Startlijst springwedstrijd 21 maart 2010

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 21 maart is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 19:00 uur

Pony's:

Klasse B (start om 13:00 uur)

Rikst Miedema Fardau
Odile Dijkstra Getjyl
Aniek Papa Snuitje
Jatine Weyer Fardau
Lotteke Bootsma Macho
Renate de Boer Fardau
Hildegard de Vries Getjyl
Valentina van Kleef Margriet
Chantal Elling Jerica
Anouk tho Bockholt Fardau
Isanne ten Have Getjyl
Sigrid Dijkstra Hippy
Süela Dijkstra Linda
Silke Palma Fardau
Linda Groeneveld Cindy
Nikita Kuiken Boy
Marieke Goodijk Ziezo
Trynke de Vries Fardau
Lotte Jansma Jerica
Emmy Rinkema Fardau
Ytje Weima Cindy
Esther Dijkstra Fardau
Danny Hauwert Cesar
Anoek Hettinga Snuitje
Lydia Bolding Getjyl
Jackelyne Kooistra Fardau
Kianne Plantinga Boy
Celina de Vries Getjyl
Loes Verhoeven Fardau
Esmée v/d Vies Getjyl
Anneke Smit Fardau
Prijsuitreiking!!!

Klasse L / M (start om ±14:30 uur)

Eline de Boer Fardau
Jet Velzeboer Cindy
Johanna Machiela Jerica
Masha Ahmetasevic Fardau
Nienke v/d Meij Timmie
Wilma Pijpker Cindy
Ylse Dijkstra Misty
Laura Bakker Sam
Jennie de Vries Getjyl
Selina Faber Lizzy
Nouscha Kloosterman Cindy
Myrthe Mooij Betty
Tanja de Vries Glamour
Julia Vos Lizzy (M)

Klasse BB (start om ± 15:00 uur)

Louise v/d Heide Bergerac
Suzanne Zijlstra Fardau
Marlissa Becker Getjyl
Miriam Overman Cindy
Oda Bak Boy
Nienke Borninkhof Fardau
Esther Wierda Macho
Tynke Broekens Fardau
Lianne de Jong Jerica
Sylvia de Vries Sascha
Britt de Klerk Hippy
Grietine v/d Plaats Fardau
Femma Haan Snuitje
Tessa van Dijk Margriet
Mercedez Brandenburg Fardau
Ylse Dijkstra Snuitje
Robbin Atema Linda
Ilsa de Vries Fardau
Justa Atema Snuitje
Marco Wierda Cindy
Ilse Zondervan Fardau
Henrieke Broekens Boy
Jolien Limburg Fardau
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 16:30 uur)

Manouk van Schepen Snuitje
Lianne Timmermans Fardau
Sandra v/d Velde Margriet
Selina Visser Snuitje
Fardau Visser Linda
Janine Wijkstra Getjyl
José de Grijs Snuitje
Iris Dijkmeijer Fardau
Iris Leeuwen Snuitje
Ilja Visser Macho
Anna Olteanu Getjyl
Annemijn Beker Snuitje
Lieke Sinnema Boy
Elise v/d Bosch Jerica
Merle Sjoerdsma Snuitje
Marjolein Veenstra Boy
Jennifer Jager Jerica
Marthe Kocken Marieke
Esmée Spinhoven Snuitje
Lize Marie Tijtsma Linda
Wiebrich Kooistra Melle
Hilda Voolstra Snuitje
Maaike Hiemstra Linda
Amarens v/d Weert Boy
Leah v/d Veen Margriet
Sophie de Kruijt Snuitje
Mariska Hermsen Linda
Vera de Grijs Boy
Marit Jellesma Snuitje
Jocelyn Kuijper Fardau
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 19:00 uur)

Anneke de Vries Nynke
Nynke Schootstra Maas
Antje Poppinga Amber
Hilda Boskma ?

Klasse B

Geertje Hoogland Rachel
Katharina Tolsma Nynke
Rixt de Boer Amber
Tina v/d Galiën Lady
Lieke Vriese Rachel
John Elling Valentino
Ineke Hoekstra Hazard
Karen de Roos Winnetou

Klasse L

Bianca Bakker Lady
René Bakker Zazabanda
Mariska Westmaas Nandor
Astrid van Tuinen Folkert
Jildau Bruggeling Prinses Utopia

Klasse M / Z

Oscar Brouwer Nobel (M)
René Kuipers Serena (M)
Marianne Wagenaar Renato (M)
Janneke de Boer Rachel (Z)
Prijsuitreiking!!!