Uitslag dressuurwedstrijd april 2016

Op zondag 17 april en 24 april jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een dressuurwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters.

Klik hier voor de uitslagen van de pony's
Klik hier voor de uitslagen van de paarden

Toelichting:
Bij een aantal klassen komt het voor dat deelnemers een gelijk aantal punten hebben verdiend. In die gevallen wordt de zogenoemde 'ex-aequo' regeling toegepast. Deze regeling werkt als volgt:
"Indien twee (of meer) deelnemers een gelijke totaalscore hebben, is het cijfer op het laatste onderdeel doorslaggevend. Als dit geen uitsluitsel geeft, geldt het voorgaande cijfer als doorslaggevend. Dit wordt herhaald totdat er een onderscheid gemaakt kan worden."

Uitslag van de dressuurwedstrijd voor de pony's:

 

Klasse BB (1e groep)
1. Aïsha Vellinga 169 punten
2. Roos van Redmundt 169 punten
3. Sascha van Dam 159 punten
4. Mette Vledder 158 punten
5. Froukje Groeneveld 157 punten
6. Myrthe Bosma 156 punten
7. Benthe Zoodsma 155 punten
8. Maartje v/d Wal 155 punten
9. Marije Oostenrijk 155 punten
10. Hilde Ekema 154 punten
11. Fenna Stavleu 152 punten
12. Berber Tempel 152 punten
13. Baukje van Gunst 152 punten
14. Jelke Bakker 150 punten
15. Sijbrigje v/d Woude 148 punten
 
Klasse BB (2e groep)
1. Bente Reitsma 177 punten
2. Emma Kroeze 173 punten
3. Jesse Jan Anjema 171 punten
4. Anna Mirte Huizenga 169 punten
5. Flore Polstra 169 punten
6. Amarens v/d Valk 166 punten
7. Tycho Looijenga 165 punten
8. Tessa Siersema 163 punten
9. Sanne Buijse 162 punten
10. Vera van Asperen 161 punten
11. Sanne v/d Woude 160 punten
12. Ismay de Wit 159 punten
13. Bea Visser 159 punten
14. Hinte de Graaf 159 punten
15. Merrith Bouma 158 punten
 
Klasse B (1e groep)
1. Gwen v/d Heide 196 punten
2. Denise de Vries 193 punten
3. Daisy Dijkstra 192 punten
4. Femke Duyster 192 punten
5. Esmee Ertem 188,5 punten
6. Félienne Kuiken 187 punten
7. Éowyn v/d Kooi 186,5 punten
8. Mayke Ruige 185 punten
9. Laura Winkel 184,5 punten
10. Boukje v/d Veen 183,5 punten
11. Myrthe de Valk 183,5 punten
12. Iris Jellesma 183 punten
13. Fenna van Bijnen 182 punten
14. Welmoed v/d Wielen 180,5 punten
15. Janny Haijma 179,5 punten
16. Monique Zijlstra 179 punten
17. Lindy Lian de Vries 179 punten
18. Yfke Wadman 174,5 punten
19. Kyra Asma 173,5 punten
20. Mirthe Wijnandts 173,5 punten
21. Ylana v/d Hoek 173,5 punten
 
Klasse B (2e groep)
1. Emma Fennema 206 punten
2. Nora Fennema 203 punten
3. Mare Brandenburgh 199 punten
4. Amy Tuit 199 punten
5. Ilse Bootsma 198 punten
6. Oniek Huizinga 196 punten
7. Ninthe Polstra 195 punten
8. Marlies Wiersma 192 punten
9. Danisha Hemstra 192 punten
10. Shaya de Moor 192 punten
11. Joanne Hoeksma 191 punten
12. Emma Pijlman 191 punten
13. Lineke Jensma 190 punten
14. Cayenne Gossen 190 punten
15. Levi Veenstra 189 punten
16. Lisanne Boersma 189 punten
17. Anna-Hilde Hovenga 189 punten
18. Jitske Bakker 188 punten
19. Elfriede Beimers 188 punten
20. Siebrich Osinga 187 punten
21. Eva Los 187 punten
22. Anouck Boersma 187 punten
23. Sophie Sjoerdsma 176 punten
 
