Uitslag springwedstrijd 8 juli 2012

Op zondag 8 juli jongstleden organiseerde de lesserscommissie weer een verkleedspringwedstrijd voor alle jongens, meisjes, mannen en vrouwen van de Manege Molenruiters. Lees hier de uitslag van de verschillende klasses.

Uitslag van de verkleedspringwedstrijd voor de pony's:

Klasse C
1. Lonneke Terpstra
2. Anna Hoogland
3. Silke Fletcher
4. Doutsen Plinsinga
5. Malissa Verbeek
6. Norah Moed
7. Hilde Hoogland
8. Ilse Schiphof
9. Anneke Lep
10. Mees Koopal
11. Nuria Bakker
12. Maike Voolstra
13. Nine Berdik
14. Nicole Wagenaar
15. Liv v/d Haring
16. Anna Froukje
17. Marieke Duyster
18. Brian van Riet
19. Shannon Lamsma
20. Demi v/d Zee
21. Sophia Mol
22. Jildou Bouma
23. Jildou Hania
24. Esmee v/d Zee
25. Jannine Wijlchuijs
26. Melissa de Haas
27. Kyra Verbrugge
28. Michelle Elsinga
29. Esmee Terpstra
30. Kris Torensma
31. Sita Zondervan
32. Berna Sierksma
33. Femke Boersma
De originaliteitsprijs ging naar Sophia Mol, verkleed als clown, en Maike Voolstra, verkleed als pompoen.
 
Klasse BB
1. Brigitte Balt
2. Iris Dijkmeijer
3. Merel Veenstra
4. Danique Dijkmeijer
5. Mellanie v/d Meulen
6. Dian Papa
7. Inge Zijlstra
8. Ilse Hogenberg
9. Marije Stapert
10. Danila van Damme
11. Hanna Gerlind Ekema
12. Merle Sjoerdsma
13. Jenny Bos
14. Anne Mart Ferwerda
15. Rianne Ketellapper
16. Femke Jansma
17. Quinty Spinhoven
18. Corinne Tolsma
19. Sylvia Onderstijn
20. Jelien Timmermans
21. Nikita Sinnema
22. Renate Verheul
Amber Theuns
De originaliteitsprijs ging naar Corinne Tolsma, verkleed als Chinees, en Danila van Damme, verkleed als gelaarsde kat.
 
Klasse B
1. Jolien Limburg
2. Robbin Atema
3. Lianne de Jong
4. Aniek Papa
5. Ilja Visser
6. Ilse Nicolay
7. Lizemarie Tijtsma
8. Nienke Rijsdam
9. Lysanne Valk
10. Fenna Kooistra
11. Angelique Vonk
12. Nathalie Halma
13. Sjoke Andela
14. Myra v/d Horst
15. Justa Atema
16. Nikita Kuiken
17. Ilse Zondervan
Cecile del Grosso
Aniek v/d Horst
De originaliteitsprijs ging naar Cecille del Grosso, verkleed als dame, en Ilse Nicolay, verkleed als bij.
 
Klasse L
1. Johanna Machiela
2. Kianne Plantinga
3. Sigrid Dijkstra
4. Oda Bak
5. Esther Wierda
6. Isanne ten Have
7. Leah v/d Veen
8. Mariska Hermsen
9. Lotte Jansma
10. Nienke Borninkhof
11. Hilda Voolstra
12. Jocelyn Kuijper
13. José de Grijs
14. Vera de Grijs
15. Grietine v/d Plaats
16. Miriam Overman
17. Rianne Andela
Marco Wierda
 
Klasse M/Z
1. Hildegard de Vries
2. Jet Velzeboer
3. Froukje Vroom
4. Ilja Jellema
5. Jennie de Vries
6. Romy Wiersma
7. Melanie Terpstra (Z)
De originaliteitsprijs ging naar Grietine v/d Plaats (L), verkleed als oranje leeuw, en Oda Bak (L), verkleed als ma Flodder.

Uitslag van de springwedstrijd voor de paarden (1e parcours):

Klasse BB
1. Liesbeth Hoogenraad
2. Elles van Tuinen
3. Martine Bouma
 
Klasse B
1. Julia Vos
2. René Bakker
3. Cindy v/d Wijdeven
4. Masha Achmetasevic
5. Anneke de Vries
6. Folkert v/d Galiën
7. Carmen Bokma
8. Femke Rijpstra
 
Klasse L
1. Bianca Bakker
2. Jildou Bruggeling
3. René Kuipers
4. Astrid van Tuinen
 
Klasse M
1. Mariska Westmaas
2. Oscar Brouwer
 De originaliteitsprijs ging naar Oscar Brouwer. Hij was verkleed als de Swedish Chef van de Muppets.