Startlijst groepsdressuurwedstrijd 29 januari 2012

De startlijst voor de groepsdressuurwedstrijd van zondag 29 januari is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 10:00 uur
De paarden starten om 18:30 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L
Klasse M

Pony's:

Klasse L & M (start om 10:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Carmen Bijma Grace   Froukje Vroom Fardau
Oda Bak Muriël   Jennie de Vries Cindy
Melissa Soethout Whoopy   Sigrid Dijkstra Hippy
Lieke Sinnema Prinses   Dorieneke Trul Grace
Sophie de Kruijf Jannes   Lotte Jansma Jannes
Linda Groeneveld Hippy   Marianne Steginga Whoopy
      Kianne Plantinga Muriël
         
Groep 3     Groep 4  
Romy Wiersma Harry   Jolien Limburg Jannes
Sanne Oomen Margriet   Jocelyn Kuiper Whoopy
Anouk tho Bockholtt Prinses   Jeldau de Boer Jerica
Hedwich Fuchs Grace   Maritha Born Fardau
Maryse Brandsma Jerica   Lisa Jensma Lizzy
Nicole v/d Burgt Lizzy   Iris Dijkmeijer Grace
Isanne ten Have Hippy      
Jacobien Ferwerda Dei-Jenne      
         
Groep 5
    Groep 6
 
Hildegard de Vries Calypso   Marjolein Veenstra  
Séanna Duinstra Hippy   Marrit Venema  
Ilse Zondervan Grace   Aniek Papa  
Anna Olteanu Lizzy   Femma Haan  
Sandra v/d Velde Jannes   Dorien  
         
Groep 7
    Groep 8
 
Johanna Machiela Cindy   Loes Verhoeven Grace
Eva Boersma Hippy   Christina Antonescu Whoopy
Grietine v/d Plaats Lizzy   Elena Antonescu Prinses
Silke Palma Jerica   Jellien Leistra Macho
Mariska Hermsen Margriet      
Jackelyne Kooistra Fardau      
Valentina van Kleef Grace      
Mirjam Overman Navara      
         
Groep 9
    Groep 10
 
Ellen de Graaf Whoopy   Renate de Boer Prinses
Dieuwke de Boer Fardau   Janne v/d Schaaf Macho
Esther Wierda Grace   Esther Dijkstra Grace
Marco Wierda Jerica      
         
Groep 11 (M)        
Melanie Terpstra Whoopy      
Ilja Jellema Jannes      
Margriet Kloostra Jerica      
Britt de Klerk        
Jet Velzeboer Hippy      
Trynke de Vries Fardau      
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 13:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Vera de Grijs Prinses   Sylvia de Vries Whoopy
Rianne Andela Whoopy   Selina Visser Margriet
Manouk van Schepen Lizzy   Lianne Timmermans Jerica
Nikki Larooi Grace   Nikita Kuiken Prinses
Hilda Voolstra Fardau   Iris Leeuwen Grace
José de Grijs Cindy   Suzanna Zijlstra Cindy
      Janna de Boer Jannes
         
Groep 3     Groep 4  
Robin Atema     Hanna v/d Velde  
Justa Atema     Selma v/d Velde  
Tessa van Dijk     Erika Wesselius  
Youri de Groot     Sanne de Haas Fardau
      Marlies Wiersma Prinses
      Julia de Jong Snuitje
         
Groep 5     Groep 6  
Amarens v/d Weerdt Margriet   Angelique Vonk Whoopy
Lize Marie Tijtsma Lizzy   Nathalie Halma Grace
Ilse Nicolay Jerica   Rixt Heidinga Fardau
Inge Zijlstra Fardau   Monique Onderstijn Jerica
      Hannah v/d Zee Prinses
      Silke Miedema Linda
         
