Uitslag dressuurwedstrijd oktober/november 2015

Op zondag 25 oktober en 1 november jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een dressuurwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters.

Klik hier voor de uitslagen van de pony's
Klik hier voor de uitslagen van de paarden

Toelichting:
Bij een aantal klassen komt het voor dat deelnemers een gelijk aantal punten hebben verdiend. In die gevallen wordt de zogenoemde 'ex-aequo' regeling toegepast. Deze regeling werkt als volgt:
"Indien twee (of meer) deelnemers een gelijke totaalscore hebben, is het cijfer op het laatste onderdeel doorslaggevend. Als dit geen uitsluitsel geeft, geldt het voorgaande cijfer als doorslaggevend. Dit wordt herhaald totdat er een onderscheid gemaakt kan worden."

Uitslag van de dressuurwedstrijd voor de pony's:

 

Klasse BB
1. Emma Pijlman 151 punten
2. Froukje Groeneveld 149 punten
3. Janny Haijma 149 punten
4. Mayke Ruige 148 punten
5. Jesse Jan Anjema 146 punten
6. Mirjam Nieuwhof 146 punten
7. Maartje v/d Wal 144 punten
8. Tycho Looijenga 143 punten
9. Bea Visser 142 punten
10. Boukje v/d Veen 142 punten
11. Merrith Bouma 139 punten
12. Fenna Stavleu 139 punten
13. Denise de Vries 139 punten
14. Aïsha Vellinga 138 punten
15. Berber Tempel 137 punten
16. Isa Fennema 135 punten
17. Joanne Hoeksma 135 punten
18. Gwen v/d Heide 135 punten
19. Teun Smids 133 punten
20. Sanne Buijse 133 punten
21. Laura Winkel 132 punten
22. Yfke Wadman 132 punten
23. Mare Toering 132 punten
24. Dilaya Hiemstra 130 punten
25. Bente Reitsma 130 punten
26. Roos van Redmundt 130 punten
27. Benthe Zoodsma 130 punten
28. Jitske Bakker 130 punten
29. Baukje van Gunst 125 punten
30. Elles Hielkema 124 punten
 
Klasse B (1e groep)
1. Sigrid Wip 205 punten
2. Janna Plat 197 punten
3. Danou Blokker 195 punten
4. Éowyn v/d Kooi 194 punten
5. Desiree Zijlstra 194 punten
6. Fenna van Bijnen 193 punten
7. Marlies Wiersma 191 punten
8. Esmee Ertem 191 punten
9. Emma Fennema 189 punten
10. Felienne Kuiken 188 punten
11. Levi Veenstra 187 punten
12. Mariëlle Valk 187 punten
13. Nora Fennema 186 punten
14. Tjeska Bijlsma 185 punten
15. Daisy Dijkstra 183 punten
16. Welmoed v/d Wielen 182 punten
17. Maud Booij 181 punten
18. Philine Hofman 180 punten
19. Danisha Hemstra 180 punten
 
Klasse B (2e groep)
1. Edona Dobratigi 195 punten
2. Nina Los 193 punten
3. Ninthe Polstra 190 punten
4. Hannah Osinga 190 punten
5. Lisanne Boersma 190 punten
6. Lindy Lian de Vries 190 punten
7. Iris Jellesma 189 punten
8. Maartje Braaksma 189 punten
9. Hilde Ekema 188 punten
10. Siebrich Osinga 187 punten
11. Sophia Dusselaar 187 punten
12. Maayke Dirksen 186 punten
13. Anouck Boersma 186 punten
14. Ilse Bootsma 185 punten
15. Myrthe Dijckhoff 184 punten
16. Kyra Asma 183 punten
17. Shannon Antonisse 180 punten
18. Sanne Kielstra 180 punten
19. Mare Brandenburgh 180 punten
20. Isa Lautenbach 178 punten
21. Lineke Jensma 173 punten
 