Klasse L1 (1e groep)
1. Hanna Ekema 203,5 punten
2. Maayke Dirksen 200 punten
3. Ilse Zondervan 196,5 punten
4. Precilla Ennik 195 punten
5. Philine Hofman 194,5 punten
6. Sigrid Wip 193,5 punten
7. Ylva Postma 192,5 punten
8. Eliza Timmer 192 punten
9. Tara Talsma 191,5 punten
10. Ilse Schiphof 189,5 punten
11. Danique Schots 189 punten
12. Maartje Braaksma 189 punten
13. Marte Vennema 186 punten
14. Marieke Duyster 185,5 punten
15. Anna Froukje Hoeksma 185 punten
16. Sanne Kielstra 184 punten
17. Nynke Wadman 183,5 punten
18. Mellanie v/d Meulen 180,5 punten
19. Desiree Zijlstra 180 punten
20. Amarens v/d Weerdt 180 punten
21. Sara Redlinska 176,5 punten
22. Marije Stapert 175 punten
 
Klasse L1 (2e groep)
1. Silke de Vries 212 punten
2. Hedwig Bakker 208 punten
3. Sylvia Onderstijn 208 punten
4. Janna Plat 208 punten
5. Eline Vennema 203 punten
6. Doutzen Kleiterp 202 punten
7. Julia de Jong 202 punten
8. Anna v/d Veen 202 punten
9. Melissa de Haas 201 punten
10. Anneke Lep 200 punten
11. Noa Hoekstra 200 punten
12. Amber Theuns 198 punten
13. Myrthe de Vries 198 punten
14. Nienke Rijsdam 196 punten
15. Maike Voolstra 193 punten
16. Hilda Voolstra 193 punten
17. Dian Papa 193 punten
18. Karin Andringa 192 punten
19. Noa Winands 189 punten
20. Edona Dobratiqi 186 punten
21. Jaimy Stork 184 punten
 
Klasse L2
1. Anniek v/d Horst 211 punten
2. Sanne de Jager 200 punten
3. Annemart Ferwerda 198 punten
4. Grietine v/d Plaats 193 punten
5. Myrthe Ligthart 184 punten
6. Sandra Wijbenga 182 punten
7. Caitlin Rauwerda 181 punten
8. Malissa Verbeek 177 punten
9. Nikita Sinnema 171 punten
 
Klasse M1/M2
1. Marjolein Veenstra 181 punten
2. Renate de Boer 180 punten
3. Ilja Visser 178,5 punten
4. Fenna Kooistra (M2) 177 punten

 

Uitslag van de dressuurwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
1. Jolanda Kamstra 166,5 punten
2. Bob van Bijnen 166,5 punten
 
Klasse B
1. Hesther Blom 195,5 punten
2. Laura Bakker 192,5 punten
3. Sandra de Vries 192 punten
4. Marijke de Vries 189,5 punten
5. Laura v/d Beek 185,5 punten
6. Annette van Dolder 184 punten
7. Ellen de Vries 181 punten
 
Klasse L1
1. Mariska Westmaas 194,5 punten
2. Anne Meester 191,5 punten
3. Benjamin Adriaansz 189 punten
4. Bernadette Wijbenga 188 punten
5. Sadyah Rosema 187,5 punten
6. Froukje Teitsma 187 punten
7. Masha Ahmetasevic 186 punten
8. Myrthe Mooij 184 punten
9. Mascha Terlouw 182,5 punten
 
Klasse L2
1. Kirsten Tolman 207 punten
2. Myra v/d Horst 202,5 punten
3. Jet Velzeboer 201,5 punten
4. Alex Schootstra 201 punten
5. Jelske Groen 190,5 punten
6. Elly Penninga 189 punten
7. Nanja Willemsen 184,5 punten
8. Angela Dijkstra 182,5 punten
9. Hedzer Klarenbeek 180 punten
 
Klasse M1
1. Cindy van Dijk 190,5 punten
2. Steven v/d Leck 184,5 punten
 
Klasse M2
1. Julia Vos 184,5 punten
2. Carmen Bokma 178,5 punten
3. Fenna Vellinga 174,5 punten
4. Ali Beimers 172 punten