Uitslag springwedstrijd 28 juni 2015

Op zondag 28 juni jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een verkleedspringwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de verkleedspringwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
1. Félienne Kuiken
2. Esther Toxopeus
 
Klasse BB
1. Lisanne Boersma
2. Myrthe Dijckhoff
3. Éowyn v/d Kooi
4. Silke de Vries
5. Kyra Asma
6. Ilse Bootsma
7. Janna Plat
8. Iris Jellesma
9. Esmee Stroosma
10. Maartje Braaksma
11. Sanne Kielstra
12. Maud de Jong
13. Femke Duyster
14. Boukje v/d Veen
15. Daisy Dijkstra
16. Oniek Huizinga
17. Tycho Looijenga
18. Denise de Vries
19. Anouk Boersma
20. Jaimy Stork
21. Danisha Hemstra
22. Afke W. Brolsma
23. Mayke Ruige
 
Klasse B
1. Tabe Annema
2. Amarens v/d Weerdt
3. Karin Andringa
4. Nicol Schievink
5. Dian Papa
6. Doutzen Kleiterp
7. Kris Torensma
8. Sophia Dusselaar
9. Marije Stapert
10. Berber Swart
11. Sita Zondervan
12. Marieke Duyster
13. Ilsa Heuver
14. Bente Palma
15. Danou Blokker
16. Sandra Wijbenga
17. Hedwig Bakker
18. Danique Schots
Uitgebeld Ylva Postma
Eliza Timmer
Elfriede Beimers
Marte Vennema
Precilla Ennik
 
Klasse L
1. Cecile del Grosso
2. Anniek v/d Horst
3. Ilse Hogenberg
4. Anne Marthe Bouwstra
5. Anna Froukje Hoeksma
6. Tara Talsma
7. Grietine v/d Plaats
8. Sylvia Onderstijn
9. Ilse Kamminga
10. Naomi Bergstra
11. Malissa Verbeek
12. Nuria Bakker
13. Nikita Sinnema
Uitgebeld Ilse Zondervan
Julia de Jong
Brigitte Balt
Caitlin Rauwerda
Merel Veenstra
 
Klasse M/Z
1. Iris Dijkmeijer
2. Sjoke Andela

 

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
1. Mariska Westmaas
2. Geertje Hoogland
 
Klasse B
1. Myra v/d Horst
2. Femma Haan
3. Kayleigh Asma
4. Dineke Zondervan
5. Anneke Roedema
6. Cindy van Dijk
7. Masha Ahmetasevic
8. Eline Genee
9. Samantha Kuipers
10. Masha Terlouw
11. Ilja Jellema
12. Jildau de Wit
13. Jet Velzeboer
14. Benjamin Adriaansz
Uitgebeld Anne Meester
 
Klasse L
1. Sanne v/d Meer
2. Myrthe Mooij
3. Laura Bakker
4. Nynke papa
5. Steven v/d Leck
6. Carmen Bokma
7. Bianca Bakker
 
Klasse M
1. Julia Vos
2. René Bakker