Uitslag springwedstrijd december 2016

Op zondag 18 december jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een springwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de springwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
    Stijlpnt Tijd    
1. Lonneke Bunnik        
 
Klasse BB
    Strafpnt Tijd    
1. Bea Visser 0 49,1    
2. Isa Reitsma 0 51,9    
3. Sophie Sjoerdsma 0 52,7    
4. Nora Fennema 0 56,1    
5. Benthe Zoodsma 0 58,0    
6. Myrthe Bosma 0 58,8    
7. Stacy de Vries 0 63,8    
8. Sanne v/d Woude 0 64,8    
9. Emma Kroeze 0 65,1    
10. Isis Bilderbeek 0 66,4    
11. Tessa Siersema 0 67,2    
12. Roos van Redmundt 0 68,9    
13. Luawina Riemersma 4 61,4    
14. Janne Bo de Vries 4 70,1    
15. Janna Plat 4 77,6    
16. Merrith Bouma 4 86,1    
17. Nynke Zondervan 4 90,2    
18. Tycho Looijenga 4 91,0    
19. Anouk Tijtsma 4 99,1    
20. Marije Oostenrijk 12 81,9    
21. Emma Fennema 12 99,2    
22. Anne Mirthe Huizenga 12 100,2    
23. Felienne Kuiken 12 113,3    
Uitgebeld Ismay de Wit
Amarens v/d Valk
Sanne Buyse
Jelke Bakker
       
 
Klasse B
    Strafpnt Tijd    
1. Hilda Voolstra 0 55,5    
2. Anna v/d Veen 0 56,6    
3. Doutzen Kleiterp 0 58,1    
4. Stef Bilderbeek 0 61,0    
5. Noa Winands 0 61,9    
6. Kyra Asma 0 65,4    
7. Levi Veenstra 0 66,8    
8. Ilse Schiphof 0 71,6    
9. Yfke Wadman 4 66,0    
10. Nina de Jong 4 71,3    
11. Ilse Dorenbos 4 72,6    
12. Sigrid Wip 4 73,0    
13. Esmee Ertem 4 76,7    
14. Edona Dobratiqi 4 77,1    
15. Gerianne Posthumus 4 79,9    
16. Sanne Dorenbos 4 83,1    
17. Precilla Ennik 4 106,2    
18. Femke Duijster 12 90,6    
19. Aeryn v/d Aker 12 92,8    
20. Bente Reitsma 12 100,0    
21. Janny Haijma 12 101,3    
22. Anna-Hilde Hovenga 12 103,4    
23. Maite Stienstra 12 109,0    
24. Karin Andringa 12 115,6    
25. Baukje Rinske van Gunst 12 122,7    
Uitgebeld Ylva Postma
Mayke Voolstra
Cayenne Goossen
Dian Papa
Hedwig Bakker
Kris Torensma
Eowyn v/d Kooi
Shaya de Moor
Myrthe Winands
Mayke Ruige
Myrthe de Valk
Denise de Vries
Jaimy Stork
Ilse Bootsma
       
 
Klasse L
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Milan Kuiper 0 52,2 0 33,2
2. Marte Vennema 0 96,9 0 35,7
3. Nynke Wadman 0 56,4 0 38,6
4. Anna Froukje Hoeksema 0 60,5 0 38,8
5. Marije Stapert 0 55.5 4 37,9
6. Ilse Hogenberg 0 49,6 3x weigering  
7. Tabe Annema 4 67,1    
8. Daisy Dijkstra 4 73,3    
9. Elfriede Beimers 4 76,5    
10. Sanne Kielstra 12 91,6    
11. Marjolein Veenstra 12 92,2    
12. Amy Tuit 12 111,5    
Uitgebeld Marlies Wiersma
Maimouna Sylla
Amarins v/d Weerdt
Sandra Wijbenga
Hanna Ekema
Lisa Jensma
Amber Vis
Nienke Rijsdam
       
 
Klasse M
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Anthe Marije Stapensea 0 49,8    
2. Danisha Hemstra 4 63,0    

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Jildau de Wit 0 60,7    
2. Annette van Dolder 4 81,6    
 
Klasse B
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Cecile del Grosso 0 50,7 0 31,2
2. Myra v/d Horst 0 59,9 0 31,9
3. Petra Gras 0 53,6 0 33,4
4. Esther Wierda 0 56,9 0 34,4
5. Ilse Zondervan 0 55,2 0 36,9
6. Mariska Westmaas 0 63,1 0 37,0
7. Hesther Blom 0 62,3 0 38,6
8. Fenna Vellinga 4 61,6    
9. Aniek v/d Horst 4 78,0    
Uitgebeld Bob van Bijnen
Monique Zijlstra
       
 
Klasse L
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Jet Velzeboer 0 65.6 0 31,4
2. Marco Wierda 0 62,7 0 32,3
3. Femma Haan 0 55,7 0 32,4
4. Angelka Dijkstra 0 61,1 0 34,2
5. Steven v/d Leck 0 57,6 4 32,3
6. Bianca Bakker 4 59,6    
Uitgebeld Eline Genee        
 
Klasse Z
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Julia Vos 0 58,7