Startlijst dressuurwedstrijd mei 2011

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 15 mei en zondag 22 mei is bekend.

Op zondag 15 mei worden de klassen BB en L1 bij de pony's verreden en 's avonds worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 22 mei worden de klassen B, L2 en M1 voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je die dag niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De ponywedstrijd op zondag 15 mei start om 09:30 uur
De paardenwedstrijd op zondag 15 mei start om 18:00 uur
De ponywedstrijd op zondag 22 mei start om 10:00 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

15 mei
Klasse L1 - 1e groep (start om 09:30 uur)

1. Chantal Elling Jerica
2. Johanna Machiela Alinda
3. Maryse Brandsma Jerica
4. Aniek Papa Boy
5. Isanne ten Have Alinda
6. Suzanna Zijlstra Grace
7. Esther Dijkstra Willy
8. Kianne Plantinga Ramona
9. Jackelyne Kooistra Fardau
10. Nikita Kuiken Tommy
11. Séanne Duinstra Cindy
12. Anouk tho Bockholt Fardau
13. Nicole v/d Burgt Willy
14. Dorieneke Trul Grace
15. Jennie de Vries Cindy
16. Lotte Jansma Macho (eigen)
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 - 2e groep (start om ±12:00 uur)

1. Renate de Boer Grace
2. Ytje Weima Jannes
3. Maaike Hiemstra Linda
4. Sandra v/d Velde Grace
5. Sharona van Slooten Willy
6. Grietine v/d Plaats Lizzy
7. Sigrid Dijkstra Hippy
8. Pietrik van Dijk ?
9. Marlissa Becker/Efde Grace
10. Hildegard de Vries Calypso
11. Marthe Kocken Marieke
12. Tynke Broekens Tommy
13. Emmy Rinkema Fardau
14. Miriam Overman Willy
15. Henrieke Broekens Muriël
16. Iris Hermens ?
17. Judith Snijder Lizzy
18. Rikst Miedema Silver
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ±15:00 uur)

1. Marlies Wiersma Snuitje
2. Sanne de Haas Jerica
3. Monique ... Lizzy
4. Quinty Spinhoven Snuitje
5. Adrienne Anthony Jerica
6. Angelique Vonk Willy
7. Corine Tolsma Snuitje
8. Cicile del Grosso Fardau
9. Julia de Jong Snuitje
10. Irma Hiemstra Lizzy
11. Anika ... Snuitje
12. Silke Miedema Linda
13. Kim van Weelden Snuitje
14. Nathalie Halma Jerica
15. Hannah v/d Zee Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

15 mei
Klasse L2 (start om 18:00 uur)

1. Fenna Vellinga Jannes
2. Sandra Marinus Zazabanda
3. Froukje Teitsma Ytje
4. Laura Bakker Jannes
5. Tina v/d Galiën Arrow
6. Lisette de Boer Valentino
7. Rebecca Laverman ?
8. Ali Beimers Rachel
9. Marlies Wielstra Zebrina
10. Liesbeth Hoogenraad Maaike
11. Margriet Berg Rachel

Klasse M1

1. Mariska Westmaas Nandor
2. Oscar Brouwer Uharon
3. Rixt Talsma Jannes
4. Carmen Bokma Lady

Klasse M2

1. Janneke de Boer Rachel

Klasse BB

1. Lydia Venema Lady

Klasse B

1. Angela Dijkstra Valentino
2. Gea v/d Veer Nienke
3. Jolanda de Jong Bergerac
4. Daria Feenstra Valentino

Klasse L1

1. Flora Rosenbrand Run
2. Rixt de Boer Amber
3. Hilda de Koning Bergerac
4. Henk Jonker Adonis
5. Ineke de Groot Bergerac
6. Nynke Schootstra Maas
7. Klaske Roskam Hopefull Sundancer
8. Folkert v/d Galiën Valentino
9. Samantha Kuipers Lady
10. Alex Schootstra Maas
11. Nynke Papa Jannes
12. Nanja Willemsen Valentino
13. Cindy v/d Weideven Lady
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

22 mei
Klasse L2 (start om 10:00 uur)

1. Valentina van Kleef Grace
2. Ilja Jellema ?
3. Femke Schootstra Jannes
4. Romy Wiersma Harry

Klasse M1

1. Masha Ahmetasevic Jannes
2. Eline de Boer Fardau
3. Julia Vos Jannes
Prijsuitreiking!!!

Klasse B 1e groep (start om ±11:00 uur)

1. Nikki Larooi Macho
2. Rianne Andela Jerica
3. Marit Jellesma Willy
4. Mariska Hermsen Lizzy
5. Amarens v/d Weerdt Macho
6. Melissa Soethout Willy
7. Sophie de Kruijf Snuitje
8. Lieke Sinnema Linda
9. Justa Atema Willy
10. Tessa van Dijk Fardau
11. Ylse Dijkstra Linda
12. Robbin Atema Sam
13. Janna de Boer Axel
14. Dana Mime Wijnsma Tommy
Prijsuitreiking!!!

Klasse B 2e groep (start om ±13:00 uur)

1. Marrit Venema Snuitje
2. Marjolein Veenstra Fardau
3. Vera de Grijs Tommy
4. Anna Olteanu Boy
5. Viviana van Slooten Snuitje
6. Elles van Tuinen Linda
7. Hilda Voolstra Snuitje
8. Lianne Timmermans Jerica
9. Esmée Spinhoven Cindy
10. Merle Sjoerdsma Jerica
11. Ilja Visser Fardau
12. Jildou de Groot ?
13. Andrea Schiks Linda
14. José de Grijs Fardau
15. Iris de Bree Linda
Prijsuitreiking!!!