Startlijst dressuurwedstrijd oktober/november 2017 (UPDATE)

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 29 oktober en zondag 5 november is bekend.

Op zondag 29 oktober worden de klassen B (1e groep), L1 (1e groep) en M1 bij de pony's verreden en daarna worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 5 november worden de klassen BB, B (2e groep), L1 (2e groep) en L2 voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Bianca Bakker.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.
Als je moeite hebt met het inschatten van je starttijd, houdt dan rekening met 10 starts per uur.

De ponywedstrijd op zondag 29 oktober start om 10:00 uur
De paardenwedstrijd op zondag 29 oktober start om 16:30 uur
De ponywedstrijd op zondag 5 november start om 10:00 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

Zondag 29 oktober
Klasse M1 (start om 10:00 uur)

1. Marlies Wiersma Prinses
2. Anne-marit Tjemmes Tosca
3. Marjolein Veenstra Shadow

Klasse L1 (start aansluitend)

1. Annelies de Vries Jannes
2. Luawina Riemersma Tosca
3. Daisy Dijkstra Prinses
4. Isa Reitsma Tosca
5. Bonita de Vries Forever
6. Anna v/d Veen Amber
7. Eowyn v/d Kooi Tosca
8. Myrthe de Vries Moonlight
9. Elles Hielkema Macho
10. Isis Jellesma Tosca
11. Shaya de Moor Forever
12. Anthe Marije Stapensea Shadow
13. Isa Lautenbach Magen
14. Esmee Ertem Tosca
15. Edona Dobratiqi Jannes
16. Fenna Stavleu Margriet
17. Kris Torensma Tosca
18. Lineke Jensma Forever
19. Anne Mirte Huizinga Prinses
20. Tessa Siersema Tosca
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om +/- 13:00 uur)

1. Jildau Tjoelker Forever
2. Myrthe Bosma Jannes
3. Julia de Haan Prinses
4. Dewi Kool Jannes
5. Sanne Buijse Forever
6. Desi van Lier Margriet
7. Nynke Zondervan Snuitje
8. Amy Tuit Fajen
9. Bea Visser Jannes
10. Stacy de Vries Amazing
11. Benthe Zoodsma Jannes
12. Marije Oostenrijk Prinses
13. Ismay de Wit Margriet
14. Amarins v/d Valk Forever
15. Mare Toering Totilas
16. Lisanne Wielinga Snuitje
17. Lotte Huisjes Jannes
18. Jesse Jan Anjema Prinses
19. Aljanne Zijlstra Bonanza
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse B (start om 16:30 uur)

1. Nathasja v/d Heide Orlando
2. Sandra Wijbenga Bravour
3. Jullie Wesselink Sandro
4. Milan Kuiper Pjoter

Klasse L1 (start aansluitend)

1. Ilse Kooiker Rolinda
2. Annette van Dolder Hadiessa
3. Ilse Zondervan Bonnie
4. Sandra de Vries Orlando
5. Carla de Vries June
6. Mascha Terlouw Maaike
7. Sadyah Rosema Uharon
8. Bernadette Wijbenga Hadiessa
9. Noa Hoekstra Rolinda
10. Jildau de Wit Anna
11. Maike Voolstra Rolinda
12. Anne-froukje Hoeksma Safito
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2 (start om +/- 19:00 uur)

1. Geertje Hoogland Fatima
2. Nanja Willemsen Orlando
3. Samantha Kuipers Sandro
4. Angela Dijkstra Rolinda
5. Marleen v/d Meulen Zaïre
6. Mariska Westmaas First Z
7. Jildau Renders Uharon
8. Hilda Voolstra Bravour
9. Anneke Roedema Granciska
10. Sigrid Wip Martina
11. Cecile Del Grosso Nobel

Klasse M1 (start aansluitend)

1. Alex Schootstra Maamke
2. Cindy van Dijk Granciska
3. Laura Bakker Nobel
4. Kirsten Tolman Granciska
5. Femma Haan Norbert
6. Neeltje v/d Weide Granciska
7. Ali Beimers Uharon
8. Steven v/d Leck Nobel
9. Ilja Jellema Hadiessa
10. Anniek v/d Horst Siska

Klasse M2 (start aansluitend)

1. Masha Ahmetasevic Norbert
2. Fenna Vellinga Nobel
3. Myra v/d Horst Granciska
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

Zondag 5 november
Klasse L1 (start om 10:00 uur)

1. Rachel Veenstra Jannes
2. Philine Hofman Tosca
3. Isis v/d Woude Totilas
4. Maïmouna Sylla Prinses
5. Bente Reitsma Moonlight
6. Ylva Postma Totilas
7. Emma Kroese Prinses
8. Janna Plat Roxy
9. Felienne Kuiken Forever
10. Welmoed de Vries Muriël
11. Amber Vis Jannes
12. Baukje Rinske V Gunst Prinses
13. Demi Mosselman Moonlight
14. Leonie Theodore Jannes
15. Anneke Lep Totilas
16. Karin Andringa Muriël
17. Ninthe Polstra Moonlight
18. Emma Pijlman Prinses
19. Sophie Sjoerdsma Forever
20. Marije Stapert Springtime
21. Yfke Wadman Giccoh
22. Jelke Bakker Jannes
23. Isis Bilderbeek Picasso
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2 (start om +/- 12:00 uur)

1. Jitske Bakker Tosca
2. Sigrid Wip Mayflower
3. Ilse Schiphof Prinses
4. Jaimy Stork Tosca
5. Mirjam Nieuwhof Forever
6. Mare Brandenburgh Moonlight
7. Mieke Wierda Tosca
8. Gerrianne Posthumus Prinses
9. Hanna Ekema Nayla
10. Eline Vennema Tosca
11. Hedwig Bakker Mariska
12. Nienke Rijsdam Jannes
13. Nynke Wadman Tosca
14. Oliwia Szulinska Totilas
15. Dian Papa Jannes
16. Cayenne Goossen Tosca
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om +/- 14:30 uur)

1. Daniëlle Ensing Forever
2. Hein v/d Veen Snuitje
3. Elza Holwerda Prinses
4. Irsa Nauta Forever
5. Anouk Tijtsma Macho
6. Samantha Mansens Snuitje
7. Lize de Vries Forever
8. Marije Osinga Giccoh
9. Linde Hofman Forever
10. Noor van Kammen Muriël
11. Marenthe Giesing Prinses
12. Anny Hoekstra Forever
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om +/- 16:30 uur)

1. Emma Fennema Margriet
2. Aïsha Vellinga Roxy
3. Boukje v/d Veen Muriël
4. Floortje Kolk Snuitje
5. Nora Fennema Margriet
6. Femke Hofman Jannes
7. Eva Vet Snuitje
8. Tiara Wybenga Tosca
9. Douwe Lodder Roxy
10. Renske Knijft Snuitje
11. Marin van Zuidam Muriël
12. Myrthe Wynandts Tosca
13. Roos van Remundt Margriet
14. Hannah Osinga Giccoh
15. Mariam Sylla Forever
16. Mirva v/d Woude Prinses
17. Myrthe de Valk Roxy
18. Nynke Smit Whoopie
19. Sanne v/d Woude Forever
20. Fenna Oost Prinses
Prijsuitreiking!!!