Startlijst springwedstrijd 13 juni 2010

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 13 juni is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 19:00 uur

Pony's:

Klasse B (start om 13:00 uur)

1. Iris Hermens Boy
2. Jackelyne Kooistra Fardau
3. Jacobien Ferwerda Linda
4. Sigrid Dijkstra Hippy
5. Rikst Miedema Cindy
6. Lianne de Jong Jerica
7. Lotteke Bootsma Linda
8. Henrieke Broekens Fardau
9. Nouscha Kloosterman Amazing
10. Kianne Plantinga Boy
11. Marco Wierda Cindy
12. Romy Wiersma Linda
13. Seline Faber Hippy
14. Johanna Machiela Fardau
15. Aniek Papa Boy
16. Tynke Broekens Linda
17. Hildegard de Vries Calipso
18. Jellien Leistra Cindy
19. Celina de Vries Fardau
20. Isanne ten Have Linda
21. Lydia Bolding Margriet
22. Nikita Kiuken Boy
23. Ytje Weima Cindy
24. Anoek Hettinga Snuitje
25. Séanne Duinstra Linda
26. Silke Palma Fardau
27. Miriam Overman Cindy
28. Britt de Klerk Hippy
29. Chantal Elling Misty
30. Ilsa de Vries Fardau
31. Femma Haan Linda
32. Esther Wierda Cindy
33. Sylvia de Vries Sascha
34. Renate de Boer Fardau
Prijsuitreiking!!!

Klasse L / M (start om ±15:00 uur)

1. Jennie de Vries Cindy
2. Lotte Jansma Jerica
3. Ylse Dijkstra Misty
4. Laura Bakker Sam
5. Valentina van Kleef Margiet
6. Veerle Mooren Linda
7. Julia Vos Hippy
8. Wilma Pijpker Cindy
9. Marije de Boer Lizzy
10. Tanja de Vries (M) Glamour
11. Myrthe Mooij (M) Bergerac
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 16:00 uur)

1. Iris Dijkmeijer Fardau
2. Marlissa Efdé Jerica
3. Annemijn Efdé Snuitje
4. Anna Olteanu Boy
5. Grietine v/d Plaats Fardau
6. Robbin Atema Linda
7. Natasja de Valk Snuitje
8. Anne Lotte van Marrum Fardau
9. Amarens v/d Weerdt Boy
10. Nienke Borninkhof Cindy
11. Elisa v/d Bosch Fardau
12. Marjolein Veenstra Linda
13. Justa Atema Boy
14. Fardau Visser Oppie
15. Margriet Kloostra Fardau
16. Jennifer Jager Snuitje
17. Lianne Timmermans Fardau
18. Ilse Dijkstra Boy
19. Marthe Kocken Marieke
20. Ilse Zondervan Fardau
21. Jocelyn Kuijper Margriet
22. Suzanna Zijlstra Fardau
23. Hilda Voolstra Snuitje
24. Esmee Spinhoven Boy
25. Jeldau de Boer Linda
26. Leah v/d Veen Macho
27. Shirley Feddema Fardau
28. Vera de Grijs Snuitje
29. José de Grijs Boy
30. Sandra v/d Velde Fardau
31. Lieke Sinnema Linda
32. Mariska Hermsen Margriet
33. Maryse Brandsma Fardau
34. Louise v/d Heide Cindy
35. Marit Jellesma Snuitje
36. Jolien Limburg Fardau
37. Selina Visser Linda

Klasse C

1. Lize Marie Tijtsma Snuitje
2. Nicole van Burgt Margriet
3. Manouk van Schepen Snuitje
4. Merle Sjoerdsma Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 19:00 uur)

1. Liesbeth Hoogenraad Maaike
2. Ineke Hoekstra Hazard
3. Froukje Teitsma Jolien
4. Nynke Schootstra Maas

Klasse B

1. Anneke de Vries Valentina
2. Antje Poppinga Uharon
3. Rixt de Boer Amber
4. Carmen Bokma Bergerac
5. John Elling Valentino
6. Jacob Vriese Zazabanda
7. Karen de Roos Winnetou
8. Lisette de Boer Uharon
9. Nynke Papa Valentino

Klasse L

1. Mariska Westmaas Nandor
2. Geertje Hoogland Rachel
3. Tina v/d Galiën Lady
4. Jildau Bruggeling Prinses Utopia
5. Anna Marije de Vries Macarios

Klasse M / Z

1. Astrid van Tuinen Folkert
2. Oscar Brouwer Uharon
3. Janneke de Boer (Z) Rachel
4. René Kuipers (Z) Serena
5. Marianne Wagenaar (Z) Renato
Prijsuitreiking!!!