Startlijst groepsdressuurwedstrijd 6 februari 2011

De startlijst voor de groepsdressuurwedstrijd van zondag 6 februari is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 9:00 uur
De paarden starten om 17:00 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L
Klasse M

Pony's:

Klasse L & M (start om 9:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Melanie Terpstra Willy   Séanne Duimstra Grace
Julia Vos Kyra   Renate de Boer Fardau
Dorieneke Trul Margriet   Janne v/d Schaaf Macho
Ilja Jellema Hippy   Femma Haan Linda
Masha Ahmetasevic Jannes   Tynke Broekens Boy
Brit le Klerk Muriël   Henrieke Broekens Margriet
Margriet Kloostra Fardau   Grietine v/d Plaats Lizzy
Esmee v/d Vies Alinda   Miriam Overman Willy
         
Groep 3     Groep 4  
Jennie de Vries Cindy   Eva Boersma Lizzy
Lotte Jansma Matcho   Danny Hauwert Cesar
Oda Bak Willy   Iris Hermens Macho
Kianne Plantinga Lizzy   Johanna Machiela Alinda
Tara Boorsma Jerica   Chantal Elling Jerica
Sigrid Dijkstra Hippy   Silke Palma Cindy
      Jackelyne Kooistra Willy
      Valentina van Kleef Linda
         
Groep 5
    Groep 6
 
Esther Dijkstra Willy   Femke Schootstra Muriël
Emmy Rinkema Jerica   Odile Dijkstra ?
Nikita Kuiken ?   Laura Bakker Jannes
Süela Dijkstra Linda   Sanne Mansvelder Melle
Judith Snijder Lizzy      
         
Groep 7
    Groep 8
 
Esther Wierda Willy   Aniek Papa Tommy
Elisa v/d Bosch Snuitje   Trynke de Vries Alinda
Janna de Boer Linda   Natasha Nicolai ?
Marco Wierda Tommy      
         
Groep 9
    Groep 10 (M)
 
Linda Groeneveld Willy   Rixt Talsma Margriet
Ytje Weima Muriël   Eline de Boer Willy
Janna Blanksma Lizzy   Annemarie Sittrop Muriël
Annemijn Lunshof Jerica   Tanja de Vries Glamour
      Nienke v/d Meij Grace
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 12:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Myra v/d Horst ?   Pietrik van Dijk Hippy
Anniek v/d Horst ?   Esmee Spinhoven Snuitje
Selma v/d Velde ?   Jeldau de Boer Willy
Hanna v/d Velde ?   Jocelyn Kuijper Grace
Cecile del Grossa ?      
Femke Adema ?      
         
Groep 3     Groep 4  
Rianne Andela Fardau   Justa Atema Margriet
Hilda Voolstra Margriet   Robbin Atema Sam
José de Grijs Snuitje   Ylse Dijkstra Linda
Vera de Grijs Boy   Youri de Groot Macho
Nikki Larooi Macho   Jildou de Groot Snuitje
Manouk van Schepen Linda   Tessa van DIjk Fardau
         
Groep 5     Groep 6  
Sanne de Haas Jerica   Frieda Priem Snuitje
Erika Wesselyis Fardau   Esmee Tromp Jerica
Säntis Brunmans Margriet   Dana Wijnsma Cindy
Julia de Jong Macho   Merle Sjoerdsma Fardau
Marlies Wiersma Snuitje   Lize-Marie Tijtsma Linda
Ynola Lommerse Linda      
Silke Miedema Boy      
         
Groep 7     Groep 8  
Iris Dijkmeijer ?   Fenna Kooistra Margriet
Marit Jellesma ?   Anika Torensma Lizzy
Iris Leeuwen ?   Kim van Weelden ?
Wiebrich Kooistra ?   Lisa Jensma ?
      Marit Osinga Linda
         
