Uitslag springwedstrijd 23 juni 2013

Op zondag 23 juni jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een verkleedspringwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de verkleedspringwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
1. Feline Wiersma
2. Eva van Marrum
 
Klasse BB
1. Pietrix de Vries
2. Silke Fletcher
3. Danilla van Damme
4. Femke Jansma
5. Kris Torensma
6. Danique Schots
7. Annemart Ferwerda
8. Jens Tjepkema
9. Marthe Vennema
10. Isamare v/d Pal
11. Melissa de Haas
12. Sophia Mol
13. Liv v/d Haring
14. Eline Vennema
15. Sjoke Andela
16. Nine Berdik
17. Karin Andringa
18. Ilse Schiphof
19. Hanna Ekema
20. Elisa Poelstra
21. Indy Verrijt
22. Bente Palma
23. Eline Genee
24. Anthe Marije Stapensea
25. Marlies Wiersma
26. Silke Heinsma
27. Femke Woestenburg
Berna Sierksma
Esmée Terpstra
Kirsten Postma
Fenna van Dijk
Marieke Duyster
Fleur Uithof
 
Klasse B
1. Robbin Atema
2. Grietine v/d Plaats
3. Aniek Papa
4. Anna Froukje Hoeksma
5. Brigitte Balt
6. Inge Zijlstra
7. Dian Papa
8. Caroline Alberts
9. Nathalie Halma
10. Roos van Gorkum
11. Jellien Timmermans
12. Diona v/d Leest
13. Cecile del Grosso
14. Nienke Rijsdam
15. Sandra Lauwenaar
16. Malissa Verbeek
17. Puck Kamstra
Anne Marth Bouwstra
Nuria Bakker
 
Klasse L
1. Myra v/d Horst
2. Renate de Boer
3. Miriam Overman
4. Angelique Vonk
5. Anna Olteanu
6. Anniek v/d Horst
7. Marco Wierda
8. Leah v/d Veen
9. Jolien Limburg
10. Iris Dijkmeijer
11. Rianne Andela
12. Fenna Kooistra
Ester Wierda
 
Klasse M
1. Hildegard de Vries
2. Jennie de Vries
3. Lotte Jansma
4. Lysanne Valk
De originaliteitsprijzen ging naar Feline Wiersma (C) verkleed als Albert Heijn-hamster, Liv v/d Haring (BB) verkleed als lieveheersbeestje, Anthe Marije Stapensea (BB) verkleed als Indiaanse en Hildegard de Vries (M) verkleed als bloemenmeisje, .

 

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden (1e parcours):

Klasse BB/B
1. Folkert v/d Galiën
2. Gwenda Dijkstra
3. Britt de Klerk
4. Jet Velzeboer
5. Ilja Jellema
6. Steven v/d Leck
7. Roy Verrijt (BB)
8. Myrthe Mooij
9. Fenna Vellinga
10. Bianca Bakker
11. Trynke de Vries
 
Klasse L
1. Julia Vos
2. Carmen Bokma
3. Masha Ahmetašević
4. René Bakker
5. Rixt de Boer
 
Klasse M
1. Oscar Brouwer
2. Mariska Westmaas
3. René Kuipers
 De originaliteitsprijzen gingen naar Carmen Bokma verkleed als koe en Bianca Bakker verkleed als jonkvrouw.

 

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden (2e parcours):

Klasse BB/B
1. Britt de Klerk 21 punten 34,7 sec
2. Myrthe Mooij 21 punten 37,5 sec
3. Steven v/d Leck 21 punten 39,1 sec
4. Fenna Vellinga 21 punten 39,3 sec
5. Roy Verrijt (BB) 21 punten 49,7 sec
6. Folkert v/d Galiën 19 punten 34,5 sec
7. Ilja Jellema 19 punten 43,5 sec
8. Jet Velzeboer 18 punten 32,2 sec
9. Bianca Bakker 17 punten 62,0 sec
10. Gwenda Dijkstra uitgebeld  
 
Klasse L
1. Rixt de Boer 21 punten 36,4 sec
2. Carmen Bokma 18 punten 40,7 sec
3. René Baker 17 punten 58,1 sec
4. Julia Vos  0 punten 74,1 sec
 
Klasse M
1. Oscar Brouwer 21 punten 43,6 sec
2. Masha Ahmetašević 17 punten 67,5 sec
3. René Kuipers 15 punten 36,6 sec
4. Mariska Westmaas 12 punten 46,8 sec