Startlijst dressuurwedstrijd november 2009

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 1 november en zondag 8 november is bekend.

Op zondag 1 november worden de klassen BB en B bij de pony's verreden en 's avonds worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 8 november worden de klassen L1, L2 en M1 voor de pony's verreden.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De ponywedstrijd op zondag 1 november start om 09:00 uur
De paardenwedstrijd op zondag 1 november start om 18:00 uur
De ponywedstrijd op zondag 8 november start om 10:00 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

1 november
Klasse B - 1e groep (start om 09:00 uur)

Henrieke Broekens Snuitje
Janne v/d Schaaf Getjyl
Süela Dijkstra Linda
Ilsa de Vries Snuitje
Johanna Machiela Jerica
Isanne ten Have Getjyl
Jacobien Ferwerda Boy
Sanne Oomen Snuitje
Esmee van Sinderen Lizzy
Silke Palma Fardau
Marije Brandsma Snuitje
Celine de Vries Getjyl
Shania v/d Molen Linda
Emmy Rinkema Fardau
Tynke Broekens Snuitje
Nienke Borninkhof Getjyl
Rikst Miedema Jerica
Sigrid Dijkstra Fardau
Lotte Jansma Jerica
Jennie de Vries Getjyl
Chantal Elling Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Klasse B - 2e groep (start om ±12:00 uur)

Jackelyne Kooistra Lizzy
Marco Wierda Jerica
Aniek Papa Snuitje
Tara Boorsma Getjyl
Esther Wiersma Lizzy
Valentina van Kleef Fardau
Danique Wieringa Snuitje
Hildegard de Vries Calipso
Jellien Leistra Getjyl
Oda Bak Linda
Grietine v/d Plaats Margriet
Ilse Zondervan Benito
Nicole v/d Burgt Getjyl
Trynke de Vries Jerica
Romy Wiersma Harry
Judith Snijder Getjyl
Femma Haan Snuitje
Miriam Overman Boy
Janna Blanksma Lizzy
Denise Huizinga Laura
Anouk tho Bockholt Fardau
Seanne Duinstra Jerica
Danny Hauwert Cesar
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ±15:00 uur)

Melissa Soethout Jerica
Esmee Spinhoven Snuitje
Justa Atema Linda
José de Grijs Jerica
Serena van Gunst Cindy
Maaike Hiemstra Snuitje
Vera de Grijs Jerica
Sylvia de Vries Sascha
Marthe Kocken Marieke
Robbin Atema Snuitje
Iris de Bree Jerica
Manouk van Schepen Lizzy
Puck Kamstra Snuitje
Shirley Feddema Jerica
Ylse Dijkstra Joke
Hilda Voolstra Snuitje
Natasja de Valk Jerica
Jildau de Boer Getjyl
Carmen Bijma Snuitje
Rosa Nab Jerica
Janna de Boer Axel
Lianne Timmermans Snuitje
Marjolein Veenstra Jerica
Ilse Brouwer Linda
Suzanne Zijlstra Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

1 november
Klasse B (start om 18:00 uur)

Nynke Papa Nynke
Lydia van Loon Bergerac
Nynke Schootstra Maas
Sietske J Rachel
Elly P Margreet
Ineke Hoekstra Hazard
Alex Schootstra Maas
Elza Visser Marlon
John Elling Valentino
Froukje Feitsma Jolien
Ineke de Groot Bergerac
Anneke de Vries Nynke

Klasse L2

Samantha Kuipers Rachel
Joan Brakke Sunette
Mariska Westmaas Nandor
Tina v/d Galiën Lady
Liesbeth Hogenraad Maaike
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1

Klaske Roskam Sunette
Silke Terpstra Valentino
Antje Pappinga Rachel
Janneke de Boer Sierdske
Rebecca Laverman Sunette
Ali Beimers Zazabanda
Jildau Bruggeling Prinses Utopia
Nanja Willemse Valentino
Karen de Roos Winnetou
Hilda Wiersma Rosa
Sandra Marinus Valentino
Fenna Vellinga Sunette
Margriet de Vries Rachel

Klasse M1

René Kuipers Serena
Jolanda Muskee Sunette
Katharina Tolsma Rachel

Klasse M2

Geertje Hoogland Shimmer
Oscar Brouwer Nobel
Carmen Bokma ?
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

8 november
Klasse L1 - 1e groep (start om 10:00 uur)

Linda Groeneveld Getjyl
Rick Fennema Jerica
Kianne Plantinga Lizzy
Debby Nydam Fardau
Jatinne Weyer Jerica
Lydia Bolding Lizzy
Sanne Ronner Bergerac
Annemarie Sittrop Cindy
Silke de Bree Getjyl
Nikita Kuiken Snuitje
Anoek Hettinga Linda
Margriet Kloostra Lizzy
Else Kooistra Cindy
Janna Blanksma Lizzy
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 - 2e groep (start om ±12:00 uur)

Esther Dijkstra Margriet
Loes Verhoeven Jerica
Laura Bakker Sam
Nienke v/d Mey Fardau
Sanne Mansvelder Melle
Odile Dijkstra Jori
Femke Schootstra Getjyl
Ylse Dijkstra Misty
Julia Vos Kijra
Melissa Kingma Hippy
Marie Hiemstra Naugthy
Albertine Bijland Bergerac
Veerle Mooren Getjyl
Lydia Attema Pursar
Anneke Smit Lizzy
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2 (start om ±14:00 uur)

Lisl Miedema Silver
Seline Faber Getjyl
Femke Teijken Faith
Marieke Goodijk Ziezo
Esmée v/d Vies Cindy
Ilja Jellema Fardau
Lotteke Bootsma Macho
Melanie Terpstra Lizzy
Marte de Jager Izmir
Iris Kort Ushi

Klasse M1

Eline de Boer Fardau
Myrthe Mooij Bergerac
Prijsuitreiking!!!