Uitslag groepsdressuurwedstrijd januari 2016

Op zondag 24 januari 2016 organiseerde de lesserscommissie weer de jaarlijkse groepsdressuurwedstrijd.
Lees hier de uitslagen van de verschillende klassen.

De uitslagen van de groepsdressuurwedstrijd van 24 januari 2016:
Pony's: klasse BB, klasse B, klasse L, klasse M
Paarden: klasse BB, klasse L, klasse M

Klasse BB (pony's)

1e plaats (147 punten): Mirjam Nieuwhof
Sterre Miedema
Elles Hielkema
Aletta v/d Bosch
Mare Brandenburg
2e plaats (138 punten): Mette Vledder
Eva Tuit
Maud de Jong
3e plaats (138 punten): Yfke Wadman
Denise de Vries
Boukje v/d Veen
Ilse Bootsma
Laura Winkel
Gwen v/d Heide
4e plaats (135 punten): Flore Polstra
Anouk Tijtsma
Amarens v/d Valk
Marije Oosterrijk
Myrthe Bosma
5e plaats (134 punten): Mare Toering
Roos van Redmundt
Sanne Buijse
Maartje v/d Wal
Klaas Willem v/d Wal
Myrthe Wijnandts
Isa Reitsma
6e plaats (134 punten): Eowyn v/d Kooi
Janny Haijma
Lineke Jensma
Welmoed v/d Wielen
Daisy Dijkstra
Shannon Antonisse
Isa Lautenbach
Anne-Hilde Hovenga
7e plaats (133 punten): Aïsha Vellinga
Nynke Born
Jesse Jan Anjema
Froukje Groeneveld
Tycho Looijenga
Isa Fennema
8e plaats (131 punten) Bea Visser
Bente Reitsma
Berber Tempel
Benthe Zoodsma
Teun Smids
9e plaats (129 punten) Jelke Bakker
Anne-Mirthe Huizenga
Sascha van Dam
Tesse Siersema
Emma Kroeze
Vera van Asperen
Hinte de Graaf

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Flore Polstra. Zij waren verkleed als lieveheersbeestjes.

 

Klasse B (pony's)

1e plaats (197 punten): Feline Wiersma
Bente Palma
Maartje Braaksma
Sanne Kielstra
Noa Hoekstra
2e plaats (196 punten): Ninthe Polstra
Femke Duyster
Emma Fennema
Fenna van Bijnen
Nora Fennema
3e plaats (192 punten): Lindy Lian de Vries
Mieke Wierda
Myrthe de Valk
Mayke Ruige
4e plaats (192 punten): Femke Botma
Rianne Osinga
Philine Hofman
Tjeska Bijlsma
Hannah Osinga
Siebrich Osinga
Eva van Marrum
5e plaats (191 punten): Michelle de Ruiter
Amber Vis
Anna v/d Veen
Marlies Wiersma
Oniek Huizinga
6e plaats (191 punten): Iris Jellesma
Esma Kooistra
Cayenne Gossen
Emma Pijlman
Aeryn v/d Aker
Levi Veenstra
7e plaats (185 punten): Sophia Dusselaar
Selma v/d Meulen
Kyra Asma
Myrthe Dijkckhoff
Monique Zijlstra
8e plaats (184 punten) Danisha Hemstra
Desiree Zijlstra
Joanne Hoeksma
Jitske Bakker
Ylana de Hoek

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Ninthe Polstra. Zij waren verkleed als ijsprinsessen.

 

Klasse L (pony's)

1e plaats (194 punten): Malissa Verbeek
Amber Theuns
Annemart Ferwerda
Amy Tuit
Edona Dobratiqi
Esmee Ertem
2e plaats (193 punten): Cecile del Grosso
Dian Papa
Sylvia Onderstijn
Marije Stapert
Isamare v/d Pal
Rozemarieke Draisma
3e plaats (193 punten): Kris Torensma
Melissa de Haas
Marieke Duyster
Maite Stienstra
Oliwia Szulinska
Sara Redlinska
4e plaats (193 punten): Britt Wierda
Nicole Heiligers
Julia de Jong
Fleur Uithof
Anthe Marije Stapensea
5e plaats (191 punten): Lieke Sinnema
Amarens v/d Weerdt
Nicole Schievink
Sandra Wijbenga
Elfriede Beimers
6e plaats (190 punten): Nynke Wadman
Shannon Lamsma
Eline Vennema
Anika Torensma
Sigrid Wip
Maayke Dirksen
7e plaats (187 punten): Grietine v/d Plaats
Naomi Bergstra
Nathalie Muller
Silke de Vries
8e plaats (186 punten): Maike Voolstra
Hilda Voolstra
Tara Talsma
Lisanne Boersma
Anouck Boersma
Anne Froukje Hoeksma
9e plaats (183 punten): Eliza Timmer
Hedwig Bakker
Doutzen Kleiterp
Jaimy Stork
10e plaats (176 punten) Ilse Schiphof
Anneke Lep
Karin Andringa
Berber Swart
Fenna van Dijk

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Malissa Verbeek, verkleed als Sneeuwwitje en de 5 dwergen.

 

Klasse M (pony's)

1e plaats (195 punten): Ilse Zondervan
Sanne de Jager
Myrthe Lightman
Mellanie v/d Meulen
2e plaats (193 punten): Lisa Jensma
Marjolein Veenstra
Marrit Venema
Merel Veenstra
Renate de Boer
Anika Korpershoek
3e plaats (187 punten): Tessa van Dijk
Fenna Kooistra
Ilja Visser
Miriam Overman

 

Klasse BB (paarden)

1e plaats (129 punten): Marga Vis
Ellen de Vries
Jolanda Kamstra
Marijke de Vries
Sandra de Vries
Annette van Dolder

Klasse L (paarden)

1e plaats (203 punten): Hedzer Klarenbeek
Masha Terlouw
Lydia Venema
Angela Dijkstra
2e plaats (195 punten): Anneke de Vries
Elly Penninga
Sadyah Rosema
Irma Fennema
Nynke Buwalda
Tietie Vroom
3e plaats (194 punten) Froukje Teitsma
Nynke Schootstra
Antje Poppinga
Bernadette Wijbenga
3e plaats (194 punten) Femke Schootstra
Femma Haan
Margriet Kloostra
Laura van Beek
Laura Bakker
5e plaats (193 punten) Sanne Advocaat
Masha Ahmetasevic
Froukje Vroom

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Femke Schootstra, verkleed als Lego-poppetjes en de groep van Anneke de Vries, verkleed als zombies.

Klasse M (paarden)

1e plaats (208 punten): Bianca Bakker
Carmen Bokma
Oscar Brouwer
Myrthe Mooij
2e plaats (207 punten): Margriet de Vries
Jet Velzeboer
Jildau de Wit
Ben Adriaansz
Ilja Jellema
Jildau Renders
Fenna Vellinga
3e plaats (204 punten): Ester Wierda
Marco Wierda
Anna Olteanu
Christina Antonescu
Isanne ten Have
3e plaats (204 punten): Tina v/d Galiën
Sanne Meester
Mariska Westmaas
Folkert v/d Galiën
Oscar Brouwer
Julia Vos
5e plaats (200 punten): Ali Beimers
Ineke de Groot
Geertje Hoogland
6e plaats (190 punten): Alex Schootstra
Cindy van Dijk
Samantha Kuipers
Suzanne Verbij
Gerard Jorna

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Bianca Bakker. Zij waren verkleed als bloemtjes en bijtjes.