4
6. Éowyn v/d Kooi 0 48,8
7. Hilda Voolstra 0 51,3
8. Marije Stapert 0 52,0
9. Marlies Wiersma 0 52,1
10. Nynke Wadman 0 54,9
11. Danisha Hemstra 4 82,0
Uitgebeld Noa Winandts
Amarens v/d Weerdt
Esmee Ertem
   
 
Klasse M
    Strafpnt Tijd
1. Milan Kuiper 0 40,3
2. Anthe Marije Stapensea 0 40,4
3. Noor Reijers 0 46,2
Uitgebeld Annefroukje Hoeksma
Andrea Schiks
   

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Elly Penninga 0 51,6 0 30,6
2. Tanja Hengst 0 56,7 0 34,1
 
Klasse B
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Angela Dijkstra 0 48,8 0 25,6
2. Carmen Bokma 0 54,5 0 27,8
3. Hesther Blom 0 47,0 0 29,1
4. Julie Wesselink 0 52,6 0 30,1
5. Anneke Roedema 0 49,6 0 30,7
6. Annette van Dolder 0 53,6 0 32,4
7. Samantha Kuipers 0 50,1 0 33,2
8. Anniek v/d Horst 4 59,0    
9. Cindy van Dijk 4 69,1    
10. Ilse Zondervan 4 81,9    
11. Myra v/d Horst 8 64,6    
Uitgebeld Anne Meester
Monique Zijlstra
       
 
Klasse L
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Laura Bakker 0 46,6 0 26,8
2. Marco Wierda 0 47,6 0 27,2
3. Steven v/d Leck 0 45,9 0 28,2
4. Fenna Kooistra 0 46,0 0 28,7
5. Mariska Westmaas 0 51,4 0 30,3
6. Masha Ahmetasevic 0 52,1 0 30,8
7. Femma Haan 0 52,2 0 31,4
8. René Bakker 0 51,2 4 44,7
9. Cecile del Grosso 4 46,7    
10. Bianca Bakker 4 51,7    
Uitgebeld Eline Genee        
 
Klasse Z
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Julia Vos 0 48,9 0 26,1