Uitslag springwedstrijd 15 juni 2014

Op zondag 15 juni jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een verkleedspringwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de verkleedspringwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
1. Doutzen Kleiterp
2. Emma Fennema
3. Isa Tuin
4. Femke Duyster
5. Myrthe de Valk
6. Mariëlle Valk
7. Fenna van Bijnen
8. Selma v/d Meulen
9. Nora Fennema
 
Klasse BB
1. Marieke Duyster
2. Sjoke Andela
3. Tabe Anema
4. Sandra Wijbenga
5. Kayleigh Asma
6. Lisette Fokkema
7. Precilla Ennik
8. Kirsten v/d Bij
9. Esma Kooistra
10. Myrthe de Vries
11. Ilse Schiphof
12. Ellis Talma
13. Hedwig Bakker
14. Nikita Sinnema
15. Luna Bree
16. Kyra Asma
17. Anneke Lep
18. Esmée Terpstra
19. Naomi Bergstra
20. Amber Vis
21. Nine Berdik
22. Sophia Dusselaar
23. Eva van Marrum
24. Anna Froukje Hoeksma
25. Amy Tuit
26. Lian Fennema
27. Allard de Vries
28. Ylva Postma
29. Anna v/d Veen
30. Danique Schots
31. Tara Talsma
32. Rochelle Damberg
33. Rianne Ketellapper
34. Miriam Overman
35. Janna Plat
36. Rianne Fokkema
Caitlin Rauwerda
Michelle de Ruiter
Maite Stienstra
Lotte v/d Kaaij
 
Klasse B
1. Myra v/d Horst
Anniek v/d Horst
2. Ilse Nicolay
3. Jelien Timmermans
4. Hanna Ekema
5. Bente Palma
6. Marte Vennema
7. Malissa Verbeek
8. Jildou Zwiers
9. Brigitte Balt
10. Karin Andringa
11. Julia de Jong
12. Mellanie v/d Meulen
13. Demi v/d Zee
14. Marije Stapert
15. Fenna van Dijk
16. Sita Zondervan
17. Annemarthe Bouwstra
18. Feline Wiersma
 
Klasse L/M
1. Grietine v/d Plaats
2. Amarens v/d Weerdt
3. Marco Wierda (M)
4. Femma Haan
5. Cecile del Grosso
6. Nienke Rijsdam
7. Rianne Andela (M)

 

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden (1e parcours):

Klasse BB/B
1. Saskia Roos
2. Laura Bakker
3. Cindy van Dijk
4. Myrthe Mooij
5. Jip Menses (BB)
6. Masha Terlouw
7. Mandy Postma
Anne Meester
Dineke Zondervan
 
Klasse L
1. Femke Schootstra
2. René Kuipers
3. Lotte Jansma
4. Julia Vos
5. Carmen Bokma
6. Jennie de Vries
7. Tina v/d Galiën
8. Steven v/d Leck
 
Klasse M/Z
1. Oscar Brouwer (Z)
2. Mariska Westmaas

 

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden (2e parcours):

Klasse BB/B
1. Saskia Roos
2. Jip Menses (BB)
3. Cindy van Dijk
4. Laura Bakker
5. Myrthe Mooij
6. Anne Meester
7. Dineke Zondervan
8. Masha Terlouw
9. Mandy Postma
 
Klasse L
1. Femke Schootstra
2. Jennie de Vries
3. Tina v/d Galiën
4. Carmen Bokma
5. René Kuipers
6. Julia Vos
7. Steven v/d Leck
8. Lotte Jansma
 
Klasse M/Z
1. Oscar Brouwer (Z)
2. Mariska Westmaas