Startlijst verkleedspringen 28 juni 2009

De startlijst voor de verkleed-springwedstrijd van zondag 28 juni is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 18:00 uur

Pony's:

Klasse B (start om 13:00 uur)

Renate de Boer Fardau
Jennie de Vries Getjyl
Yvonne v/d Velde Roel
Kianne Plantinga Boy
Loes Verhoeven Fardau
Kirtsen Ritsema Getjyl
Silke Palma Fardau
Ytje Weima Bergerac
Suëla Dijkstra Getjyl
Johanna Machiela Roel
Lisl Miedema Silver
Femke Schootstra Fardau
Isanne ten Have Getjyl
Valentina van Kleef Linda
Romy Wiersma Harry
Sophie Hoekstra Fardau
Marte de Jager Izmir
Linda Groeneveld Roel
Silke de Bree Getjyl
Judith Snijder Fardau
Prijsuitreiking!!!

Klasse L (start om ±14:00 uur)

Ilja Jellema Fardau
Cynthia Bouwmeester Faith
Nouscha Kloosterman Getjyl
Selina Faber Roel
Tanja de Vries Glamour
Marianne Stegenga Getjyl
Debby Nydam Fardau
Rixt Talsma Bergerac
Mariska Jacobs Samantha
Melanie Terpstra Getjyl
Jet Velzeboer Margriet
Julia Vos Lizzy
Ben Adriaanz Fardau

Klasse M

... Dijkstra Boy
Iris Kort Ushi
Myrthe Mooij Lizzy
Dyan Wiersma Harry
Mirthe van Aalst Fardau
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 15:00 uur)

Esther Wierda Roel
Henrieke Broekens Fardau
Chantal Elling Snuitje
Marco Wierda Jerica
Ylse Dijkstra Misty
Sigrid Dijkstra Roel
Hildegard de Vries Linda
Janna Blanksma Snuitje
Trynke de Vries Fardau
Grietine v/d Plaats Boy
Janne v/d Schaaf Macho
Anouk tho Bockholt Fardau
Jantine Weijer Snuitje
Nancy Tilstra Pepper
Louise v/d Heide Getjyl
Anouk van Kins Roel
Nikita Kuiken Boy
Anneke van Smit Snuitje
Paulien Schaafsma Fardau
Rikst Miedema Boy
Lianne de Jong Roel
Seanna Duinstra Fardau
Aniek Papa Linda
Tara Boorsma Boy
Lydia Bolding Getjyl
Albertine Bijland Poembaloe
Durk Jan Brouwer Jerica
Lois Valk Linda
Ninke van 't Blik Snuitje
Tynke Broekens Roel
Ilsa de Vries Snuitje
Femma Haan Linda
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 16:30 uur)

Hilda Voolstra Snuitje
Lotte Jansma Jerica
Esmée van Sinderen Snuitje
Marlissa Becker Fardau
José de Grijs Snuitje
Annebaukje Haima Heidi
Ilse Brouwer Linda
Suzanna Zijlstra Snuitje
Miriam Overman Boy
Vera de Grijs Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 18:00 uur)

Ineke Hoekstra Hazard
John Elling Valentino
Renée Pieterse Nynke
Liesbeth Hogenraad Maaike

Klasse B

Lieke Vriese Roelie
Sandra Marinus Valentino
Jildou Bruggeling Prinses Utopia
Rebecca Laverman Bergerac
Nynke Papa Nynke
Lisette de Boer Valentino
Hanneke Fokkema Bergerac

Klasse L

Mariska Westmaas Nandor
Carmen Bokma Margreet
Karen de Roos Rachel

Klasse M

Martijn van Herpen Valentino
Oscar Brouwer Nobel
Janneke de Boer Rachel
René Kuipers Serena

Klasse Z

Marianne Wagenaar Renato
Prijsuitreiking!!!