Startlijst springwedstrijd 19 december 2010

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 19 december is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 14:00 uur
De paarden starten om 18:30 uur

Pony's:

Klasse B (start om 14:00 uur)

1. Tessa van Dijk Fardau
2. Nicole v/d Burgt Margriet
3. Janne v/d Schaaf Cindy
4. Maryse Brandsma Fardau
5. Linda Groeneveld Grace
6. Justa Atema Margriet
7. Renate de Boer Fardau
8. Ylse Dijkstra Linda
9. Silke Palma Cindy
10. Jatine Weijer Fardau
11. Esther Wierda Lizzy
12. Jacobien Ferwerda Linda
13. Danny Hauwert Cesar
14. Anouk tho Bockholt Fardau
15. Sigrid Dijkstra Misty
16. Süela Duinstra Angel
17. Iris Hermens Fardau
18. Kianne Plantinga Lizzy
19. Hildegard de Vries Willie
20. Elina v/d Bosch Fardau
21. Eva Boersma Lizzy
22. Lotte Jansma Matcho
23. Jennie de Vries Willie
24. Aniek Papa Boy
25. Lianne de Jong Cindy
26. Nienke Borninkhof Willie
27. Anna Olteanu Lizzy
28. Maaike Hiemstra Linda
29. Valentina van Kleef Margriet
30. Miriam Overman Willie
31. Rikst Miedema Ushi
32. Grietine v/d Plaats Lizzy
33. Femma Haan Linda
34. Romy Wiersma Harry
35. Emmy Rinkema Fardau

Klasse L

1. Laura Bakker Jannes
2. Lydia Bolding Margriet
3. Ytje Weima Hippy
4. Julia Vos Jannes
5. Johanna Machiela Lizzy
6. Melanie Terpstra Willie
7. Esmée v/d Vies Lizzy
8. Masha Ahmetasevic Jannes
9. Sanne Mansvelder Melle
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 16:00 uur)

1. Lieke Sinnema Boy
2. Amarens v/d Weerdt Linda
3. Wiebrich Kooistra Melle
4. Iris Leeuwen Fardau
5. Marjolein Veenstra Linda
6. Manouk van Schepen Snuitje
7. Lianne Timmermans Fardau
8. Kim van Weelden Linda
9. Lisa Jensma Cindy
10. Marit Jellesma Snuitje
11. Esmee Spinhoven Cindy
12. Ilja Visser Fardau
13. Iris Dijkmeijer Cindy
14. Nynke Holwerda Linda
15. Sophie de Kruijf Snuitje
16. Selina Visser Fardau
17. Youri de Groot Macho
18. Mariska Hermsen Linda
19. Jildou de Groot Snuitje
20. Pietrik van Dijk Fardau
21. Marthe Kocken Marieke
22. Leah v/d Veen Margriet

Klasse C

1. Marit Vennema Snuitje
2. Nikki Larooi Macho
3. Esmee Tromp Snuitje
4. Dana Wijnsma Fardau
5. Anika Torensma Linda
6. Frieda Priem Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 18:30 uur)

1. Magda Postma Valentino
2. Liesbeth Hoogenraad Maaike

Klasse B

1. Lydia van Loon Bergerac
2. Renze Pieter Veltman Run
3. Ineke v/d Veen Zazabanda
4. Anneke de Vries Valentino
5. Nynke Papa Jannes

Klasse L

1. Geertje Hoogland Rachel
2. Sandra Marinus Zazabanda
3. Jildau Bruggeling Prinses Utopia
4. Mariska Westmaas Nandor
5. Anna Marije de Vries Macarios
6. Oscar Brouwer Rachel

Klasse Z

1. René Kuipers Serena
2. Janneke de Boer Rachel
Prijsuitreiking!!!