Startlijst groepsdressuurwedstrijd 31 januari 2010

De startlijst voor de groepsdressuurwedstrijd van zondag 31 januari is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 10:00 uur
De paarden starten om 19:00 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L
Klasse M

Pony's:

Klasse BB (start om 10:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Selina Visser Linda   Carmen Bijma Snuitje
Annelies Keestra ?   Natasja de Valk Jerica
Marit Jellesma Snuitje   Shirley Feddema Lizzy
Iris Leeuwen Margriet   Melissa Soethout Fardau
Fardau Visser Macho   Marlissa Bekker Cindy
Jeanine Wijkstra Boy   Christing Antonescu Margriet
         
Groep 3     Groep 4  
Esmee Spinhoven Macho   Mariska Hermes Margriet
Jocelyn Kuiper Jerica   Lieke Sinnema Boy
Jeldau de Boer Lizzy   Amarins v/d Weerdt Misty
Puck Kamstra Misty   Sophie de Kruif Snuitje
      Leah v/d Veen Macho
         
Groep 5
    Groep 6
 
Nynke Holwerda Snuitje   Jolien Limburg Fardau
Marthe Kocken ?   Louise v/d Heide Cindy
Marjolein Veenstra Jerica   Anne Lotte van Marrum Lizzy
Lianne Timmermans Fardau   Ilse Zondervan Getjyl
Jennifer Jager Macho   Anneboukje Taima ?
Elisa v/d Bosch Getjyl   Marit Born Jerica
Maaike Hiemstra Linda      
         
Groep 7
    Groep 8
 
Sandra v/d Velde Margriet   Justa Attema Margriet
Serena Gunst Jerica   Robbin Attema Linda
Anna Olteanu Linda   Tessa van Dijk Macho
Annemijn Bekker ?   Ylsa Dijkstra Snuitje
Ilja Visser Cindy      
         
Groep 9
       
Rianne Andela Snuitje      
Vera de Grijs Boy      
Jose de Grijs Macho      
Manoek van Schepen Misty      
Hilda Voolstra ?      
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om 12:45 uur)

Groep 1     Groep 2  
Femma Haan Snuitje   Ytje Weima Cindy
Janne v/d Schaaf Getjyl   Lydia Attema Jerica
Grietine v/d Plaats Margriet   Nikita Kuiken Boy
Renate de Boer Fardau   Anneke Smidt Fardau
Ilsa de Vries Lizzy   Esther Dijkstra Lizzy
Mirjam Overman Cindy   Anneke van Kins Macho
Seanne Duinstra Misty   Lydia Bolding Margriet
Lianne de Jong Jerica   Anouk Hettinga Snuitje
         
Groep 3     Groep 4  
Janna Faber Lizzy   Sigrid Dijkstra Misty (eigen)
Ysanne Pasveer Margriet   Jellien Leistra Misty
Albertine Bijland Fardau   Suzanne Zijlstra Fardau
Jatine Weier Jerica   Rikst Miedema Lizzy
Linda Groeneveld Cindy   Hildegard de Vries Getjyl
Janna Blanksma Snuitje      
Annemijn Lunshof Getjyl      
         
Groep 5     Groep 6  
Jacobien Ferwerda Linda   Lotte Jansma Jerica
Maryse Brandsma Jerica   Jennie de Vries Getjyl
Sanne Oomen Snuitje   Judith Snijder Snuitje
Isanne ten Have Getjyl   Suela Dijkstra Linda
Romy Wiersma Harry   Emmy Rinkema Fardau
Anouk tho Bockholt Macho   Aniek Papa Boy
      Sophie Hoekstra Lizzy
      Tara Boorsma Margriet
         
Groep 7     Groep 8  
Marko Wierda Jerica   Danny Hauwert Cesar
Shania v/d Molen Fardau   Eva Boersma Lizzy
Esther Wierda Lizzy   Jackelyne Kooistra Macho
Janna de Boer Linda   Iris Hermens Linda
Imke Vis Snuitje   Chantal Elling ?
Durk Jan Brouwer Cindy   Valentina van Kleef Margriet
Celina de Vries Getjyl   Johanna Machiela ?
         
