Uitslag groepsdressuurwedstrijd januari 2014

Op zondag 26 januari 2014 organiseerde de lesserscommissie weer de jaarlijkse groepsdressuurwedstrijd.
Lees hier de uitslagen van de verschillende klassen.

De uitslagen van de groepsdressuurwedstrijd van 26 januari 2014:
Pony's: klasse BB, klasse B, klasse L
Paarden: klasse BB/B, klasse L, klasse M

Klasse BB (pony's)

1e plaats (149 punten): Danique Schots
Feline Wiersma
Amy Tuit
Bente Palma
Rixt Dotinga
2e plaats (145 punten): Kris Torensma
Fenna van Dijk
Kirsten Postma
Melissa de Haas
Esmee Terpstra
Marieke Terpstra
3e plaats (136 punten): Luna Bree
Rochelle Damberg
Jurre Boer
Ylva Postma
Naomi Bergstra
Tara Talsma
Isa Tuin
4e plaats (135 punten): Renske Anema
Marije Anema
Rianne Osinga
Eva van Marrum
5e plaats (133 punten): Hedwig Bakker
Maite Stienstra
Esma Kooistra
Lian Fennema
Precilla Ennik
6e plaats (131 punten): Amber Vis
Yanna Talma
Ellis Talma
Michelle de Ruiter
Allard de Vries
Kirsten v/d Bij
7e plaats (126 punten): Mayke Ruige
Hilde Ekema
Wiebe Jan Ekema
Nynke Marije Bouma

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Danique Schots. Zij waren verkleed als Sesamstraat.

 

Klasse B (pony's)

1e plaats (206 punten): Anne-Marthe Bouwstra
Liv v/d Haring
Rixt Regnerus
Lonneke Terpstra
Shannon Lamsma
2e plaats (206 punten): Amber Theuns
Malissa Verbeek
Pietrix de Vries
3e plaats (202 punten): Nynke Wadman
Rozemarieke Draisma
Noor Reyers
Jildou Zwiers
Eline Vennema
Berber Zwart
4e plaats (198 punten): Nuria Bakker
Anthe Marije Stapensea
Fleur Uithof
Sita Zondervan
Ilse Schiphof
Brian van Riet
Anneke Lep
5e plaats (194 punten): Bo Roersma
Britt Wierda
Jildou Bouma
Eline Genee
6e plaats (194 punten): Nikki Larooi
Julia de Jong
Indy Verrijt
Ilse Kamminga
Karin Andringa
Anne Frouk Hoeksma

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Nuria Bakker. Zij waren verkleed als boerderijdieren.

 

Klasse L (pony's)

1e plaats (216 punten): Nicole v/d Burgt
Anna Olteanu
Marco Wierda
Christina Antonescu
Isanne ten Have
Ilja Visser
Kirsten Ritsema
Esther Wierda
2e plaats (207 punten): Isamare v/d Pol
Jennie Bos
Demi v/d Zee
Rianne Ketelapper
3e plaats (201 punten): Sophie de Kruif
Renate de Boer
Iris Dijkmeijer
Danique Dijkmeijer
4e plaats (200 punten): Marrit Venema
Marjolein Veenstra
Femma Haan
Merel Veenstra
Lisa Jensma
Monique Onderstijn
5e plaats (199 punten): Lize-Marie Tytsma
Marilee de Vries
Hinke Hellema
Marlies Wiersma
Sanne de Haas
6e plaats (198 punten): Myra v/d Horst
Anniek v/d Horst
Dian Papa
Silvia Onderstijn
Cecile del Grosso
Marije Stapert
7e plaats (196 punten): Ilse Hogenberg
Iris Adema
Femke Jansma
Danilla van Damme
Hanna Ekema
Jellien Timmermans
Maimouna Sylla
8e plaats (192 punten): Mirjam Overman
Tessa van Dijk
Grietine v/d Plaats
Caroline Aalberts
Nathalie Halma
Silke Palma
9e plaats (191 punten): Sjoke Andela
Rianne Andela
Jeldau de Boer
Maike Voolstra
Brigitte Balt
Hilda Voolstra
10e plaats (188 punten): Amarens v/d Weerdt
Lieke Sinnema
Jenna Engelman

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Ilse Hogenberg, verkleed als vlinders.

 

Klasse BB / B (paarden)

1e plaats (198 punten): Dineke Zondervan
Marije Spinder
Mascha Terlouw
2e plaats (195 punten): Rianne Wolf
Roy Verrijt
Jip Menses
3e plaats (131 punten): Bouwina v/d Veen
Chantal Osinga
Michael Blokker

Klasse L (paarden)

1e plaats (206 punten): Rixt Talsma
Femke Schootstra
Valentina van Kleef
Eline de Boer
Lydia Bolding
Sigrid Dijkstra
2e plaats (202 punten): Anneke de Vries
Ria Werkman
Elly Penninga
Sietske Jousma
3e plaats (199 punten) Folkert v/d Galiën
Kristel Roosje
Rixt de Boer
Janneke de Boer
4e plaats (199 punten) Nynke Buwalda
Esmee v/d Vies
Sandra v/d Wal
Kirsten Tolman
5e plaats (197 punten) Alex Schootstra
Samantha Kuipers
Veronika Hulkova
Nynke Papa
6e plaats (195 punten) Linda Groeneveld
Trynke de Vries
Gwenda Dijkstra
Margriet Kloostra
Iza von Kospoth
Laura Bakker
7e plaats (194 punten): Carla de Vries
Angela Dijkstra
Naomi Bouma
Tietie Vroom

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Linda Groeneveld. Zij waren verkleed als Michelin-poppetjes.

 

Klasse M (paarden)

1e plaats (205 punten): Tina v/d Galiën
René Kuipers
Mariska Westmaas
Julia Vos
Oscar Brouwer
2e plaats (204 punten): Fenna Vellinga
Margriet de Vries
Ben Adriaanz
Ilja Jellema
Jet Velzeboer
Jildou Reinders
Jildau de Wit
3e plaats (201 punten): Carmen Bokma
Oscar Brouwer
René Bakker
Bianca Bakker
Geertje Hoogland
Hans Blanksma
4e plaats (198 punten): Margriet Berg
Ineke de Groot
Jelske Groen
Saskia Roos
Tabitha Tuin
Carla de Vries
5e plaats (194 punten): Rebecca Laverman
Sanne v/d Meer
Lotte Jansma
Masha Ahmetasevic
Erika Wesselius
Jenny de Vries
6e plaats (192 punten): Joan Brakke
Nanja Willemsen
Antoon Koster
Theda Heijs
Chantal Maat

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Carmen Bokma. Zij waren verkleed als postbode met poststukken.