Uitslag groepsdressuurwedstrijd januari 2015

Op zondag 25 januari 2015 organiseerde de lesserscommissie weer de jaarlijkse groepsdressuurwedstrijd.
Lees hier de uitslagen van de verschillende klassen.

De uitslagen van de groepsdressuurwedstrijd van 25 januari 2015:
Pony's: klasse BB, klasse B, klasse L, klasse M
Paarden: klasse BB, klasse L, klasse M

Klasse BB (pony's)

1e plaats (138 punten): Hilde Ekema
Mayke Ruige
Lindy Lian de Vries
Mieke Wierda
Myrthe de Valk
2e plaats (134 punten): Hanna Osinga
Femke Duyster
Siebrich Osinga
Emma Fennema
Nora Fennema
Fenna van Bijnen
3e plaats (134 punten): Nynke Born
Sara Redlinska
Isa Fennema
Tycho Looijenga
4e plaats (130 punten): Aeryn v/d Aker
Iris Jellesma
Emma Pijlman
Maayke Dirksen
Maartje Braaksma
Levi Veenstra
Sanne Kielstra
5e plaats (128 punten): Yfke Wadman
Laura Winkel
Boukje v/d Veen
Ilse Bootstra
Denise de Vries
Gwen v/d Heide
6e plaats (127 punten): Mette Vledder
Eva Tuit
Quinty de Boer
Jaimy Stork
7e plaats (126 punten): Welmoed v/d Wielen
Myrthe Dijckhoff
Lineke Jensma
Oniek Huizinga
Daisy Dijkstra
Anna-Claire Dijkstra
Éowyn v/d Kooi

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Hilde Ekema. Zij waren verkleed als heksen.

 

Klasse B (pony's)

1e plaats (205 punten): Rixt Dotinga
Amy Tuit
Bente Palma
Danique Schots
Marte Vennema
Feline Wiersma
2e plaats (200 punten): Kris Torensma
Oliwia Szulinska
Maite Stienstra
Fenna van Dijk
Melissa de Haas
Marieke Duyster
3e plaats (198 punten): Sandra Wijbenga
Nathalie Muller
Amira Wolf
Precilla Ennink
Chris Elzinga
Elfriede Beimers
4e plaats (197 punten): Rianne Osinga
Renkse Anema
Evan van Marrum
5e plaats (197 punten): Anna v/d Veen
Kirsten v/d Bij
Michelle de Ruiter
Amber Vis
Ellis Talma
Yanna Talma
Allard de Vries
6e plaats (190 punten): Doutzen Kleiterp
Hedwig Bakker
Lian Fennema
Nynke Wadman
Janna Plat
7e plaats (184 punten): Sophia Dusselaar
Danou Blokker
Mariëlle Valk
Kyra Asma

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Rixt Dotinga. Zij waren verkleed als fruit.

 

Klasse L (pony's)

1e plaats (194 punten): Malissa Verbeek
Amy Tuit
Amber Theuns
Annemart Ferwerda
Fleur Uithof
Anthe Marije Stapensea
2e plaats (193 punten): Tabe Anema
Lisette Fokkema
Lonneke Terpstra
3e plaats (191 punten): Aniek Papa
Dian Papa
Marije Stapert
Sylvia Onderstijn
Anne Marthe Bouwstra
Cecile del Grosso
Rozemarieke Draisma
4e plaats (190 punten): Sanne de Jager
Isamare v/d Pol
Sita Zondervan
5e plaats (189 punten): Hilda Voolstra
Anika Torensma
Maike Voolstra
Marlies Wiersma
Marilee de Vries
Hinke Hellema
6e plaats (189 punten): Silke de Vries
Femma Haan
Sophie de Kruijf
Lieke Sinnema
Amarens v/d Weerdt
Ilsa Heuver
Nicole Schievink
7e plaats (187 punten): Tara Talsma
Naomi Bergstra
Ylva Postma
Eline Vennema
Noor Reyers
Berber Swart
Jildou Zwiers
8e plaats (185 punten): Ilse Kamminga
Ilse Schiphof
Julia de Jong
Anna Froukje Hoeksma
Karin Andringa
Anneke Lep
9e plaats (178 punten): Jannine Wijkhuijs
Kyra Verbrugge
Bo Roersma
Britt Wierda
Nicole Heiligers
Eline Genee

 

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Sanne de Jager, verkleed als theezakjes.

 

Klasse M (pony's)

1e plaats (208 punten): Esther Wierda
Christina Antonescu
Isanne ten Have
Marco Wierda
Anna Olteanu
2e plaats (202 punten): Merel Veenstra
Marjolein Veenstra
Marrit Venema
Renate de Boer
Iris Dijkmeijer
3e plaats (198 punten): Nikita Sinnema
Iris Adema
Jelien Timmermans
Caitlin Rauwerda
Ilse Hogenberg
Femke Jansma
Mellanie v/d Meulen
4e plaats (197 punten): Mirjam Overman
Tessa van Dijk
Silke Palma
Caroline Aalberts
Nathalie Halma
Lise-Marie Tytsma
Grietine v/d Plaats

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Merel Veenstra, verkleed als Minions.

 

Klasse BB (paarden)

1e plaats (140 punten): Sadyah Rosema
Jeltje Kleiterp
Rianne Wolf
Eline Hospis
Susan Postma
2e plaats (121 punten): Sandra de Vries
Ellen de Vries
Marga Vis

Klasse L (paarden)

1e plaats (206 punten): Alex Schootstra
Gerard Jorna
Cindy van Dijk
Samantha Kuipers
Nynke Papa
2e plaats (199 punten): Laura Bakker
Masha Ahmetasevic
Trynke de Vries
Margriet Kloostra
Femke Schootstra
3e plaats (196 punten) Steven v/d Leck
Jip Menses
Marije Peul
Roy Verrijt
4e plaats Sandra v/d Wal
Britt de Klerk
Froukje Vroom
5e plaats (189 punten) Lydia Venema
Hedzer Klarenbeek
Angela Dijkstra
Anneke Roedema
Mascha Terlouw

 

Klasse M (paarden)

1e plaats (209 punten): René Bakker
Oscar Brouwer
Bianca Bakker
Carmen Bokma
2e plaats (206 punten): Merle Hunink
Mariska Westmaas
Tina v/d Galiën
Julia Vos
Oscar Brouwer
3e plaats (198 punten): Fenna Fellinga
Margriet de Vries
Ilja Jellema
Jet Velzeboer
Ben Adriaansz
Jildau de Wit
4e plaats (197 punten): Geertje Hoogland
Margriet Berg
Anne Meester
Ineke de Groot
Jelske Groen
Carla de Vries
5e plaats (192 punten): Rixt Talsma
Valentina van Kleef
Lydia Bolding
Sigrid Dijkstra
6e plaats (189 punten): Folkert v/d Galiën
Antje Poppinga
Myrthe Mooij
Dineke Zondervan

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Fenna Vellinga. Zij waren verkleed als discogangers.