Uitslag groepsdressuurwedstrijd januari 2013

Op zondag 27 januari 2013 organiseerde de lesserscommissie weer de jaarlijkse groepsdressuurwedstrijd.
Lees hier de uitslagen van de verschillende klassen.

De uitslagen van de groepsdressuurwedstrijd van 27 januari 2013:
Pony's: klasse BB, klasse B, klasse L, klasse M
Paarden: klasse BB, klasse B, klasse L, klasse M

Klasse BB (pony's)

1e plaats (213 punten): Brigitte Balt
Rianne Ketellapper
Jennie Bos
Silke Heinsma
Shanon Mulder
Isamare v/d Pal
2e plaats (200 punten): Anne Marthe Bouwstra
Ineke Douma
Sandra Lauwenaar
3e plaats (200 punten): Malissa Verbeek
Roos van Gorkum
Sita Zondervan
Pietrix de Vries
4e plaats (199 punten): Marit Nijp
Kirsten Postma
Fenna van Dijk
Marieke Duyster
5e plaats (198 punten): Kris Torensma
Melissa de Haas
Nine Berdik
Eline Genee
6e plaats (196 punten): Nynke Wadman
Eline Vennema
Moira Belles
Bente Palma
7e plaats (196 punten): Demi v/d Zee
Kyra Verbrugge
Robyn Vedder
Jannine Wijkhuis
Sophia Mol
8e plaats (196 punten): Ilse Kamminga
Brian van Riet
Nuria Bakker
Anneke Lep
Ilse Schiphof
9e plaats (195 punten): Liv v/d Haring
Lucian Miedema
Toscan Miedema
Jens Tjepkema
10e plaats (194 punten): Indy Verfyt
Marthe Vennema
Rixt Dottinga
Feline Wiersma
Danique Schots
Amy Tuit
11e plaats (186 punten): Mare Dottinga
Ylsa Huiver
Noor Reyers
Karin Andringa
Elisa Poelstra
Berber Swart
Anne Marit Tjebbers
Jildou Zwiers

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Nynke Wadman. Zij waren verkleed als Pippi Langkous.

 

Klasse B (pony's)

1e plaats (206 punten): Corine Tolsma
Marije Stapert
Renate Verheul
Annemart Ferwerda
Silke de Vries
2e plaats (201 punten): Anne Frouk Hoekstra
Maike Voolstra
Hilda Voolstra
3e plaats (199 punten): Diona v/d Leest
Hedwich Fucks
Odette Miedema
Jolien Limburg
Jeldau de Boer
Marita Born
4e plaats (198 punten): Ilse Hogenberg
Mellanie v/d Meulen
Amber Theuns
Danila van Damme
Femke Jansen
Iris Adema
Jelien Timmermans
Hanna Gerlind Ekema
5e plaats (196 punten): Julia de Jong
Hannah v/d Zee
Nikki Larooi
Sophie Vroom
Max Vroom
6e plaats (195 punten): Cecile del Grosso
Myra v/d Horst
Aniek v/d Horst
Dian Papa
Sylvia Onderstijn
Femke Adema
Monique Onderstijn

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Cecile del Grosso. Zij waren verkleed als Super Mario.

 

Klasse L (pony's)

1e plaats (195 punten): Esther Wierda
Isanne ten Have
Marco Wierda
Elena Antonescu
Christina Antonescu
Nicole v/d Burgt
Anna Olteanu
2e plaats (194 punten): Sanne de Haas
Tessa van Dijk
Bense Plinsinga
Lize Marie Tytsma
Doutsen Plinsinga
Marlies Wiersma
3e plaats (191 punten): Esmee v/d Zee
Renate de Boer
Danique Dijkmeijer
Iris Dijkmeijer
4e plaats (189 punten): Janna de Boer
Inge Zijlstra
Ilse Nickolay
Nikita Kuiken
Lianne Timmermans
5e plaats (185 punten): Justa Atema
Robbin Atema
Margo Borninkhof
Tessa van Dijk
Jellien Timmermans
6e plaats (182 punten): Nathalie Halma
Merle Sjoerdsma
Ilja Visser
Angelique Vonk
Fenna Kooistra
Hilda Voolstra
6e plaats (182 punten): Femma Haan
Lisa Jensma
Aniek Papa
Marrit Venema
Merle Veenstra
8e plaats (181 punten): Amarens v/d Weerdt
Carmen Bijma
Sophie de Kruif
Lieke Sinnema
Oda Bak
Hildegard de Vries

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Janna de Boer, verkleed als schaakstukken, en de groep van Femma Haan, verkleed als duiveltjes.

 

Klasse M (pony's)

1e plaats (191 punten): Jennie de Vries
Lotte Jansma
Jacobien Ferwerda
Maryse Brandsma
Dorieneke Trul
Sigrid Dijkstra
2e plaats (185 punten): Miriam Overman
Leah v/d Veen
Valentina van Kleef
Jocelyn Kuiper
Grietine v/d Plaats
Lydia Bolding

 

Klasse BB (paarden)

1e plaats (188 punten): Roy Verrijt
Jip Menses
Jacob Schiphof
Peter Bosma

 

Klasse B (paarden)

1e plaats (195 punten): Angela Dijkstra
Hedzer Klarenbeek
Lydia Venema
Carla de Vries
2e plaats (191 punten): Melanie Terpstra
Margriet Kloostra
Jet Velzeboer
Trynke de Vries
3e plaats (189 punten): Astrid Merks
Jeltsje van Dijk
Ypie Hepkema
Mariska Jousma
Neeltje v/d Weide
Dittie Bekema
4e plaats (188 punten): Marjolein Boonstra
Nienke Buwalda
Anna van Slooten
Marianne Postma
5e plaats (187 punten): Tabitha Tuin
Steven v/d Leck
Carla de Vries
Martine Bouma

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Angela Dijkstra. Zij waren verkleed als Zorro en zijn Spaanse dames.

 

Klasse L (paarden)

1e plaats (202 punten): Masha Achmetasevic
Rebecca Laverman
Sanne v/d Meer
Britt de Klerk
Froukje Vroom
Julia Vos
2e plaats (199 punten): Ineke v/d Veen
Sandra v/d Wal
Saskia Roos
3e plaats (193 punten) Nynke Schootstra
Laura Bakker
Esmee v/d Vies
4e plaats (189 punten) Alex Schootstra
Samantha Kuipers
Veronika Hulkova
Nynke Papa
5e plaats (187 punten) Elly Penninga
Jos Dijkmeijer
Anneke de Vries
Ria Werkman
Liesbeth Hoogenraad
6e plaats (186 punten) Antoon Koster
Nynke Nieuwdam
Theda Heys
Nanja Willemsen
Chantal Maat

 

Klasse M (paarden)

1e plaats (194 punten): Fenna Vellinga
Margriet de Vries
Ilja Jellema
Jildou de Wit
Ben Adriaansz
2e plaats (191 punten): René Bakker
Bianca Bakker
Carmen Bokma
Geertje Hoogland
Oscar Brouwer
3e plaats (186 punten): Merle Hunink
Cindy v/d Wijdeven
Oscar Brouwer
Tina v/d Galiën
René Kuipers
Mariska Westmaas
4e plaats (186 punten): Antje Poppinga
Folkert v/d Galiën
Rixt de Boer
Janneke de Boer
Jildau Bruggeling
Myrthe Mooij

De originaliteitsprijs ging naar de groep van Antje Poppinga. Zij waren verkleed als de rockband Kiss.