Startlijst springwedstrijd 20 maart 2011

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 20 maart is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 19:00 uur

Pony's:

Klasse B (start om 13:00 uur)

1. Sëanne Duinstra Cindy
2. Sandra v/d Velde Fardau
3. Christina Antonescu Boy
4. Maaike Hiemstra Cindy
5. Ilja Visser Fardau
6. Johanna Machiela Alinda
7. Rick Fennema Jannes
8. Süela Dijkstra Angel
9. Dorieneke Trul Grace
10. Miriam Overman Willy
11. Kianne Plantinga Lizzy
12. Myrthe Mooij Muriel
13. Justa Atema Margriet
14. Janna Blanksma Lizzy
15. Silke Palma Cindy
16. Isanne ten Have Alinda
17. Esther Dijkstra Willy
18. Aniek Papa Snuitje
19. Odile Dijkstra Angel
20. Emmy Rinkema Fardau
21. Nienke Borninkhof Willy
22. Froukje Sroom Margriet
23. Henrieke Broekens Fardau
24. Tynke Broekens Boy
25. Lianne de Jong Cindy
26. Grietine v/d Plaats Lizzy
27. Femma Haan Linda
Prijsuitreiking!!!

Klasse L / M (start om ± 14:30 uur)

1. Lydia Bolding Grace
2. Esther Wierda Lizzy
3. Ytje Weima Jannes
4. Romy Wiersma Harry
5. Jet Velzeboer Cindy
6. Julia Vos Jannes
7. Hildegard de Vries Calypso
8. Jellien Leistra Cindy
9. Masha Ahmetasevic Jannes
10. Marco Wierda Willy
11. Jennie de Vries Cindy
12. Lotte Jansma Grace
13. Rikst Miedema Lizzy
14. Sigrid Dijkstra Misty
15. Ilja Jellema Alinda
16. Sanne Mansvelder Melle
17. Elena Antonescu Lizzy
18. Loes Verhoeven Willy
19. Tanja de Vries (M) Glamour
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 15:30 uur)

1. Amarens v/d Weerdt Snuitje
2. Erika Wesselius Fardau
3. Wiebrich Kooistra Boy
4. Jildou de Groot ?
5. Youri de Groot ?
6. Robbin Atema Sam
7. Iris Dijkmeijer Cindy
8. Dana Mirne Wijnsma Fardau
9. Hilda Voolstra Snuitje
10. Lieke Sinnema Boy
11. Iris de Bree Linda
12. Marjolein Veenstra Snuitje
13. Pietrik van Dijk Fardau
14. Marrit Venema Boy
15. Kim van Weelden Snuitje
16. Marit Jellesma Linda
17. Marrit Osinga Snuitje
18. Suzanna Zijlstra Cindy
19. Lianne Timmermans Fardau
20. Iris Leeuwen Snuitje
21. Mariska Hermsen Linda
22. Anouk tho Bockholdt Fardau
23. Lisa Jensma Snuitje
24. Ylse Dijkstra Cindy
25. José de Grijs Boy
26. Leah v/d Veen Margriet
27. Vera de Grijs Linda
28. Manouk van Schepen Snuitje
29. Selina Visser Fardau
30. Esmee Spinhoven Cindy
31. Jocelyn Kuijper Margriet
32. Jeldau de Boer Willy
33. Lize Marie Tijtsma Linda
34. Vivianna van Slooten Snuitje
35. Sharona van Slooten Willy
36. Anika Torensma Snuitje
37. Danny Hauwert Panjo
38. Marijse Brandsma Linda
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 17:30 uur)

1. Nikki Larooi Macho
2. Myra v/d Horst Linda
3. Rianne Andela Margriet
4. Anniek v/d Horst Boy
5. Monique Onderstijn Lizzy
6. Jama Hiemstra Linda
7. Hannah v/d Zee Snuitje
8. Nathalie Halma Margriet
9. Sanne de Haas Willy
10. Julia de Jong Boy
11. Andrea Schiks ?
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 19:00 uur)

1. Ineke Hoekstra Hazard
2. Henk Jonker Rachel
3. Tina v/d Galiën Wetida
4. Angela ... ?
5. Marlies Wielsma Chanelin

Klasse B

1. Hans Blanksma Valentino
2. Lydia van Loon Lady
3. Bianca Bakker Wetida
4. Rixt Talsma Zazabanda
5. Laura Bakker Jannes
6. Renze Pieter Veltman Run
7. Ineke v/d Veen Zazabanda
8. Cindy v/d Wijdeleven Valentino
9. Gea v/d Veer Nienke
10. Jacob Vriese Zazabanda
11. Anneke de Vries Valentino
12. Carmen Bokma Lady
13. Rixt de Boer Amber

Klasse L

1. Mariska Westmaas Nandor
2. René Bakker Zazabanda
3. Geertje Hoogland Rachel
4. Anne Marije de Vries Macarius

Klasse M

1. René Kuipers Serena
2. Janneke de Boer Rachel
3. Oscar Brouwer Uharon
4. Astrid van Tuinen Fokkert
Prijsuitreiking!!!