Uitslag dressuurwedstrijd oktober/november 2014

Op zondag 26 oktober en 2 november jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een dressuurwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters.

Klik hier voor de uitslagen van de pony's
Klik hier voor de uitslagen van de paarden

Toelichting:
Bij een aantal klassen komt het voor dat deelnemers een gelijk aantal punten hebben verdiend. In die gevallen wordt de zogenoemde 'ex-aequo' regeling toegepast. Deze regeling werkt als volgt:
"Indien twee (of meer) deelnemers een gelijke totaalscore hebben, is het cijfer op het laatste onderdeel doorslaggevend. Als dit geen uitsluitsel geeft, geldt het voorgaande cijfer als doorslaggevend. Dit wordt herhaald totdat er een onderscheid gemaakt kan worden."

Uitslag van de dressuurwedstrijd voor de pony's:

 

Klasse BB
1. Nora Fennema 135 punten
2. Iris Jellesma 134 punten
3. Maaike Dirksen 133 punten
4. Hilde Ekema 133 punten
5. Emma Fennema 133 punten
6. Femke Duyster 131 punten
7. Mieke Wierda 131 punten
8. Myrthe de Valk 129 punten
9. Maartje Braaksma 129 punten
10. Levi Veenstra 128 punten
11. Mellanie v/d Meulen 125 punten
12. Janna Plat 125 punten
13. Emma Pijlman 125 punten
14. Aeryn v/d Aker 125 punten
15. Lindy Lian de Vries 125 punten
16. Siebrich Osinga 124 punten
17. Kyra Asma 124 punten
18. Hannah Osinga 123 punten
19. Mayke Ruige 123 punten
20. Fenna van Bijnen 122 punten
 
Klasse B (1e groep)
1. Michelle de Ruiter 133 punten
2. Doutzen Kleiterp 131 punten
3. Melissa de Haas 131 punten
4. Yanna Talma 130 punten
5. Ellis Talma 130 punten
6. Ilse Schiphof 130 punten
7. Sandra Wijbenga 128 punten
8. Anna Froukje Hoeksma 128 punten
9. Charlotte Kooren 127 punten
10. Noa Winands 127 punten
11. Rianne Osinga 126 punten
12. Tara Talsma 126 punten
13. Oliwia Szulinska 126 punten
14. Ylva Postma 126 punten
15. Tabe Annema 126 punten
16. Anna v/d Veen 125 punten
17. Amber Vis 124 punten
18. Hedwig Bakker 124 punten
19. Nuria Bakker 123 punten
20. Kirsten v/d Bij 123 punten
21. Luna Bree 122 punten
22. Berber Swart 122 punten
23. Allard de Vries 121 punten
24. Mariëlle Valk 121 punten
25. Naomi Bergstra 120 punten
26. Rochelle Damburg 120 punten
 
Klasse B (2e groep)
1. Amy Tuit 135 punten
2. Renske Anema 132 punten
3. Eline Vennema 131 punten
4. Nynke Wadman 131 punten
5. Anneke Lep 131 punten
6. Lotte v/d Kaaij 131 punten
7. Kayleigh Asma 131 punten
8. Nathalie Muller 131 punten
9. Jildou Zwiers 130 punten
10. Sophia Dusselaar 130 punten
11. Andrea Schiks 130 punten
12. Rixt Dotinga 130 punten
13. Kris Torensma 129 punten
14. Marlies Wiersma 128 punten
15. Myrthe de Vries 128 punten
16. Feline Wiersma 128 punten
17. Selma v/d Meulen 128 punten
18. Isa Tuin 127 punten
19. Precilla Ennik 127 punten
20. Marieke Duyster 127 punten
21. Marije Anema 127 punten
22. Lian Fennema 126 punten
23. Jurre Boer 126 punten
24. Amira Wolf 125 punten
25. Rianne Fokkema 124 punten
 
Klasse L1 (1e groep)
1. Hinke Hellema 204 punten
2. Femke Jansma 195 punten
3. Anthe Marije Stapensea 190 punten
4. Nienke Rijsdam 189 punten
5. Sylvia Onderstijn 187 punten
6. Ilja Visser 186 punten
7. Sjoke Andela 186 punten
8. Sita Zondervan 185 punten
9. Jannine Wijkhuis 184 punten
10. Silke de Vries 184 punten
11. Shannon Lamsma 183 punten
12. Dian Papa 183 punten
13. Malissa Verbeek 180 punten
14. Marrit Venema 178 punten
15. Kyra Verbrugge 178 punten
16. Hilde Voolstra 177 punten
17. Jenna Engelman 177 punten
 
Klasse L1 (2e groep)
1. Marilee de Vries 196 punten
2. Iris Dijkmeijer 195 punten
3. Hanna Ekema 194 punten
4. Marije Stapert 193 punten
5. Amber Theuns 191 punten
6. Demi v/d Zee 191 punten
7. Bo Roersma 191 punten
8. Karin Andringa 190 punten
9. Liv v/d Haring 190 punten
10. Anne Marthe Bouwstra 189 punten
11. Britt Wierda 189 punten
12. Danique Schots 188 punten
13. Ilse Kamminga 188 punten
14. Noor Reijers 187 punten
15. Isa Mare v/d Pal 185 punten
16. Maike Voolstra 185 punten
17. Ilse Zondervan 185 punten
18. Marte Vennema 180 punten
 
Klasse L2
1. Marjolein Veenstra 196 punten
2. Jelien Timmermans 194 punten
3. Esther Dijkstra 188 punten
4. Anniek v/d Horst 188 punten
5. Brigitte Balt 187 punten
6. Grietine v/d Plaats 185 punten
7. Merel Veenstra 184 punten
8. Femma Haan 179 punten
9. Aniek Papa 177 punten
10. Renate de Boer 175 punten

 

Uitslag van de dressuurwedstrijd voor de paarden:

Klasse B
1. Kirsten Tolman  
2. Myra v/d Horst  
3. Masha Terlouw  
4. Anneke Roedema  
5. Jeldau de Boer  
6. Rianne Wolf  
 
Klasse L1
1. Alex Schootstra  
2. Jelske Groen  
3. Nynke Schootstra  
4. Samanthe Kuipers  
5. Erika Wesselius  
6. Dineke Zondervan  
 
Klasse L2
1. Nynke Papa 192 punten
2. Liesbeth Hoogenraad 191 punten
3. Sigrid Dijkstra 188 punten
4. Margriet Kloostra 184 punten
5. Jet Velzeboer 183 punten
6. Carla de Vries 182 punten
7. Nanja Willemsen 182 punten
8. Masha Ahmetasevic 181 punten
9. Monique Onderstijn 181 punten
10. Margriet de Vries 179 punten
11. Jildou de Wit 177 punten
12. Jildau Renders 177 punten
13. Elly Penninga 176 punten
14. Steven v/d Leck 175 punten
15. Ilja Jellema 175 punten
16. Hedzer Klarenbeek 171 punten
17. Anneke de Vries 164 punten
 
Klasse M1
1. Laura Bakker 183 punten
2. Cindy van Dijk 180 punten
3. Ali Beimers 173 punten
4. Mariska Westmaas 172 punten
 
Klasse M2
1. Julia Vos 191 punten
2. Tina v/d Galiën 189 punten
3. Oscar Brouwer 182 punten
4. Carmen Bokma 177 punten
5. Fenna Vellinga 175 punten
6. Geertje Hoogland 173 punten