UPDATE: Startlijst springwedstrijd 17 december 2017

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 17 december is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Bianca Bakker.

Let op: De toewijzing van de ponies is nog onder voorbehoud. Mogenlijk zullen er in overleg met de instructie nog een aantal wijzigingen gedaan worden in de toewijzing van de pony's. Houdt de lijst daarom goed in de gaten.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

Update 11-12-2017: De startlijst voor depaarden is bijgewerkt. Er wordt van hoog naar laag gestart

De pony's starten om 13:30 uur
De paarden starten om 19:00 uur

Pony's:

Klasse L (start om 13:30 uur)

1. Eliza Timmer Jannes
2. Nienke Rijsdam Moonlight
3. Mieke Wierda Tosca
4. Felienne Kuiken Muri?l
5. Anne-marit Tjemmes Moonlight
6. Ilse Dorenbos Jannes
7. Sanne Dorenbos Tosca
8. Janna Plat Muri?l
9. Gerrianne Posthumus Margriet
10. Ylva Postma Tosca
11. Dian Papa Jannes
12. Eowyn v/d Kooi Muri?l
13. Doutzen Kleiterp Moonlight
14. Noa Winands  
15. Esmee Ertem Tosca
16. Edona Dobratiqi Jannes
17. Daisy Dijkstra Muri?l
18. Cayenna Goossen Tosca
19. Nina de Jong Moonlight
20. Marjolein Veenstra Tosca
21. Anne Froukje Hoeksma Tjerk
22. Anthe Marije Stapensea Jannes

Klasse B (start om +/- 14:30 uur)

1. Aeryn v/d Aker Jannes
2. Berber Swart Anna
3. Yfke Wadman Tosca
4. Tessa Siersema Jannes
5. Emma Fennema Prinses
6. Anneke Lep Tosca
7. Maite Stienstra Jannes
8. Nora Fennema Margriet
9. Rachel Veenstra Muri?l
10. Hanna Ekema Nayla
11. Lotte Huisjes Margriet
12. Jitske Bakker Tosca
13. Mirjam Nieuwhof Roxy
14. Sascha van Dam Whoopie
15. Jesse Jan Anjema Prinses
16. Bonita de Vries Forever
17. Isa Reitsma Jannes
18. Stef Bilderbeek Flits
19. Demi Mosselman Moonlight
20. Welmoed de Vries Jannes
21. Renske Knijft  
22. Bea Visser Margriet
23. Kris Torensma Moonlight
24. Sanne v/d Woude  
25. Ninthe Polstra Jannes
26. Sigrid Wip Tosca
27. Maimouna Sylla Moonlight
28. Bente Reitsma Jannes
29. Luawina Reitsma Tosca
30. Aljanne Zijlstra Bonanza
31. Isis v/d Woude Jannes
32. Annelies de Vries Moonlight
33. Benthe Zoodsma Margriet
34. Lisanne Wielinga Snuitje
35. Anna Mirthe Huizenga Jannes

Klasse BB (start om +/- 16:00 uur)

1. Eva Vet Snuitje
2. Raishantaly Martis Forever
3. Delano Martis Prinses
4. Linde Hofman Snuitje
5. Marije Osinga Muri?l
6. Nynke Smit Whoopie
7. Noor van Kammen Forever
8. Femke Hofman Muri?l
9. Tina Schumanns Margriet
10. Floortje Kolkman Snuitje
11. Amy Tuit Fajen
12. Julia de Haan Margriet
13. Isis Bilderbeek Goldy
14. Jelke Bakker Jannes
15. Janny Valk Prinses
16. Roos van Remundt Margriet
17. Stacy de Vries Amazing
18. Marije Oostenrijk Prinses
19. Femke Botma Shadow
20. Sophie Sjoerdsma Roxy
21. Amarens v/d Valk Forever
22. Myrthe Bosma Jannes
23. Emma Kroeze Margriet

Klasse C (start om +/- 17:00 uur)

1. Jette Wolters Snuitje
2. Lenthe Bakker Margriet
3. Fleur Buijs Forever
4. Dani?lle Ensing Roxy
5. Samantha Mansens Macho
6. Irsa Nauta Snuitje
7. Lisa v/d Wal Roxy
8. Marisa de Vries Margriet

Paarden:

Klasse M/Z (start om 19:00 uur)

1. Julia Vos Esther
2. Masha Ahmetasevic Norbert

Klasse L (start aansluitend)

1. Jullie Wesselink Esther
2. Femma Haan Norbert
3. Milan Kuiper Rolinda
4. Fenna Kooistra Nobel
5. Mariska Westmaas First Z
6. Marco Wierda Nobel
7. Laura Bakker  
8. Ilja Jellema Orlando

Klasse B (start aansluitend)

1. Maike Voolstra Orlando
2. Sandra Wijbenga Bravour
3. Ilja Visser Eigen
4. Monique Zijlstra Orlando
5. Jet Velzeboer Bravour
6. Marleen v/d Meulen Nobel
7. Hilda Voolstra Bravour
8. Anneke Roedema Granciska
9. Noa Hoekstra Orlando
10. Cecile Del Grosso Granciska
11. Anna v/d Veen Bravour
12. Carla de Vries June
13. Nicole Heiliegers Nobel
14. Fenna Vellinga Granciska
15. Angela Dijkstra (hc) Orlando

Klasse BB (start aansluitend)

1. Natasja v/d Heide Orlando
2. Cindy van Dijk Granciska
3. Tanja Hengst  
4. Annette van Dolder Hadissa