Groep 7        
Fenna Kooistra Margriet      
Marrit Osinga Prinses      
Wiebrig Kooistra Lizzy      
Ilja Visser Hippy      
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 15:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Danila van Damme Jerica   Malissa Verbeek Linda
Jellien Timmermans Macho   Maimouna Sylla Jerica
Ilse Hogenberg Margriet   Roos van Gorkum Snuitje
Mellanie v/d Meulen Lizzy   Jildou Bouma Fardau
Iris Adema     Jildou Hania Margriet
Amber Theuns        
Femke Jansen Fardau      
         
Groep 3
    Groep 4
 
Femke Adema     Quinty Spinhoven Fardau
Aniek v/d Horst     Sophie Vroom Boy
Myra v/d Horst     Max Vroom Jerica
Cecile del Grosso     Corina Tolsma Linda
Sylvia Onderstijn     Sjoke Andela Macho
Dian Papa     Jellien Bak Snuitje
         
Groep 5
    Groep 6
 
Lysanne Valk Macho   Jurgen Terpstra Jerica
Nikita Sinnema Linda   Rutger Terpstra Snuitje
Ilone Bosman Jerica   Lonneke Terpstra Margriet
Nicole Wagenaar Snuitje   Maike Voolstra Linda
Michelle Eisinga Boy      
         
Groep 7     Groep 8  
Shannon Mulder Macho   Jennie Bos  
Silvia Veen Fardau   Rianne Ketelapper  
Brian van Riet Linda   Moud de Weg  
Anneke Lep Snuitje   Hessel Velkers  
Silke Heinsma Jerica   Brigitte Balt  
      Isamare v/d Pal  
         
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 18:30 uur)

Groep 1
       
Sanne v/d Meer Lady      
Masha Ahmetasevic Hylanthe      
Julia Vos Uharon      
Rick Fennema Bergeraq      

Klasse B

Groep 1
    Groep 2  
Lydia Vennema Uharon   Jurjen Tol Teatske
Naomi Bouma Hylanthe   Jacob Vriese Rachel
Ineke Osinga Bergeraq   Silke Terpstra Uharon
Tietie Vroom Rolinda   Folkert v/d Galiën Hylanthe
Hedzer Klarenbeek Valentino      

Klasse L

Groep 1
    Groep 2
 
Margriet de Vries Uharon   Femke Schootstra Maas
Sandra Marinus Rolinda   Tanja de Vries Glamour
Fenna Vellinga Hylanthe   Sanne Mansvelder  
Jildau de Wit Valentino      
Ben Adriaansz Rachel      
         
Groep 3
    Groep 4
 
Nanja Willemsen Uharon   Nynke Schootstra Maas
Joan Brakke Valentino   Lydia van Loon Uharon
Nynke Nieuwedam Rolinda   Laura Bakker Valentino
Chantal v/d Veen Rachel   Romy Scholte Hylanthe
      Esmee v/d Vies Rachel
         
Groep 5
    Groep 6
 
Elly Penninga Lady   Emilie Lyzenga Rolinda
Anneke de Vries Valentino   Antje Poppinga Uharon
Liesbeth Hogenraad Maaike   Janneke de Boer  
Sietske Joustra Uharon   Myrthe Mooij Hylanthe
      Jildou Bruggeling Prinses Utopia
         
Groep 7
    Groep 8  
Alex Schootstra Maas   Alie Beimers  
Samantha Kuipers Lady   Margriet v/d Berg  
Nynke Papa Hylanthe   Ineke de Groot  
Hans Blanksma Uharon   Jelske Groen  
Kirsten Schuurhof Bergeraq      
Ria Werkman        

Klasse M

Groep 1     Groep 2  
Cindy v/d Wijdeven Valentino   Carmen Bokma Rolinda
René Kuipers Serena   Oscar Brouwer Arrow
Merle Hunink Bravour   Geertje Hoogland Rachel
Tina v/d Galiën Dalantic   Katharina Tolsma Uharon
Oscar Brouwer Arrow   René Bakker Hylanthe
Mariska Westmaas Nandor   Bianca Bakker Valentino
         
Prijsuitreiking!!!