Startlijst dressuurwedstrijd april/mei 2010

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 25 april en zondag 2 mei is bekend.

Op zondag 25 april worden de klassen L1 en L2 bij de pony's verreden en 's avonds worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 8 november worden de klassen BB, B en M1 voor de pony's verreden.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De ponywedstrijd op zondag 25 april start om 09:00 uur
De paardenwedstrijd op zondag 25 april start om 16:30 uur
De ponywedstrijd op zondag 2 mei start om 12:00 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

25 april
Klasse L1 - 1e groep (start om 09:00 uur)

Celina de Vries Fardau
Séanna Duinstra Jerica
Tynke Broekens Linda
Femma Haan Macho
Henrieke Broekens Jerica
Janne v/d Schaaf Misty
Grietine v/d Plaats Fardau
Nouscha Kloosterman Amazing
Kianne Plantinga Boy
Laura Bakker Sam
Janna Blanksma Fardau
Valentina van Kleef Margriet
Johanna Machiela Getjyl
Eva Boersma Lizzy
Romy Wiersma Linda
Miriam Overman Cindy
Albertine Bijland Getjyl
Femke Schootstra Lizzy
Linda Groeneveld Getjyl
Melanie Terpstra Hippy
Macha Ahmetasevic Mindy
Nikita Kuiken Boy
Lotte Jansma Jerica
Sigrid Dijkstra Hippy
Jennie de Vries Getjyl
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 - 2e groep (start om ±12:00 uur)

Anneke Smit Alice
Lydia Bolding Lizzy
Ytje Weima Cindy
Lidia Attema Fardau
Anouk van Kims Macho
Ylse Dijkstra Misty
Froukje Vroom Margriet
Esther Dijkstra Lizzy
Oda Bak Fardau
Odile Dijkstra Jori
Süela Dijkstra Linda
Renate de Boer Fardau
Ilsa de Vries Lizzy
Rick Fennema Bergerac
Iris Hermens Macho
Chantal Elling Snuitje
Margriet Kloostra Lizzy
Isanne ten Have Getjyl
Jacobien Ferwerda Boy
Sanne Oomen Lizzy
Jackelyne Kooistra Macho
Danny Hauwert Cesar
Femke Schootstra Lizzy
Jantine Weyer Jerica
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2 (start om ±15:00 uur)

Eline de Boer Fardau
Lotteke Bootsma Macho
Julia Vos Kyra
Ben Adriaansz Fardau
Myrthe Mooij Betty
Jet Velzeboer Jerica
Esmée v/d Vies Cindy
Selina Faber Getjyl
Marieke Goodijk Ziezo
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

25 april
Klasse L2 (start om 16:30 uur)

Kim v/d Zee Okki
Jan Voortman Nobel
Rebecca Laverman Valentino
Margriet Berg ?
Liesbeth Hogenraad Maaike
Antoon Koster Alexandra
Marianne Wagenaar Renato
Alie Beimers Zazabanda

Klasse L1

Jaqueline Voortman Nobel
Elza Visser Marlon
Klaske Roskam ?
Margriet de Vries Rachel
Fenna Velinga Nienke
Sandra Marinus Zazabanda
Froukje Teitsma Jolien
Nynke Schootstra Maas
Hilda Wiersma Zazabanda
Antje Poppinga Uharon
Samantha Kuipers Okki
Alex Schootstra Maas
Nynke Papa Valentino
Ineke v/d Veen Zazabanda
Ilona Douma Uharon
Emma Steen Zazabanda
Lieke Vriese Lady
Gea v/d Veer Nienke

Klasse BB / B

Miriam ... Bergerac
Jolanda de Jong Zazabanda
Dana Feenstra Valentino
Jacob Vriese (B) Zazabanda
Gerine ... (B) Okki

Klasse M1 / M2

Carmen Bokma Uharon
Mariska Westmaas Nandor
Jildau Bruggeling Prinses Utopia
Tina v/d Galiën Lady
Oscar Brouwer Uharon
Geertje Hoogland (M2) Shimmer
Martine Huisman (M2) Folmer

 

Pony's:

2 mei
Klasse B (start om 12:00 uur)

Elisa v/d Bosch Snuitje
Marjolein Veenstra Fardau
Jennifer Jager Margriet
Hilda Voolstra Snuitje
Ilse Zondervan Lizzy
Judith Snijder Snuitje
Justa Attema Margriet
Puck Kamstra Snuitje
Maaike Hiemstra Linda
Sylvia de Vries Sascha
Nicole v/d Burgt Snuitje
Anouk tho Bockholt Fardau
Maryse Brandsma Jerica
Robbin Attema Snuitje
Marlissa Becker Boy
Jocelyn Kuijper Jerica
Ylse Dijkstra Snuitje
Maritha Born Jerica
Rixt Miedema Lizzy
Iris de Bree Snuitje
Tara Boorsma Margriet
Danique Wiersma Snuitje

Klasse M1

Femke Teijken Lizzy
Froukje Leistra Fardau
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ±15:00 uur)

Wiebrich Kooistra Melle
Lize Marie Tijtsma Snuitje
Serena van Gunst Jerica
Merle Sjoerdsma Snuitje
Annemijn Becker Boy
Anna Olteanu Snuitje
Mariska Hermens Margriet
Sharona van Slooten Snuitje
Iris Dijkmeijer Jerica
Vivianna van Slooten Snuitje
Selina Visser Linda
Iris Leeuwen Snuitje
Prijsuitreiking!!!