Startlijst springwedstrijd 11 december 2011

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 11 december is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 18:00 uur

Pony's:

Klasse B (start om 13:00 uur)

1. Manouk van Schepen Fardau
2. Vera de Grijs Boy
3. Grietine v/d Plaats Lizzy
4. Sophie de Kruijf Whoopie
5. Nienke Borninkhof Margriet
6. Renate de Boer Fardau
7. José de Grijs Cindy
8. Lieke Sinnema Lizzy
9. Tynke Broekens Whoopie
10. Femma Haan Linda
11. Anna Olteanu Lizzy
12. Jacobien Ferwerda Dei-Jenne
13. Puck Kamstra Fardau
14. Amarens v/d Weerdt Cindy
15. Aniek Papa Heidi
16. Ilja Visser Fardau
17. Esther Wierda Lizzy
18. Miriam Overman Navarra
19. Marco Wierda Cindy
20. Andrea Schiks Fardau
21. Jet Velzeboer Whoopie
22. Justa Atema Lizzy
23. Ylse Dijkstra Fardau
24. Lianne de Jong Cindy
25. Lotte Jansma Matcho
26. Dana Mirne Wijnsma Fardau
27. Erika Wesselius Margriet
28. Séanne Duinstra Siska
29. Marlissa Efdé Fardau
30. Jildau Renders Grace
31. Angelique Vonk Fardau
32. Rianne Andela Whoopie
33. Mariska Hermsen Cindy
34. Anouk tho Bockholdt Fardau
35. Esther Dijkstra Grace
36. Hilda Voolstra Lizzy
37. Emmy Rinkema Fardau
38. Jellien Zeistra Macho
39. Lisa Jensma Cindy
Prijsuitreiking!!!

Klasse L / M (start ± 14:30 uur)

1. Sigrid Dijkstra Misty
2. Jennie de Vries Cindy
3. Johanna Machiela Lizzy
4. Oda Bak Amazing
5. Sandra v/d Velde Cindy
6. Trynke de Vries Jannes
7. Froukje Vroom Margriet
8. Valentina van Kleef Grace
9. Romy Wiersma Harry
10. Lydia Bolding Jannes
11. Leah v/d Veen Fardau
12. Hildegard de Vries Calypso
13. Kianne Plantinga Ramona
14. Melanie Terpstra (M) Lizzy
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 15:15 uur)

1. Roos van Gorkum Snuitje
2. Mellanie v/d Meulen Linda
3. Hanna Gerlind Ekema Boy
4. Iris Adema Snuitje
5. Femke Jansma Fardau
6. Max Vroom Cindy
7. Danila van Damme Snuitje
8. Dian Papa Boy
9. Sjoke Andela Macho
10. Sylvia Onderstijn Snuitje
11. Irma Holwerda Linda
12. Quinty Spinhoven Snuitje
13. Amber Theuns Cindy
14. Corine Tolsma Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start ± 16:15 uur)

1. Myra v/d Horst Lizzy
2. Fenna Kooistra Margriet
3. Anniek v/d Horst Linda
4. Cecile del Grosso Fardau
5. Jocelyn Kuijper Whoopie
6. Marjolein Veenstra Boy
7. Marrit Venema Linda
8. Hannah v/d Zee Snuitje
9. Sanne de Haas Fardau
10. Janne de Boer Cindy
11. Nynke Holwerda Linda
12. Lize-Marie Tijtsma Snuitje
13. Maryse Brandsma Cindy
14. Monique Onderstijn Margriet
15. Bianca Juia Fardau
16. Nathalie Halma Cindy
17. Irma Hiemstra Snowy
18. Inge Zijlstra Linda
19. Anemijn Efdé Cindy
20. Ilse Nicolay Fardau
21. Julia de Jong Snuitje
22. Robbin Atema Sam
23. Iris Dijkmeyer Fardau
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 18:00 uur)

1. Liesbeth Hoogenraad Maaike
2. Jos Dijkmeyer Valentino
3. Tina v/d Galiën Dalentic
4. Elles van Tuinen Nienke

Klasse B

1. Laura Bakker Valentino
2. Rick Fennema Hylanthe
3. John Elling Valentino
4. Julia Vos Uharon
5. Cindy v/d Wijdeven Valentino
6. Sanne v/d Meer Lady
7. Masha Ahmetasevic Valentino
8. Carmen Bokma Rolinda

Klasse L

1. Bianca Bakker Valentino
2. Myrthe Mooij Hylanthe
3. Oscar Brouwer Arrow
4. Nynke Papa Hylanthe
5. Hans Blanksma Valentino
6. Rixt de Boer Amber
7. Anne Marije de Vries Macarius
8. Jildau Bruggeling Prinses Utopia

Klasse M

1. René Kuipers Serena
2. Mariska Westmaas Nandor
Prijsuitreiking!!!