Uitslag dressuurwedstrijd mei 2015

Op zondag 10 mei en 17 mei jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een dressuurwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters.

Klik hier voor de uitslagen van de pony's
Klik hier voor de uitslagen van de paarden

Toelichting:
Bij een aantal klassen komt het voor dat deelnemers een gelijk aantal punten hebben verdiend. In die gevallen wordt de zogenoemde 'ex-aequo' regeling toegepast. Deze regeling werkt als volgt:
"Indien twee (of meer) deelnemers een gelijke totaalscore hebben, is het cijfer op het laatste onderdeel doorslaggevend. Als dit geen uitsluitsel geeft, geldt het voorgaande cijfer als doorslaggevend. Dit wordt herhaald totdat er een onderscheid gemaakt kan worden."

Uitslag van de dressuurwedstrijd voor de pony's:

 

Klasse BB
1. Kyra Asma 138 punten
2. Éowyn v/d Kooi 134 punten
3. Hilde Ekema 133 punten
4. Ninthe Polstra 131 punten
5. Mare Brandenburgh 131 punten
6. Welmoed v/d Wielen 130 punten
7. Desiree Zijlstra 130 punten
8. Philine Hofman 129 punten
9. Gwen v/d Heide 128 punten
10. Maud Booij 128 punten
11. Aïsha Vellinga 127 punten
12. Yfke Wadman 127 punten
13. Daisy Dijkstra 126 punten
14. Elles Hielkema 126 punten
15. Jaimy Stork 126 punten
16. Myrthe de Valk 125 punten
17. Danisha Hemstra 124 punten
18. Emma Pijlman 124 punten
19. Teun Smids 123 punten
20. Ilse Bootsma 123 punten
21. Jesse Jan Anjema 123 punten
22. Myrthe Dijckhoff 122 punten
23. Jitske Bakker 118 punten
24. Laura Winkel 118 punten
25. Feline Kuiken 117 punten
26. Boukje v/d Veen 116 punten
27. Tycho Looijenga 114 punten
28. Oniek Huizinga 114 punten
29. Denise de Vries 108 punten
 
Klasse B (1e groep)
1. Melissa de Haas 194 punten
2. Iris Jellesma 194 punten
3. Hedwig Bakker 191 punten
4. Janna Plat 190 punten
5. Lindy Lian de Vries 190 punten
6. Eliza Timmer 189 punten
7. Emma Fennema 189 punten
8. Allard de Vries 189 punten
9. Marielle de Valk 188 punten
10. Maite Stienstra 187 punten
11. Sara Redlinska 186 punten
12. Siebrich Osinga 186 punten
13. Nora Fennema 185 punten
14. Precilla Ennik 185 punten
15. Sophia Dusselaar 184 punten
16. Naomi Bergstra 183 punten
17. Marieke Duyster 182 punten
 
Klasse B (2e groep)
1. Ilse Schiphof 193 punten
2. Elfriede Beimers 192 punten
3. Eline Vennema 191 punten
4. Kris Torensma 190 punten
5. Anneke Lep 189 punten
6. Oliwia Szulinska 188 punten
7. Ylva Postma 188 punten
8. Fenna van Bijnen 185 punten
9. Maayke Dirksen 185 punten
10. Nina Los 183 punten
11. Sanne Kielstra 182 punten
12. Aeryn v/d Aker 181 punten
 
Klasse L1 (1e groep)
1. Marije Stapert 197 punten
2. Fenna Kooistra 194 punten
3. Myrthe de Vries 193 punten
4. Jenna Engelman 192 punten
5. Femke Jansma 191 punten
6. Hinke Hellema 191 punten
7. Maike Voolstra 188 punten
8. Dian Papa 187 punten
9. Julia de Jong 186 punten
10. Esmee Stroosma 186 punten
11. Silke de Vries 184 punten
12. Anika Torensma 184 punten
13. Jannine Wijhuijs 183 punten
14. Nienke Rijsdam 183 punten
15. Amber Theuns 182 punten
16. Ilja Visser 182 punten
17. Hilde Voolstra 182 punten
18. Rixt Dotinga 180 punten
19. Nathalie Wolf 180 punten
20. Amira Wolf 175 punten
 
Klasse L1 (2e groep)
1. Marte Vennema 194 punten
2. Sandra Wijbenga 192 punten
3. Sanne de Jager 190 punten
4. Nikita Sinnema 189 punten
5. Annika Korpershoek 189 punten
6. Shannon Lamsma 188 punten
7. Amber Vis 188 punten
8. Danique Schots 187 punten
9. Caitlin Rauwerda 186 punten
10. Nynke Wadman 185 punten
11. Tara Talsma 185 punten
12. Mellanie v/d Meulen 185 punten
13. Karin Andringa 182 punten
14. Malissa Verbeek 182 punten
15. Annemart Ferwerda 182 punten
16. Jildou Zwiers 181 punten
17. Anna v/d Veen 181 punten
18. Anna Froukje Hoeksma 180 punten
19. Michelle de Ruiter 176 punten
 
Klasse L2
1. Marilee de Vries 182 punten
2. Iris Dijkmeijer 181 punten
3. Ilse Zondervan 180 punten
4. Esther Dijkstra 174 punten
5. Cecile del Grosso 173 punten
6. Marrit Venema 173 punten
7. Marlies Wiersma 173 punten
8. Grietine v/d Plaats 170 punten
9. Hanna Ekema 164 punten
 
Klasse M1
1. Marjolein Veenstra 188 punten
2. Sjoke Andela 178 punten
3. Brigitte Balt 177 punten
4. Renate de Boer 173 punten
5. Anniek v/d Horst 168 punten
6. Merel Veenstra 159 punten

 

Uitslag van de dressuurwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
1. Ellen de Vries 132 punten
2. Sandra de Vries 131 punten
3. Marga Vis 118 punten
 
Klasse B
1. Eline Genee 187 punten
 
Klasse L1
1. Femke Schootstra 198 punten
2. Froukje Teitsma 194 punten
3. Myra v/d Horst 192 punten
4. Nynke Schootstra 185 punten
5. Anne Meester 180 punten
6. Jelske Groen 180 punten
7. Hedzer Klarenbeek 176 punten
8. Rianne Wolf 168 punten
 
Klasse L2
1. Alex Schootstra 197 punten
2. Jet Velzeboer 191 punten
3. Carla de Vries 188 punten
4. Steven v/d Leck 188 punten
5. Samantha Kuipers 182 punten
6. Jildau de WIt 180 punten
7. Margriet Kloostra 178 punten
8. Benjamin Adriaansz 178 punten
9. Folkert v/d Galiën 176 punten
10. Jildou Renders 175 punten
 
Klasse M1
1. Ali Beimers 184 punten
2. Cindy van Dijk 178 punten
 
Klasse M2
1. Julia Vos 184 punten
2. Carmen Bokma 182 punten
3. Geertje Hoogland 174 punten
4. Laura Bakker 174 punten