Klasse L1 (1e groep)
1. Sandra Wijbenga 210 punten
2. Grietine v/d Plaats 208 punten
3. Kris Torensma 205 punten
4. Bente Palma 203 punten
5. Nienke Rijsdam 203 punten
6. Hedwig Bakker 202 punten
7. Danique Schots 202 punten
8. Karin Andringa 201 punten
9. Shannon Lamsma 200 punten
10. Jelien Timmermans 199 punten
11. Ilse Zondervan 198 punten
12. Nynke Wadman 198 punten
13. Yanna Talma 198 punten
14. Hinke Hellema 197 punten
15. Hilda Voolstra 197 punten
16. Nicole Schievink 196 punten
17. Nathalie Muller 195 punten
18. Anne Marthe Bouwstra 192 punten
19. Esmee Stroosma 191 punten
20. Noa Winands 191 punten
21. Tara Talsma 190 punten
22. Eliza Timmer 183 punten
23. Mellanie v/d Meulen 182 punten
 
Klasse L1 (2e groep)
1. Oliwia Szulinska 192 punten
2. Fleur Uithof 191 punten
3. Myrthe de Vries 191 punten
4. Anna Froukje Hoeksma 187 punten
5. Melissa de Haas 187 punten
6. Ilse Schiphof 187 punten
7. Sjoke Andela 186 punten
8. Marije Stapert 185 punten
9. Ylva Postma 185 punten
10. Hanna Ekema 185 punten
11. Anna v/d Veen 184 punten
12. Marte Vennema 184 punten
13. Doutzen Kleiterp 184 punten
14. Amber Theuns 183 punten
15. Elfriede Beimers 183 punten
16. Nikita Sinnema 183 punten
17. Fenna van Dijk 182 punten
18. Anneke Lep 182 punten
19. Eline Vennema 182 punten
20. Dian Papa 182 punten
21. Tessa van Dijk 181 punten
22. Caitlin Rauwerda 181 punten
23. Jildou Zwiers 179 punten
24. Anika Torensma 178 punten
25. Marieke Duyster 178 punten
26. Maike Voolstra 177 punten
27. Precilla Ennik 176 punten
28. Sara Redlinska 174 punten
 
Klasse L2/M1
1. Brigitte Balt (M1) 195 punten
2. Anniek v/d Horst 191 punten
3. Malissa Verbeek 185 punten
4. Sanne de Jager 184 punten
5. Esther Dijkstra 182 punten

 

Uitslag van de dressuurwedstrijd voor de paarden:

Klasse B
1. Anneke Roedema 201 punten
2. Mariska Westmaas 189 punten
3. Bernadette Wijbenga 187 punten
4. Marijke de Vries 183 punten
5. Irma Fennema 182 punten
6. Laura v/d Beek 181 punten
7. Tietie Vroom 175 punten
8. Ellen de Vries 166 punten
9. Sandra de Vries 154 punten
 
Klasse L1
1. Kirsten Tolman 207 punten
2. Anne Meester 195 punten
3. Erika Wesselius 191 punten
4. Jelske Groen 189 punten
5. Mascha Terlouw 185 punten
6. Sadyah Rosema 184 punten
7. Dineke Zondervan 181 punten
8. Angela Dijkstra 177 punten
 
Klasse L2
1. Alex Schootstra 203 punten
2. Ilja Jellema 198 punten
3. Myra v/d Horst 198 punten
4. Jildau Renders 196 punten
5. Ben Adriaansz 193 punten
6. Masha Ahmetasevic 191 punten
7. Jildau de Wit 185 punten
8. Jet Velzeboer 183 punten
9. Samantha Kuipers 183 punten
10. Nanja Willemsen 182 punten
 
Klasse M1
1. Steven v/d Leck 195 punten
2. Ali Beimers 191 punten
3. Laura Bakker 191 punten
4. Cindy van Dijk 186 punten
 
Klasse M2
1. Fenna Vellinga 189 punten
2. Julia Vos 189 punten
3. Carmen Bokma 187 punten
4. Tina v/d Galiën 183 punten