Uitslag springwedstrijd maart 2013

Op zondag 10 maart jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een springwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de springwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
1. Marthe Vennema
2. Marieke Duyster
3. Michelle Elsinga
4. Karin Andringa
5. Robyn Vedder
 
Klasse BB
1. Rianne Ketellapper
2. Silke de Vries
3. Eline Genee
4. Isamare v/d Pal
5. Silke Heinsma
6. Jildou Bouma
7. Jannine Wijkhuijs
8. Nuria Bakker
9. Melissa de Haas
10. Malissa Verbeek
11. Kyra Verbrugge
12. Pietrix de Vries
13. Ilse Schiphof
14. Ilse Kamminga
15. Jens Tjepkema
16. Shannon Lamsma
17. Jildou Hania
18. Hanna Gerlind Ekema
19. Kris Torensma
20. Mellanie v/d Meulen
21. Femke Jansma
22. Amber Loonstra
23. Brian van Riet
24. Nine Berdik
25. Janna de Boer
26. Iris Adema
Uitgebeld  Marit Nijp
Anneke Lep
Liv v/d Haring
Anne Marthe Bouwstra
 
Klasse B
1. Leah v/d Veen
2. Angelique Vonk
3. Myra v/d Horst
4. Marjolein Veenstra
5. Reka Maczko
6. Ilse Nicolay
7. Andrea Schiks
8. Grietine v/d Plaats
9. Marije Stapert
10. Caroline Alberts
11. Dian Papa
12. Brigitte Balt
13. Merel Veenstra
14. Sjoke Andela
15. Anniek v/d Horst
Uitgebeld  Lisa Jensma
Danila van Damme
Anna Froukje Hoeksma
Jellien Timmermans
Puck Kamstra
Nathalie Halma
 
Klasse L
1. Mariska Hermsen
2. Renate de Boer
3. Isanne ten Have
4. Jellien Leistra
5. Miriam Overman
6. Johanna Machiela
7. Margo Borninkhof
8. Lianne de Jong
Uitgebeld  Aniek Papa
Rianne Andela
 
Klasse M
1. Lotte Jansma
2. Valentina van Kleef
3. Jennie de Vries
Uitgebeld  Lydia Bolding

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden:

Klasse BB
1. Elly Penninga
 
Klasse B
1. Laura Bakker
2. Gwenda Dijkstra
3. Saskia Roos
4. Fenna Vellinga
5. Jet Velzeboer
6. Linda Groeneveld
7. Britt de Klerk
8. Ilja Jellema
9. Sanne v/d Meer
10. Angela Dijkstra
11. Anneke de Vries
12. Melanie Terpstra
Uitgebeld  Elles van Tuinen
Steven v/d Leck
 
Klasse L
1. Carmen Bokma
2. Myrthe Mooij
3. Rixt de Boer
4. Froukje Vroom
5. René Bakker
6. Cindy v/d Wijdeven
7. Masha Ahmetašević
8. Bianca Bakker
Uitgebeld  Julia Vos
 
Klasse M / Z
1. Mariska Westmaas
2. René Kuipers
Uitgebeld  Oscar Brouwer (Z)