Startlijst dressuurwedstrijd mei 2009

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 10 mei en zondag 17 mei is bekend.

Op zondag 10 mei worden de klassen B, L2, M1 en M2 bij de pony's verreden en 's avonds worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 17 mei worden de klassen L1 en BB voor de pony's verreden.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De ponywedstrijd op zondag 10 mei start om 10:00 uur
De paardenwedstrijd op zondag 10 mei start om 17:30 uur
De ponywedstrijd op zondag 17 mei start om 10:00 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

10 mei
Klasse B - 1e groep (start om 10:00 uur)

Ilsa de Vries Snuitje
Loes Verhoeven Jerica
Anouk van Kins Roel
Shalanda Kramer Snuitje
Lydia Attema Pursar
Grietine v/d Plaats Snuitje
Jennie de Vries Getjyl
Jacobien Ferwerda Linda
Anoek Hettinga Snuitje
Anouk tho Bockholt Fardau
Maryse Brandsma Jerica
Janna Blanksma Snuitje
Valentina van Kleef Linda
Jackelyne Kooistra Fardau
Sanne Oomen Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Klasse B - 2e groep (start om ±12:30 uur)

Lydia Bolding Lizzy
Janne v/d Schaaf Boy
Renate de Boer Getjyl
Kianne Plantinga Boy
Isanne ten Have Getjyl
Chantal Elling Snuitje
Linda Groeneveld Jerica
Ylse Dijkstra Misty
Romy Wiersma Harry
Femma Haan Snuitje
Nikita Kuiken Roel
Emmy Rinkema Snuitje
Aniek Papa Misty
Seanne Duinstra Linda
Else Kooistra ?
Süela Dijkstra Jory
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2 (start om ±15:00 uur)

Annemarie Sittrop Fardau
Julia Vos Lizzy
Nynke Schootstra Fardau
Froukje Leistra Bergerac
Melanie Terpstra Lizzy
Macha Ahmetasevic Fardau
Esmée de Vies Jerica
Gesina Bijland Irma
Laura Bakker Faith
Yessica Plantinga Mandy
Myrthe Mooij Getjyl

Klasse M1

Amarins de Jong Bergerac
Dyan Wiersma Harry

Klasse M2

Mirthe van Aalst Bergerac
Rixt Talsma Moonlight
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

10 mei
Klasse B (start om 17:30 uur)

John Elling Rachel
Margriet de Vries Valentino
Rebecca Laverman Rachel
Hanneke Fokkema Bergerac
Jildau Bruggeling Prinses Utopia
Tina v/d Galiën Lady
Marlene v/d Zwaag Valentino
Sandra Siderius Moonlight
Fenna Vellinga Sunetta
Martine Huisman Renato

Klasse L1

Ali Beimers "paard zonder naam"
Irma Broersma Bergerac
Karen de Roos Rachel
Klaske Roskam Sunetta
Hilda de Koning Bergerac
Nanja Willemsen Valentino
Silke Terpstra Sunetta

Klasse L2

René Kuipers Serena
Liesbeth Hogenraad Maaike
Ria Algra Roelie
Hilda Wiersma Rosa
Margriet Berg Valentino
Mariska Westmaas Nandor

Klasse M1

Katharina Tolsma Rachel
Jolanda Muskee Valentino
Oscar Brouwer Nobel
Renata Tabbers "paard zonder naam"
Carmen Bokma ?
Janneke de Boer Rachel
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

17 mei
Klasse L1 (start om 10:00 uur)

Pia Oevering Jerica
Loes Andringa Misty
Sanne Mansvelder Getjyl
Lisl Miedema Silver
Lotteke Bootsma Macho
Niels Goodijk Ziezo
Jildou Fokkema Getjyl
Marie Hiemstra Naughty
Marieke Goodijk Ziezo
Yvonne v/d Velde Misty
Marthe de Jager Izmir
Marianne Stegenga Getjyl
Danny Hauwert Ceasar
Debby Nijdam Lizzy
Mariska Jacobs Samantha
Eline de Boer Jerica
Kirsten Ritsema Getjyl
Ilja Jellema Fardau
Selina Faber Roel
Nouscha Bobeldijk Getjyl
Froukje Teitsma Bergerac
Sanne Ronner Margriet
Cynthia Bouwmeester Faith
Melissa Kingma Getjyl
Kayleigh Planting ?
Odile Dijkstra Jori
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB - 1e groep (start om ±13:00 uur)

Miriam Overman Snuitje
Lois Valk Linda
Anne Lotte van Marrum Fardau
Denise Huizinga Jerica
Maritha Born Snuitje
Jolien Limburg Boy
Marco Wierda Jerica
Esther Wierda Lizzy
Hilda Voolstra Boy
Vera de Grijs Snuitje
Jacob Hilbert Kronemeijer Jerica
Ilse Zondervan Benito
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB - 2e groep

Jose de Grijs Snuitje
Rixt Miedema Misty
Suzanna Zijlstra Snuitje
Sigrid Dijkstra Roel
Hildegard de Vries Calipso
Jellien Leistra Snuitje
Henrieke Broekens Jerica
Tynke Broekens Snuitje
Paulien Schaafsma Fardau
Janna de Boer ?
Oda Bak Snuitje
Prijsuitreiking!!!