Startlijst dressuurwedstrijd oktober/november 2010

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 31 oktober en zondag 7 november is bekend.

Op zondag 31 oktober worden de klassen B en BB bij de pony's verreden en 's avonds worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 7 november worden de klassen L1, L2 en M1 voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je die dag niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De ponywedstrijd op zondag 31 oktober start om 09:00 uur
De paardenwedstrijd op zondag 31 oktober start om 17:00 uur
De ponywedstrijd op zondag 7 november start om 09:00 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

31 oktober
Klasse B - 1e groep (start om 09:00 uur)

1. Merle Sjoerdsma Snuitje
2. Yara de Groot Macho
3. Justa Atema Margriet
4. Wiebrich Kooistra Snuitje
5. Judith Snijder Lizzy
6. Marit Jellesma ?
7. Iris Dijkmeijer Cindy
8. Lize Marie Tijtsma Snuitje
9. Marco Wierda Jerica
10. Rianne Andela Margriet
11. Manouk van Schepen Snuitje
12. Albertine Bijland Johannes
13. Mariska Hermsen Margriet
14. Ylse Dijkstra Lizzy
15. Ilja Visser Macho
16. Marjolein Veenstra Snuitje
17. Emmy Rinkema Fardau
18. Pietrik van Dijk Macho
19. Vivianna van Slooten Jerica
20. Sharona van Slooten Fardau
21. Jocelyn Kuijper Margriet
Prijsuitreiking!!!

Klasse B - 2e groep (start om ±12:00 uur)

1. Sandra v/d Velde Linda
2. Serena van Gunst Jerica
3. Iris de Bree Linda
4. Anoek Hettinga Lucky
5. Melissa Soethout Jerica
6. Marthe Kocken Marieke
7. Maaike Hiemstra Naughty
8. Lianne Timmermans Jerica
9. Natasja de Valk Petra
10. Vera de Grijs Margriet
11. Mercedez Brandenburg Jerica
12. José de Grijs Linda
13. Hilda Voolstra Snuitje
14. Amarens v/d Weerdt Macho
15. Lieke Sinnema Linda
16. Sophie de Kruijf Snuitje
17. Suzanna Zijlstra Jerica
18. Esmee Spinhoven Linda
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ±15:00 uur)

1. Jildau de Groot Snuitje
2. Robbin Atema Sam
3. Frida Priem Linda
4. Esmee Tromp Snuitje
5. Fenna Kooistra Macho
6. Anika Torensma Snuitje
7. Kim v/d Weelden Jerica
8. Marrit Osinga Snuitje
9. Dana Mime Wijnsma Jerica
10. Lisa Jensma Snuitje
11. Nikki Larooi Macho
12. Marrit Venema Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

31 oktober
Klasse L2 (start om 17:00 uur)

1. Anna Marija de Vries Macorios
2. Joan Brakke Sylvester
3. Ria Algra Uharon
4. Lydia van Loon Bergeraq
5. Margriet Berg Rachel
6. Jacqueline Voortman Nobel
7. Alie Beimers Okki
8. Sandra Marinus Zazabanda

Klasse B

1. Emile Lyzinga Bergeraq
2. Ria Werkman Okki
3. Magda Postma Sylvester
4. Pia Oevering Bergeraq
5. Henk Jan Valentino
6. Dara Feenstra Okki
7. Jolanda de Jong Bergeraq
8. Hilda Wiersma Wicked
9. Elly Penninga Okki
10. Ineke de Groot Bergeraq

Klasse M2

1. Oscar Brouwer Sylvester
2. Geertje Hoogland Shimmer
3. Jildau Bruggeling Prinses Utopia

Klasse L1

1. Rixt de Boer Amber
2. Nynke Schootstra Maas
3. Klaske Roskam Okki
4. Nanja Willemsen Valentino
5. Froukje Teitsma Ytsje
6. Carla Groot Sylvester
7. Alex Schootstra Maas
8. Samantha Kuijpers Okki
9. Fenna Vellinga Jannes

Klasse M1

1. Rebecca Laverman Sylvester
2. Jan Voortman Nobel
3. Tina v/d Galiën Lady
4. Margriet de Vries Rachel
5. Martine Huisman Folmer
6. Mariska Westmaas Nandor
7. Carmen Bokma Lady
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

7 november
Klasse L1 - 1e groep (start om 09:00 uur)

1. Janna Blanksma Fardau
2. Iris Hermens Macho
3. Britt de Klerk Cindy
4. Nikita Kuiken Boy
5. Kianne Plantinga Lizzy
6. Dorieneke Trul Jerica
7. Miriam Overman Cindy
8. Ytje Weima Alinda
9. Séanne Duinstra Fardau
10. Linda Groeneveld Lizzy
11. Jacobien Ferwerda Dei Jenne
12. Jatine Weijer Cindy
13. Annemijn Lunshof Lizzy
14. Süela Dijkstra Linda
15. Margriet Kloostra Bergeraq
16. Henrieke Broekens Lizzy
17. Jackelyne Kooistra Fardau
18. Janne v/d Schaaf Macho
19. Eva Boersma Lizzy
20. Jennie de Vries Cindy
21. Lotte Jansma Macho
22. Tynke Broekens Boy
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 - 2e groep (start om ±12:00 uur)

1. Renate de Boer Fardau
2. Chantal Elling Jerica
3. Valentina van Kleef Margriet
4. Sigrid Dijkstra Misty (eigen)
5. Rikst Miedema Lizzy
6. Hildegard de Vries Evit
7. Femma Haan Linda
8. Grietine v/d Plaats Lizzy
9. Johanna Machiela Linda
10. Nicole v/d Burgt Snuitje
11. Isanne ten Have Alinda
12. Maryse Brandsma Jerica
13. Romy Wiersma Harry
14. Esmee v/d Vies Alinda
15. Anouk tho Bockholt Fardau
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2 (start om ±14:00 uur)

1. Melanie Terpstra Hippy
2. Julia Vos Kyra
3. Lotteke Bootsma Linda
4. Odile Dijkstra Jori
5. Danny Hauwert Cesar
6. Myrthe Mooij Alinda
7. Masha Ahmetasevic Jannes
8. Marieke Goodijk Ziezo
9. Femke Schootstra Cindy
10. Ilja Jellema Alinda

Klasse M1

1. Loes Verhoeven ?
2. Froukje Leistra Bergeraq
Prijsuitreiking!!!