Groep 9
    Groep 10
 
Joana Antonescu Margriet   Danique Wieringa Snuitje
Anouk Dijkstra Cindy   Oda Bak Getjyl
Erna Antonescu Misty   Denise Huizinga Laura
Hanah Gerstra Macho      
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse L (start om 15:30 uur)

Groep 1     Groep 2  
Laura Bakker Sam   Nouscha Kloosterman Cindy
Tanja de Vries Glamour   Debby Nijdam Fardau
Mirthe van Aalst Faith   Kianne Plantinga Lizzy
Pien Meijerink Fardau   Selina Faber Getjyl
Jolien Meijerink Jerica   Sanne Ronner Jerica
Sanne Mansvelder Melle      
Ilja Jellema Cindy      
Odile Dijkstra Getjyl      
         
Groep 3
    Groep 4
 
Theda Brouwer Jerica   Iris Kort ?
Ninah Prosje Fardau   Julia Vos ?
Sam Gall Getjyl   Trynke de Vies Fardau
Femke Schootstra Lizzy   Natasja Nicolai ?
Britt Imholz Margriet      
Rick Fennema Cindy      
         
Groep 5
    Groep 6
 
Jildou de Wit Getjyl   Lotteke Bootsma Macho
Linda Limburg Hippy   Loes Verhoeven Fardau
Marije de Boer Jerica   Froukje Vroom Lizzy
Froukje Leistra Fardau   Marieke Goodijk Jerica
Marianne Stegenga Cindy   Ylse Dijkstra Misty
Myrthe Mooij Betty      
         
Groep 7
    Groep 8
 
Margriet Kloostra Getjyl   Else Kooistra ?
Melanie Terpstra Lizzy   Kirsten Ritsema Getjyl
Esmee v/d Vies Cindy   Nienke Borninkhof Fardau
Mariska Jacobs ?   Ninke van Blik Lizzy
Masha Ahmetasevic Fardau      
         
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse L (start om 19:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Joan Brakke Amber   Tina v/d Galiën Lady
Antoon Koster Alexandra   Froukje Teitsma Valentino
Theda Heijs Bergerac   Jildau Bruggeling Prinses Utopia
Nanja Willemse Valentino   Nynke Schootstra Maas
Nynke Nieuwdam Nynke      
Chantal Maat Okkie      
         
Groep 3     Groep 4  
Sietske Joustra Rachel   Fenna Vellinga Nynke
Liesbeth Hoogenraad Maaike   Margriet de Vries Rachel
Elly Penninga Valentino   Sandra Marinus Valentino
Antje Potinga Amber   Amarins de Jong Bergerac
Hilda Wiersma Roza   Kim v/d Zee Okkie
Anneke de Vries Nynke      
         
Groep 5     Groep 6  
Oscar Brouwer Nobel   Lydia van Loon Bergerac
Alex Schootstra Maas   Menno Ferwerda Valentino
Doutsje Sipma Rachel   Ineke Hoekstra Lady
Samantha Kuipers Okkie   Karen de Roos Winnetou
Elza Visser Marlon      
         
Groep 7     Groep 8  
Janneke de Boer Rachel   Margriet Berg Valentino
Rixt de Boer Zaza   Caroline Bil Rachel
Jaqueline Voortman Nobel   Tineke de Vries ?
Lisette de Boer Valentino   Ineke de Groot Bergerac
      Ali Beimers Zaza
         
Groep 9
       
Ineke v/d Veen Rachel      
Lieke Vriese Amber      
Klasina Rodenhuis Valentino      
Ilona Douma Zaza      
Emma Steen Nynke      
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB / B

Groep 1 (BB)
    Groep 2 (B)
 
Mirjam Bergerac   Silke Valentino
Jacob Rachel   John Nynke
Marijke Dijkstra Zaza   Klaske Bergerac
Wilfred Boorsma ?   Veronia Okkie
Tryntje ?      

Klasse M

Groep 1     Groep 2  
Katharina Tolsma Nynke   Mariska Westmaas Nandor
Bianca Bakker Lady   Marianne Wagenaar Renato
René Bakker Zaza   Oscar Brouwer Nobel
Geertje Hoogland Rachel   René Kuipers Serena
Carmen Bokma Valentino      
Prijsuitreiking!!!