Uitslag springwedstrijd maart 2016

Op zondag 6 maart jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een springwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de springwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
    Stijlpnt Tijd    
1. Bente Reitsma 41 90,0    
2. Froukje Groeneveld 41 92,5    
3. Flore Polstra 41 106,0    
4. Sascha van Dam 40 80,4    
5. Tessa Siersema 40 99,1    
6. Bente Zoodsma 40 102,4    
7. Emma Kroeze 39 97,6    
8. Maartje van der Wal 39 97,7    
9. Myrthe Wijnandts 39 98,7    
10. Roos van Redmundt 39 100,4    
11. Mare Toering 39 100,9    
12. Vera van Asperen 39 109,5    
13. Anne Mirthe Huizenga 37 92,4    
14. Bea Visser 37 96,8    
15. Hinte de Graaf 36 89,0    
16. Sanne v/d Woude 36 106,7    
17. Berber Tempel 35 92,4    
18. Klaas Willem v/d Wal 33 93,9    
19. Jelke Bakker 31 102,7    
20. Merrith Bouma 31 124,8    
 
Klasse BB
    Strafpnt Tijd    
1. Monique Zijlstra 0 52,5    
2. Eowyn v/d Kooi 0 54,2    
3. Ilse Bootsma 0 56,1    
4. Yfke Wadman 0 56,3    
5. Malissa Verbeek 0 56,6    
6. Emma Fennema 0 57,4    
7. Baukje Rinske van Gunst 0 59,4    
8. Aeryn v/d Aker 0 62,5    
9. Jitske Bakker 0 63,8    
10. Annemart Ferwerda 0 74,4    
11. Nora Fennema 0 75,2    
12. Tjeska Bijlsma 0 76,6    
12. Jesse Jan Anjema 0 76,6    
14. Feliene Kuiken 0 77,4    
15. Denise de Vries 0 86,7    
16. Shannon Antonisse 4 72,6    
17. Cayenne Goossen 4 76,1    
18. Levi Veenstra 4 81,0    
19. Anne Hilde Hovinga 4 93,8    
20. Tycho Looijenga 6 108,0    
21. Kyra Asma 7 114,0    
22. Elfriede Beimers 12 74,5    
23. Ninthe Polstra 12 90,3    
24. Shaya de Moor 27 160,0    
Uitgebeld Fenna van Bijnen
Dian Papa
Fenna Stavleu
Danisha Hemstra
       
 
Klasse B
    Strafpnt Tijd    
1. Amy Tuit 0 49,4    
2. Anna van der Veen 0 49,7    
3. Sandra Wijbenga 0 50,6    
4. Anna Froukje Hoeksma 0 51,0    
5. Ilse Zondervan 0 52,1    
6. Esmee Ertem 0 52,9    
7. Noa Hoekstra 0 53,5    
8. Daisy Dijkstra 0 53,9    
9. Maike Voolstra 0 56,6    
10. Amber Vis 4 73,7    
11. Ylva Postma 4 74,7    
12. Eliza Timmer 4 78,6    
13. Doutzen Kleiterp 12 107,8    
14.   0 52,0    
15.   0 52,8    
16.   0 53,8    
17.   0 54,7    
18.   0 57,8    
19.   0 58,2    
20.   0 59,3    
21.   4 48,6    
22.   4 53,8    
Uitgebeld Janna Plat
Esmee Stroosma
Sophia Dusselaar
Edona Dobratiqi
Hedwig Bakker
Oniek Huizinga
Precilla Ennik
Marte Vennema
Sigrid Wip
Grietine v/d Plaats
Femke Duyster
Sanne Kielstra
Tara Talsma
Nicole Schievink
       
 
Klasse L
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Nuria Bakker 0 51,1 0 25,8
2. Amarens v/d Weerdt 0 52,7 0 28,5
3. Bente Palma 0 53,3 verkeerd parc.  
4. Anniek v/d Horst 4 60,2    
5. Kris Torensma 4 74,9    
6. Andrea Schiks 4 77,3    
7. Sylvia Onderstijn 12 99,7    
Uitgebeld Berber Swart 0 48,6 4 38,0
 
Klasse M
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Cecile del Grosso 0 52,2 0 28,7
2. Fenna Kooistra 12 89,3    
Uitgebeld Annemarthe Bouwstra        

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Laura v/d Beek 0 51,0 Verkeerd parc.  
Uitgebeld Irma Fennema        
 
Klasse B
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Angela Dijkstra 0 48,2 0 25,3
2. Anneke Roedema 0 53,4 0 27,2
3. Anneke de Vries 0 50,0 0 27,6
4. Jet Velzeboer 0 56,8 0 27,9
5. Carmen Bokma 0 55,8 0 29,1
6. Mariska Westmaas 0 59,0 0 30,5
7. Hester Blom 4 51,5    
8. Myra v/d Horst 4 54,1    
9. Cindy van Dijk 4 61,4    
Uitgebeld Esther Wierda
Anne Meester
Sanne Derksen
       
 
Klasse L
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Fenna Vellinga 0 56,5    
2. Marco Wierda 4 51,7    
3. Femke Schootstra 4 62,0    
4. Masha Ahmetasevic 4 67,6    
Uitgebeld Femma Haan        
 
Klasse M
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Julia Vos 0 54,6 0 22,1
2. Steven v/d Leck 0 50,2 0 27,4