Uitslag springwedstrijd december 2013

Op zondag 15 december jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een springwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de springwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
1. Amber Vis
2. Brigitte Balt
3. Yanna Talma
4. Allard de Vries
5. Marije Anema
6. Kirsten v/d Bij
7. Maite Stienstra
8. Ellis Talma
9. Michelle de Ruiter
10. Hedwich Bakker
11. Lize Buursma
12. Renske Anema
13. Esme Kooistra
 
Klasse BB
1. Tabe Annema
2. Bente Palma
3. Karin Andringa
4. Fenna van Dijk
5. Kris Torensma
6. Myra v/d Horst
7. Esmee Terpstra
8. Marte Vennema
9. Elisa Poelstra
10. Anneke Lep
11. Irma Holwerda
12. Iris Dijkmeijer
13. Femke Botma
14. Berna Sierksma
Uitgebeld Rikst Regnerus
 
Klasse B
1. Grietine v/d Plaats
2. Esther Dijkstra
3. Maimouna Sylla
4. Kyra Verbrugge
5. Jannine Wijkhuijs
6. Nuria Bakker
7. Marilee de Vries
8. Anna Froukje Hoeksma
9. Eline Genee
10. Annemart Ferwerda
11. Malissa Verbeek
12. Brian van Riet
13. Hedwich Fuchs
14. Sandra Louwenaar
15. Diona v/d Leest
16. Jelien Timmermans
17. Ilse Kamminga
18. Cecile del Grosso
19. Marije Stapert
20. Tessa van Dijk
21. Danique Dijkmeijer
22. Hanna Ekema
Uitgebeld  Iris Adema
Anne Marthe Bouwstra
Amber Theuns
Mellanie v/d Meulen
Danilla van Damme
 
Klasse L
1. Lianne de Jong
2. Julia de Jong
3. Sjoke Andela
4. Margo Borninkhof
5. Robin Atema
6. Ilse Nicolai
Uitgebeld  Lysanne Valk
Anniek v/d Horst
 
Klasse M
1. Ilja Visser
2. Angelique Vonk
3. Rianne Andela

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB / B
1. Femke Schootstra
2. Jennie de Vries
3. Jet Velzeboer
4. Julia Vos
5. Lotte Jansma
6. Roy Verrijt (BB)
7. Dineke Zondervan
8. Ilja Jellema
9. Sigrid Dijkstra
10. Mandy Postma
11. Janneke de Boer
12. Fenna Vellinga
13. Saskia Roos
Uitgebeld  Iza von Kospoth
 
Klasse L
1. Laura Bakker
2. Gwenda Dijkstra
3. Tina v/d Galiën
4. Masha Ahmetašević
5. Folkert v/d Galiën
6. Rixt de Boer
7. Steven v/d Leck
Uitgebeld  Carmen Bokma
 
Klasse M
1. Oscar Brouwer
2. Mariska Westmaas
3. René Kuipers

Uitslag van de springwedstrijd 2e parcours voor de paarden:

Klasse BB / B
1. Femke Schootstra
2. Lotte Jansma
3. Jennie de Vries
4. Roy Verrijt (BB)
5. Iza von Kospoth
6. Sigrid Dijkstra
7. Jet Velzeboer
8. Julia Vos
9. Fenna Vellinga
10. Mandy Postma
11. Janneke de Boer
12. Ilja Jellema
13. Dineke Zondervan
Uitgebeld  Saskia Roos
 
Klasse L
1. Gwenda Dijkstra
2. Tina v/d Galiën
3. Masha Ahmetašević
4. Steven v/d Leck
5. Rixt de Boer
Uitgebeld  Folkert v/d Galiën
Laura Bakker
Carmen Bokma
 
Klasse M
1. Mariska Westmaas
2. Oscar Brouwer
3. René Kuipers