Startlijst springwedstrijd 8 juli 2018

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 8 juli is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Bianca Bakker.

Voor vragen over de startlijst kun je contact opnemen met Nynke Papa op telefoonnummer 06-53410377, bij voorkeur na 19:00 uur of via WhatsApp. 

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 12:00 uur
De paarden starten om 18:00 uur

Met het deelnemen aan deze wedstrijd geeft de deelnemer tevens toestemming voor het maken van beeld- en/of geluidsopnamen tijdens de wedstrijd voor verslaglegging en promotiedoeleinden op websites, social media en offline publicaties. De wedstrijdorganisatie heeft het volledige recht op het gebruik van de betreffende beelden/opnamen. De deelnemers kunnen geen aanspraak maken op enige vergoeding of iets dergelijks in dit verband.Pony's:

 

Klasse L (start om 12:00 uur)

1. Dewi Kool Jannes
2. Eline Vennema Tosca
3. Nina de Jong Moonlight
4. Danique Schots Whoopy
5. Tjeska Bijlsma Jannes
6. Eliza Timmer Moonlight
7. Gerriane Posthumus Shadow
8. Esmee Ertem Jannes
9. Isa Lautenbach Moonlight

Klasse M (start om Start aansluitend)

1. Marjolein Veenstra Moonlight
2. Nynke Wadman Tosca
3. Lisa Jensma  
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om +/- 12:30 uur)

1. Dian Papa Puzzle
2. Doutzen Kleiterp Shadow
3. Jesse Jan Anjema Jannes
4. Noor van Kammen Moonlight
5. Myrthe Wynands Vianka
6. Karin Andringa Anna
7. Tiara Wijbenag Muriel
8. Hannah Osinga Moonlight
9. Bea Visser Anna
10. Tycho Looijenga Roxy
11. Emma Kroeze Margriet
12. Sigrid Wip Mayflower
13. Yfke Wadman Simba
14. Sascha van Dam Jannes
15. Marije Osinga Roxy
16. Desiree Zijlstra Shadow
17. Anneke Lep Tosca
18. Amber Theuns Jannes
19. Tessa Siersema Moonlight
20. Rachel Veenstra Muriel
21. Boukje v/d Veen Forever
22. Julia de Haan Jannes
23. Lisa v/d Wal Vianca
24. Benthe Zoodsma Margriet
25. Marije Oostenrijk Forever
26. Nynke Smit Whoopy
27. Marin van Zuidam Muriel
28. Sanne Nicolay Anna
29. Froukje Groeneveld Moonlight
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om +/- 14:00 uur)

1. Janny Valk Jannes
2. Naomi v/d Meulen Roxy
3. Fenna Oost Whoopy
4. Lineke Jensma Nymo
5. Amarins Keizer Forever
6. Sanne Buyse Muriel
7. Femke Luike Roxy
8. Nina Schumans Simba
9. Jennifer v/d Brug Forever
10. Herre Koenen Jannes
11. Yara Jansen Muriel
12. Kris Torensma Simba
13. Rick de Korte Snuitje
14. Sara Diekstra Jannes
15. Lisanne Wielinga Margriet
16. Renske Knijft Macho
17. Kishandy Strickx Jannes
18. Myrthe Bosma Muriel
19. Amarens v/d Valk Roxy
20. Ismay de Wit Snuitje
21. Baukje Rinske van Gunst Willem
22. Fabienne de Jong Forever
23. Terra Finnema Muriel
24. Ylse ?? Margriet
25. Annenynke Buruma Snuitje
26. Annelyn Bruinsma Forever
27. Kim Hielkema Vianca
28. Roos van Remundt Margriet
29. Baukje Palsma Snuitje
30. Linde Hofman Vianca
31. Hein v/d Veen Roxy
32. Janna Plat Willem
33. Lenthe Bakker Jannes
34. Douwe Lodder Snuitje
35. Eowyn v/d Kooi Simba
36. Isa Riemersma Muriel
37. Danielle Ensing Roxy
38. Samantha Mansens Margriet
39. Irsa Nauta Forever
40. Kimberley Vonk Jannes
41. Desi van Lier Muriel
42. Raishantaly Martis Vianca
43. Anny Hoekstra Roxy
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om +/- 16:30 uur)

1. Mirthe v/d Wal Whoopy
2. Daniek Groeneveld Roxy
3. Louise Bouma Snuitje
4. Berber Regnerus Margriet
5. Nadine Steegstra Macho
6. Yfke Huizenga Snuitje

Paarden:

Klasse Z/ZZ (start om 18:00 uur)

1. Julia Vos (ZZ) Esther
2. Steven v/d Leck (Z) Nobel

Klasse M (start om Start aansluitend)

3. Masha Ahmetasevic Norbert
4. Femma Haan Norbert

Klasse L (start om Start aansluitend)

5. Julie Wesselink Esther
6. Noa Hoekstra Nobel
7. Hilda Voolstra Hadiessa
8. Cecile Del Grosso Esther
9. Anna v/d Veen Granciska
10. Anthe Marije Stapensea Bravour
11. Michelle de Ruiter Orlando
12. Ilja Jellema Nobel
13. Jildau de Wit Esther
14. Ben Adriaansz Hadiessa
15. Mariska Westmaas First Z

Klasse B (start om Start aansluitend)

16. Laura Bakker Pino
17. Jet Velzeboer Rolinda
18. Tabe Annema Esther
19. Marlies Wiersma Anna

Klasse BB (start om Start aansluitend)

20. Angela Dijkstra Abel
21. Annette van Dolder Esther
22. Tawina Mooij Orlando
23. Sandra de Vries Nobel
24. Jildau Renders Bravour
25. Gaby Bergman Orlando
26. Daisy Dijkstra Abel
Prijsuitreiking!!!