Uitslag springwedstrijd december 2015

Op zondag 13 december jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een springwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de springwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
    Stijlpnt Tijd    
1. Froukje Groeneveld 40 88,0    
2. Bente Reitsma 40 96,3    
3. Roos van Redmundt 39 79,9    
4. Jesse Jan Anjema 39 100,8    
5. Mare Toering 38 87,9    
6. Flore Polstra 38 94,1    
7. Bea Visser 37 131,5    
8. Berber Tempel 36 87,6    
9. Merrith Bouma 36 98,9    
10. Anna Hilde Hovenga 36 104,5    
11. Sanne v/d Woude 35 92,4    
12. Sanne Buijse 34 119,6    
13. Janny Haijma 33 98,8    
 
Klasse BB
    Strafpnt Tijd    
1. Esmee Ertem 0 48,2    
2. Edoma Dobratigi 0 51,5    
3. Oniek Huizinga 0 55,9    
4. Monique Zijlstra 0 56,3    
5. Daisy Dijkstra 0 56,9    
6. Éowyn v/d Kooi 0 57,2    
6. Shannon Antonisse 0 60,0    
8. Ilse Bootsma 0 63,3    
9. Jitske Bakker 0 70,3    
10. Baukje Rinske van Gunst 0 71,9    
11. Tycho Looijenga 0 75,0    
12. Fenna Stavleu 0 75,2    
13. Yfke Wadman 0 77,0    
14. Mette Vledder 0 78,4    
15. Félienne Kuiken 0 80,8    
16. Aeryn v/d Aker 4 53,4    
17. Annemart Ferwerda 4 84,6    
18. Esmée Visser 4 92,3    
19. Ninthe Polstra 4 94,2    
20. Maud de Jong 4 96,6    
21. Kyra Asma 4 105,8    
22. Mare Brandenburgh 4 106,5    
23. Danisha Hemstra 12 97,0    
24. Iris Jellesma 12 103,9    
25. Mellanie v/d Meulen 12 122,7    
26. Denise de Vries 12 133,6    
27. Eva Tuit 12 147,3    
Uitgebeld Levi Veenstra        
 
Klasse B
    Strafpnt Tijd    
1. Yanna Talma 0 47,0    
2. Merel Veenstra 0 53,9    
3. Sanne Kielstra 0 57,3    
4. Sigrid Wip 0 59,3    
5. Amber Theuns 0 59,7    
6. Amber Vis 0 61,6    
7. Amy Tuit 4 61,8    
8. Eliza Timmer 4 71,2    
9. Hedwig Bakker 4 73,1    
10. Maike Voolstra 4 74,6    
11. Marte Vennema 4 75,7    
12. Doutzen Kleiterp 4 79,7    
12. Emma Fennema 4 82,4    
14. Fenna van Bijnen 4 85,7    
15. Ylva Postma 4 87,4    
16. Femke Duyster 4 89,5    
17. Sandra Wijbenga 4 88,3    
18. Marieke Duyster 4 89,5    
19. Berber Swart 4 92,7    
20. Noa Hoekstra 4 94,3    
21. Marije Stapert 12 81,7    
22. Precilla Ennik 12 95,2    
23. Maite Stienstra 12 102,0    
Uitgebeld Esmee Stroosma
Allard de Vries
Anneke Lep
Anna v/d Veen
Nina Los
Nora Fennema
Janna Plat
       
 
Klasse L
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Bente Palma 0 52,8 0 29,4
2. Ilse Hogenberg 0 51,0 0 29,5
3. Annika Korpershoek 0 51,0 0 30,1
4. Julia de Jong 0 52,7 0 31,0
5. Tara Talsma 0 47,6 4 47,8
6. Sylvia Onderstijn 4 68,1    
7. Kris Torensma 4 74,9    
8. Nikita Sinnema 12 83,2    
9. Anna Froukje Hoeksma 12 86,1    
10. Marjolein Veenstra 12 99,0    
Uitgebeld Malissa Verbeek
Naomi Bergstra
Grietine v/d Plaats
Nathalie Muller
Caitlin Rauwerda
Nuria Bakker
Dian Papa
       
 
Klasse M
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Cecile del Grosso 0 50,6 0 30,2
Uitgebeld Brigitte Balt
Anniek v/d Horst
Anne Marthe Bouwstra
       

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB/B
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Angela Dijkstra 0 50,5 0 28,1
2. Marije Peul 0 53,4 0 29,3
3. Anne Meester 0 49,0 0 30,3
4. Ilja Jellema 0 48,7 0 31,0
5. Anneke Roedema 0 54,2 0 31,6
6. Irma Fennema (BB) 0 52,9 0 33,6
7. Mascha Terlouw 0 49,8 4 58,7
8. Hester Blom 4 50,0    
9. Mariska Westmaas 4 55,6    
10. Carmen Bokma 4 57,2    
11. Laura v/d Beek 4 79,7    
Uitgebeld Eline Genee        
 
Klasse L/M
    Strafpnt Tijd Strafpnt barrage Tijd barrage
1. Femke Schootstra 0 48,8 0 25,9
2. Marco Wierda 0 52,0 0 28,8
3. Fenna Vellinga 0 50,3 0 29,3
4. Laura Bakker 0 50,1 0 29,5
5. Tina v/d Galiën 0 60,0 0 30,1
6. Julia Vos (M) 0 54,5 0 30,7
7. Myrthe Mooij 0 56,2 0 30,8
8. Steven v/d Leck 0 52,2 0 31,8
9. Masha Ahmetasevic 4 83,7    
10. Myra v/d Horst 12 98,0