Groep 9
       
Marjolein Veenstra Willy      
Marrit Vennema Linda      
Louise v/d Heide ?      
Marieta Born ?      
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 15:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Romy Wiersma Harry   Natasja de Valk Petra
Maryse Brandsma Jerica   Melissa Soethout Linda
Nicole v/d Burgt Willy   Shirley Feddema Boy
Anouk tho Bockholt Fardau   Carmen Bijma Snuitje
Sanne Oomen Lizzy   Marlissa Becker Macho
Hedwich Fuchs Macho      
Isanne ten Have Alinda      
Jacobien Ferwerda Linda      
         
Groep 3
    Groep 4
 
Mariska Hermsen Margriet   Puck Kamstra Snuitje
Leah v/d Veen Macho   Lianne Timmermans Macho
Sophie de Kruif Snuitje   Marthe Kocken Marieke
Lieke Sinnema Linda   Sharona van Slooten Fardau
Amarens v/d Weerdt Boy   Maaike Hiemstra Linda
      Vivianne van Slooten Jerica
         
Groep 5
    Groep 6
 
Sandra v/d Velde Jerica   Sylvia de Vries Alinda
Annemijn Becker Lizzy   Rikst Miedema Lizzy
Anna Olteanu Boy   Hildegard de Vries Willy
Ilja Visser Fardau   Suzanna Zijlstra Andy
         
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB & B (start om 17:00 uur)

Groep 1 (BB)
    Groep 2  
Jurjen Tol ?   Ria Werkman Okki
Jos Dijkmeijer Valentino   Jolanda de Jong Bergerac
Marianne de Kruijt Lady   Gea v/d Veer Nienke
      Henk Jonker ?
      Hans Blanksma Valentino
      Gerard Jorna Rachel
         
Groep 3        
Dana Feenstra Okki      
Silke Terpstra Lady      
Frank Loonstra Rachel      
Jacob Vriese Zazabanda      
Jacob Duinstra Valentino      
Klaske Roskam Jannes      

Klasse L

Groep 1
    Groep 2
 
Anneke de Vries Valentino   Magda Postma Valentino
Liesbeth Hoogenraad Maaike   Lisette de Boer ?
Hilda Wiersma Lady   Rixt de Boer Amber
Elly Penninga Okki   Janneke de Boer Rachel
Sietse Jousma Rachel   Jaqueline Voortman Nobel
Carla de Groot Zazabanda   Antje Poppinga Okki
         
Groep 3
    Groep 4
 
Oscar Brouwer ?   Joan Brakke ?
Samantha Kuipers Okki   Chantal Maat Okki
Alex Schootstra Maas   Antoon Koster Alex
Nynke Papa ?   Nanja Willemse ?
Elza Visser Marlon      
         
Groep 5
    Groep 6
 
Nynke Schootstra Maas   Ineke Hoekstra Lady
Froukje Teitsma Ytsje   Lydia van Loon Bergerac
Rebecca Laverman ?   Romie Scholte Zazabanda
Jildau Bruggeling Prinses Utopia      
Emilie Lyzenga ?      
         
Groep 7
    Groep 8
 
Margriet de Boer Okki   Sandra Marinus Zazabanda
Ali Beimers ?   Margriet de Vries Rachel
Ineke de Groot ?   Pia Oevering Okki
Marion de Graaf ?   Amarins de Jong ?
         
         
Groep 9
       
Mirthe van Aalst Rachel      
Britt Imholz Valentino      
Ninah Prosje Okki      
Sam Gall Zazabanda      

Klasse M

Groep 1     Groep 2  
René Kuipers Serena   Carmen Bokma Lady
Oscar Brouwer ?   Wilfred Boorsma Valentino
Mariska Westmaas Nandor   Bianca Bakker ?
Marianne Wagenaar Uharon   Geertje Hoogland Rachel
Merle Hunink Bravour   René Bakker Zazabanda
Tina v/d Galiën Norbert      
         
Prijsuitreiking!!!