Uitslag springwedstrijd maart 2014

Op zondag 15 december jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een springwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de springwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
1. Anna v/d Veen
2. Kayleigh Asma
3. Lotte v/d Kaaij
4. Naomi Bergstra
5. Tara Talsma
6. Charlotte Kooren
7. Ylva Postma
8. Precilla Ennik
9. Jurre Boer
10. Lindy Lian de Vries
11. Rochelle Damberg
12. Kyra Asma
Uitgebeld Janna Plat
Isa Tuin
Luna Bree
Myrthe de Vries
 
Klasse BB
1. Annemart Ferwerda
2. Tabe Annema
3. Renske Anema
4. Sjoke Andela
5. Brigitte Balt
6. Bente Palma
7. Allard de Vries
8. Justa Atema
9. Hedwig Bakker
10. Nynke Wadman
11. Ellis Talma
12. Marije Anema
13. Michelle de Ruiter
14. Anna Froukje Hoeksma
15. Esma Kooistra
16. Kris Torensma
17. Lian Fennema
18. Marrit Venema
19. Fenna van Dijk
20. Femke Botma
Uitgebeld Yanna Talma
Anneke Lep
Fenna Kooistra
 
Klasse B
1. Robbin Atema
2. Silke Palma
3. Bo Roersma
4. Rianne Ketellapper
5. Karin Andringa
6. Eline Genee
7. Maike Voolstra
8. Hanna Ekema
9. Marte Vennema
10. Anniek v/d Horst
11. Brian van Riet
12. Ilse Kamminga
13. Nuria Bakker
14. Lysanne Valk
15. Demi v/d Zee
16. Maimouna Sylla
17. Sylvia Onderstijn
18. Britt Wierda
19. Amber Theuns
20. Anthe Marije Stapensea
21. Lieke Sinnema
22. Kyra Verbrugge
23. Jildou Zwiers
24. Hilda Voolstra
25. Michelle Elsinga
26. Amarens v/d Weerdt
27. Noor Reijers
28. Berna Sierksma
29. Marjolein Veenstra
Uitgebeld Janine Wijckhuis
Eline Vennema
Malissa Verbeek
Marlies Wiersma
Jellien Timmermans
Ilja Visser
Lisa Jensma
Shannon Lamsma
 
Klasse L/M
1. Myra v/d Horst
2. Grietine v/d Plaats
3. Rianne Andela (M)
4. Dyan Papa
5. Andrea Schiks
6. Nathalie Halma
7. Angelique Vonk (M)
8. Renate de Boer
9. Marilee de Vries
Uitgebeld Julia de Jong

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB / B
1. Julia Vos
2. Sigrid Dijkstra
3. Roy Verrijt
4. Dineke Zondervan
5. Anne Meester (BB)
Uitgebeld Nynke Papa
 
Klasse L
1. Jet Velzeboer
2. Carmen Bokma
3. Tina v/d Galiën
4. Laura Bakker
5. Femke Schootstra
6. Folkert v/d Galiën
7. Lotte Jansma
8. René Kuipers
9. Jennie de Vries
Uitgebeld Steven v/d Leck
 
Klasse M
1. Oscar Brouwer
2. Mariska Westmaas
3. Masha Ahmetašević

Uitslag van de springwedstrijd 2e parcours voor de paarden:

Klasse BB / B
1. Roy Verrijt
2. Julia Vos
3. Dineke Zondervan
4. Anne Meester (BB)
5. Sigrid Dijkstra
 
Klasse L
1. Femke Schootstra
2. René Kuipers
3. Jennie de Vries
4. Tina v/d Galiën
5. Lotte Jansma
6. Steven v/d Leck
7. Carmen Bokma
Uitgebeld Jet Velzeboer
Laura Bakker
Folkert v/d Galiën
 
Klasse M
1. Oscar Brouwer
2. Masha Ahmetašević
3. Mariska Westmaas