Startlijst dressuurwedstrijd oktober 2011

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 16 oktober en zondag 23 oktober is bekend.

Op zondag 16 oktober worden de klassen L1, L2 en M1 bij de pony's verreden. Op zondag 23 oktober worden de klassen BB en B voor de pony's verreden en 's avonds worden de klassen voor de paarden verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De ponywedstrijd op zondag 16 oktober start om 11:00 uur
De ponywedstrijd op zondag 23 oktober start om 10:00 uur
De paardenwedstrijd op zondag 23 oktober start om 17:00 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

16 oktober
Klasse L1 (start om 11:00 uur)

1. Anouk tho Bockholt Fardau
2. Séanne Duinstra Siska
3. Kianne Plantinga Ramona
4. Selina Visser Fardau
5. Leah v/d Veen Reddy
6. Silke Palma Alinda
7. Janna de Boer Axel
8. Pietrik van Dijk Grace
9. Nienke Borninkhof Alinda
10. Hildegard de Vries Calipso
11. Grietine v/d Plaats Grace
12. Melanie Terpstra Whoopie
13. Aniek Papa Heidi
14. Sandra v/d Velde Whoopie
15. Nikita ... Boy
16. Emmy Rinkema Joyce
17. Esther Dijkstra Grace
18. Marco Wierda Hippy
19. Renate de Boer Fardau
20. Miriam Overman Navarra
21. Sigrid Dijkstra Misty
22. Isanne ten Have Alinda
23. Oda Bak Amazing
24. Ytje Weima Jannes
25. Jennie de Vries Lona
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2 en M1 (start om ±13:30 uur)

1. Froukje Vroom Grace
2. Linda Groeneveld Hippy
3. Ilja Jellema Alinda
4. Romy Wiersma Harry
5. Trynke de Vries Jannes
6. Lotte Jansma Matcho

Klasse M1

1. Jacobien Ferwerda Dei Jenne
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

23 oktober
Klasse BB (start om 10:00 uur)

1. Femke Jansma Jerica
2. Malissa van Beek Snuitje
3. Romee Moorlag Jerica
4. Amber Theuns Jerica
5. Sjoke Andela Macho
6. Dian Papa Lizzy
7. Jildou Bouma Jerica
8. Danila van Damme Margriet
9. Hilde Hoogland Linda
10. Corine Tolsma Snuitje
11. Maaike Voolstra Jerica
12. Sylvia Onderstijn Snuitje
13. Hanna G. Ekema Fardau
14. Melanie v/d Meulen Lizzy
15. Anna Hoogland Snuitje
16. Quinty Spinhoven Linda
17. Jildau Hania Fardau
18. Iris Adema Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ±13:00 uur)

1. Myrna v/d Horst Boy
2. Hannah v/d Zee Snuitje
3. Nathalie Halma Cindy
4. Aniek v/d Horst Linda
5. Kim van Weelden Snuitje
6. Merle Sjoerdsma Lizzy
7. Marrit Osinga Snuitje
8. Vera de Grijs Dancing Shadow
9. Hilda Voolstra Snuitje
10. Sophie de Kruijf Jerica
11. José de Grijs Misty
12. Lieke Sinnema Lizzy
13. Irma Hiemstra Snowy
14. Justa Atema Hippy
15. Monique Onderstijn Lizzy
16. Marrit Venema Linda
17. Angelique Vonk Fardau
18. Youri de Groot Jannes
19. Rianne Andela Margriet
20. Jildou de Groot Fardau
21. Robbin Atema Grace
22. Ylse Dijkstra Jerica
23. Marjolein Veenstra Fardau
24. Julia de Jong Boy
25. Erika ... Fardau
26. Britt de Klerk Hippy
27. Cecile del Grosso Fardau
28. Dana Mirne Wijnsma Fardau
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

23 oktober
Klasse BB (start om 17:00 uur)

1. Jos Dijkmeijer Valentino
2. Marianne de Kruijf Lady

Klasse B

1. Jildou Bruggeling Belle Espoir
2. Femke Rijpstra Hanna
3. Elles van Tuinen Nienke
4. Femke Schootstra Maas
5. Masha Ahmetasevic Uharon
6. Julia Vos Lady
7. Ineke Hoekstra Hazard
8. Ineke v/d Veen Hielante
9. Pia Oevering Lady
10. Tryntsje Bloemhof Rachel
11. Jaqueline Nicolai Rolinda

Klasse M1

1. Margriet de Vries Rachel
2. Mariska Westmaas Nandor
3. Carmen Bokma Lady
4. Oscar Brouwer Arrow

Klasse M2

1. Geertje Hoogland Shimmer

Klasse L1

1. Myrthe Mooij Lady
2. Alex Schootstra Maas
3. Lydia van Loon Uharon
4. Lydia Vennema Lady
5. Henk Jonker Adois
6. Daria Feenstra Valentino
7. Samantha Kuipers Lady
8. Antje Poppinga Uharon
9. Anna-Marije de Vries Corianne
10. Silke Terpstra Uharon

Klasse L2

1. Sandra Marinus Rolinda
2. Fenna Vellinga Hylante
3. Ali Beimers Uharon
4. Cindy v/d Weideven Rolinda
5. Liesbeth Hoogenraad Maaike
Prijsuitreiking!!!