Startlijst springwedstrijd 11 maart 2012

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 11 maart is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 14:00 uur
De paarden starten om 19:00 uur

Pony's:

Klasse B (start om 14:00 uur)

1. Ilse Zondervan Fardau
2. Mariska Hermsen Lizzy
3. Amarens v/d Weerdt Prinses
4. Suzanna Zijlstra Cindy
5. Justa Atema Lizzy
6. Anna Olteanu Muriël
7. Erika Wesselius Fardau
8. Marlissa Efdé Whoopy
9. Lianne de Jong Cindy
10. Lieke Sinnema Lizzy
11. Janna de Boer Jannes
12. Anouk tho Bockholtt ?
13. Isanne ten Have Muriël
14. Aniek Papa Heidi
15. Bianca Inia Fardau
16. Marjolein Veenstra Whoopy
17. Marrit Venema Boy
18. Famme Haan Prinses
19. Jacobien Ferwerda Dei-Jenne
Prijsuitreiking!!!

Klasse L (start ± 15:00 uur)

1. Valentina van Kleef Grace
2. Lydia Bolding Jannes
3. Esther Wierda Lizzy
4. Sigrid Dijkstra Misty
5. Loes Verhoeven Jannes
6. Marco Wierda Cindy
7. Esther Dijkstra Grace
8. Vera de Grijs Prinses
9. Nienke Borninkhof Cindy
10. Kianne Plantinga Ramona
11. Leah v/d Veen Whoopy
12. Oda Bak Amazing
13. José de Grijs Cindy
14. Tynke Broekens Whoopy
15. Manouk van Schepen Fardau
16. Johanna Machiela Lizzy
17. Froukje Vroom Margriet
18. Grietine v/d Plaats Lizzy
19. Miriam Overman Navara
20. Sandra v/d Velde Jannes

Klasse M

1. Romy Wiersma Harry
2. Hildegard de Vries Calypso
3. Melanie Terpstra Lizzy
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 16:00 uur)

1. Anna Hoogland Fardau
2. Malissa Verbeek Snuitje
3. Dian Papa Boy
4. Hessel Felkers Fardau
5. Hilda Hoogland Snuitje
6. Romee Moorlag Fardau
7. Silvia Onderstijn Snuitje

Klasse BB

1. Femke Adema Snuitje
2. Cecile del Grosso Fardau
3. Myra v/d Horst ?
4. Nathalie Halma Jannes
5. Monique Onderstijn Margriet
6. Anniek v/d Horst ?
7. Merel Veenstra Cindy
8. Amber Theuns Snuitje
9. Ilse Hogenberg Margriet
10. Mellanie v/d Meulen Boy
11. Danila van Damme Snuitje
12. Jellien Timmermans Macho
13. Quinty Spinhoven Boy
14. Hanna Gerlind Ekema Snuitje
15. Lonneke Terpstra Margriet
16. Iris Adema Snuitje
17. Femke Jansma Fardau
18. Ilse Nicolay Margriet
19. Corine Terpstra Snuitje
20. Jurgen Terpstra Fardau
21. Angelique Vonk Whoopy
22. Rutger Terpstra Snuitje
23. Inge Zijlstra Fardau
24. Rixt Heidinga Margriet
25. Wiebrich Kooistra Jort
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 19:00 uur)

1. Femke Rijpstra Hanna
2. Elles van Tuinen Nienke

Klasse B

1. Carmen Bokma Bergerac
2. Anneke de Vries Hylanthe
3. Cindy v/d Wijdeven Valentino
4. Ineke v/d Veen Hylanthe
5. Femke Schootstra Bergerac
6. Astrid van Tuinen Folkert
7. Ineke Hoekstra Hazard
8. Kirsten Schuurhof Bergerac

Klasse L

1. Nynke Papa ?
2. Myrthe Mooij Hylanthe
3. Janneke de Boer Rolinde
4. Hans Blanksma Uharon
5. Oscar Brouwer Arrow
6. Tanja de Vries Glamour
7. Rixt de Boer Amber

Klasse M

1. René Kuipers Serena
2. Mariska Westmaas Nandor
Prijsuitreiking!!!