Uitslag groepsdressuurwedstrijd februari 2017

Op zondag 5 februari 2017 organiseerde de lesserscommissie weer de jaarlijkse groepsdressuurwedstrijd.
Lees hier de uitslagen van de verschillende klassen.

De uitslagen van de groepsdressuurwedstrijd van 5 februari 2017:
Pony's: klasse BB, klasse B, klasse L/M
Paarden: klasse BB/B, klasse L, klasse M, klasse Z

Klasse BB (pony's)

1e plaats (137 punten): Jelke Bakker
Anne Mirthe Huizenga
Tessa Siersema
Emma Kroeze
2e plaats (134 punten): Sijbrigje v/d Woude
Bea Visser
Benthe Zoodsma
Stacy de Vries
Nienke Zondervan
Merrith Bouma
3e plaats (129 punten): Anouk Tijstsma
Myrthe Bosma
Amarens v/d Valk
Sanne v/d Woude
Ismay de Wit
Jesse Jan Anjema
4e plaats (128 punten): Tiara Wijbenga
Tjitske ten Brug
Lisanne Wielenga
Renske Knijft
Mirva v/d Woude
Miriam Sylla
5e plaats (127 punten): Tycho Looijenga
Aïsha Vellinga
Nynke Born
Lonneke Bunnik
6e plaats (122 punten): Julia de Haan
Jildou Tjoelker
Cheryl Antonisse
Amarins Keizer
Senna Keizer
7e plaats (120 punten): Nynke Smit
Femke Hofman
Samantha Mansens
Jette Wolters
Senna de Vries
Eva Vet
Desi van Lier

 

Klasse B (pony's)

1e plaats (201 punten): Elles Hielkema
Aletta v/d Bosch
Mirjam Nieuwhof
Mare Brandenburgh
2e plaats (195 punten): Eowyn v/d Kooi
Precilla Ennik
Doutzen Kleiterp
Jaimy Stork
Bente Reitsma
3e plaats (193 punten): Boukje v/d Veen
Welmoed v/d Wielen
Gwen v/d Heide
Ilse Bootsma
Marin Zuidam
4e plaats (188 punten): Emma Pijlman
Aeryn v/d Aker
Levi Veenstra
Iris Jellesma
Sophie Sjoerdsma
Froukje Groeneveld
Femke Duyster
5e plaats (188 punten): Floortje Kolkman
Isis Bilderbeek
Stef Bilderbeek
6e plaats (186 punten): Philinne Hofman
Tjeska Bijlsma
Eva van Marrum
Hanna Osinga
Siebrich Osinga
Daisy Dijkstra
Emma Fennema
Nora Fennema
7e plaats (184 punten): Leonie Theodore
Myrthe de Valk
Demi Mosselman
Mare Toering
Myrthe Wijnandts
Roos van Redmundt
8e plaats (183 punten) Berber Tempel
Baukje Rinkse van Gunst
Fenna Stavleu

 

Klasse L/M (pony's)

1e plaats (210 punten): Hilda Voolstra
Marleen v/d Meulen
Maike Voolstra
Nicole Heiliegers
Anna v/d Veen
2e plaats (208 punten): Anthe Marije Stapensea
Stef Bilderbeek
Myrthe de Vries
Ilse Schiphof
3e plaats (203 punten): Esther Dijkstra
Naomi Bergstra
Nathalie Muller
4e plaats (199 punten): Isis v/d Woude
Maimouna Sylla
Hanna Gerlind Ekema
Hilde Ekema
Ilse Hogenberg
Danique Schots
5e plaats (199  punten): Sandra Wijbenga
Anne Froukje Hoeksma
Amarens v/d Weerdt
Elfriede Beimers
Grietine v/d Plaats
6e plaats (199 punten): Marjolein Veenstra
Marrit Venema
Rozemarieke Draisma
Anne-Marit Tjemmes
Maartje Braaksma
7e plaats (198 punten): Yfke Wadman
Nynke Wadman
Maite Stienstra
Kris Torensma
Ilse Dorenbos
Sanne Dorenbos
8e plaats (197 punten): Anneke Lep
Ylana v/d Hoek
Karin Andringa
Joanne Hoeksma
Isa Lautenbach
Shannon Antonisse
9e plaats (196 punten): Esmee Stroosma
Nina de Jong
Kyra Asma
Janna Plat
Felienne Kuiken
Ylva Postma
10e plaats (196 punten) Marije Stapert
Eline Vennema
Noa Winandts
Eliza Timmer
Cayenne Goossen
11e plaats (194 punten) Jitske Bakker
Sigrid Wip
Olivia Szulinska
Amber Vis
Marte Vennema
Myrthe Dijckhoff
Sara Redlinska
12e plaats (188 punten) Berna Sierksema
Berber Swart
Femke Botma
13e plaats (177 punten) Amy Tuit
Milan Kuiper
Esmee Ertem
Edona Dobratiqi
Noor Reijers

 

Klasse BB/B (paarden)

1e plaats (199 punten): Annette van Dolder
Sandra de Vries
Jolanda Kamstra
Marijke de Vries
2e plaats (133 punten) Irene Brandenburgh
Monique Kuipers
Tanja Hengst
Erika Venis

Klasse L (paarden)

1e plaats (205 punten): Hedzer Klarenbeek
Anneke Roedema
Naomi Bouma
Angela Dijkstra
Mascha Terlouw
Carla de Vries
2e plaats (203 punten): Noa Hoekstra
Cecile del Grosso
Anniek v/d Horst
Myra v/d Horst
Renate de Boer
3e plaats (201 punten) Femke Schootstra
Margriet Kloostra
Eline Genee
Femma Haan
Laura Bakker
3e plaats (192 punten) Ali Beimers
Geertje Hoogland
Folkert v/d Galiën
5e plaats (191 punten) Sadyah Rosema
Elly Penninga
Anneke de Vries
Doutsje Sipma

Klasse M (paarden)

1e plaats (202 punten): Fenna Vellinga
Margriet de Vries
Ben Adriaansz
Ilja Jellema
Jet Velzeboer
Jildau de Wit
Jildau Renders
2e plaats (199 punten): Alex Schootstra
Gerard Jorna
Nicole Schievink
Susanne Verbij
Samantha Kuipers
3e plaats (197 punten): Julie Weeselink
Anne Meester
Steven v/d Leck
Hester Blom
Petra Gras
4e plaats (187 punten): Kirsten Tolman
Mariska Westmaas
Ilse Zondervan
Caroline Alberts
Masha Ahmetasevic

Klasse Z (paarden)

1e plaats (189 punten): Oscar Brouwer
Julia Vos
Bianca Bakker
Rene Bakker
Carmen Bokma
Nynke Papa
2e plaats (184 punten) Oscar Brouwer
Steven v/d Leck
Mariska Westmaas
Tina v/d Galiën
Julia Vos
3e plaats (183 punten): Esther Wierda
Marco Wierda
Anna Olteanu
Christina Antonescu
4e plaats (175,5 punten): Tessa van Dijk
Eline Genee
Ilja Visser
Fenna Kooistra
Monique Zijlstra
Miriam Overman