Startlijst springwedstrijd 9 juli 2017

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 9 juli is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Bianca Bakker.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 18:30 uur

Pony's:

Klasse L (start om 13:00 uur)

1. Edona Dobratiqi Jannes
2. Eliza Timmer Moonlight
3. Esmee Ertem Tosca
4. Eowyn v/d Kooi Jannes
5. Anne-marit Tjemmes Moonlight
6. Sandra Wijbenga Tosca
7. Daisy Dijkstra Jannes
8. Kris Torensma Gicco
9. Marjolein Veenstra Tosca
10. Ilse Dorenbos Jannes
11. Berber Swart Carolien
12. Ylva Postma Tosca
13. Lisa Jensma Jannes
14. Ilse Hogenberg Whoopy
15. Janna Plat Muriel
16. Felienne Kuiken Jannes
17. Dian Papa Gicco
18. Sanne Dorenbos Tosca
19. Marleen v/d Meulen Moonlight
20. Noa Winands Jannes
21. Hilda Voolstra Carolien
22. Anna v/d Veen Tjerk
23. Maike Voolstra Gicco
24. Sanne Kielstra Jannes

Klasse M (start aansluitend)

1. Tabe Anema Tosca
2. Anne Froukje Hoeksma Tjerk
3. Marije Stapert Moonlight
4. Noor Reijers Tosca
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 14:00 uur)

1. Tessa Siersema Jannes
2. Marlies Wiersma Prinses
3. Doutzen Kleiterp Moonlight
4. Kyra Asma Carolien
5. Rachel Veenstra Jannes
6. Stef Bilderbeek Flits
7. Anneke Lep Tosca
8. Sigrid Wip Mayflower
9. Bente Reitsma Jannes
10. Lineke Jensma Muriel
11. Gwen v/d Heide Margriet
12. Nina de Jong Moonlight
13. Ylana v/d Hoek Jannes
14. Karin Andringa Carolien
15. Aeryn v/d Aker Margriet
16. Amilyn Medema Roxy
17. Stef Bilderbeek Goldy
18. Gerrianne Posthumus
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 14:45 uur)

1. Isis Bilderbeek Rolex
2. Stacy de Vries Amazing
3. Nynke Smit Prinses
4. Annelies de Vries Muriel
5. Boukje v/d Veen Forever
6. Linde Hofman Roxy
7. Jildou Tjoelker Snuitje
8. Julia de Haan Margriet
9. Bonita de Vries Forever
10. Bea Visser Jannes
11. Anne Mirthe Huizenga Snuitje
12. Renske Knijft Macho
13. Bente Zoodsma Margriet
14. Hedwig Bakker Mariska
15. Floortje Kolkman Snuitje
16. Mare Toering Tosca
17. Demi Mosselman Moonlight
18. Leonie Theodore Jannes
19. Amarens v/d Valk Snuitje
20. Lisane Wielinga Macho
21. Marije Oostenrijk Prinses
22. Myrthe Bosma Muriel
23. Eva Vet Snuitje
24. Sascha van Dam Jannes
25. Marenthe Giesing Margriet
26. Jelke Bakker Roxy
27. Sanne v/d Woude Snuitje
28. Jesse Jan Anjema Prinses
29. Ilse Schiphof Muriel
30. Ismay de Wit Snuitje
31. Hanna Ekema Nayla
32. Roos van Remundt Muriel
33. Lotte Huisjes Jannes
34. Nynke Zondervan Snuitje
35. Emma Kroeze Margriet
36. Marije Osinga Macho
37. Tiara Wijbenga Gicco
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 16:45 uur)

1. Jette Wolters Snuitje
2. Elza Holwerda Margriet
3. Hein v/d Veen Snuitje
4. Femke Hofman Prinses
5. Douwe Lodder Snuitje
6. Lize de Vries Margriet
7. Amarins Keizer Snuitje
8. Samantha Mansens Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse M/Z (start om 18:30 uur)

1. Julia Vos (Z) Esther
2. Steven v/d Leck Nobel
3. Ilja Jellema Orlando

Klasse L (start aansluitend)

1. Carmen Bokma Bravour
2. Masha Ahmetasevic Norbert
3. Fenna Vellinga Nobel
4. Ben Adriaansz Hadiessa
5. Mariska Westmaas First Z
6. Cecile del Grosso Orlando
7. Femma Haan Hadiessa
8. Anneke Roedema Bravour
9. Angela Dijkstra Orlando
10. Marco Wierda Nobel

Klasse B (start aansluitend)

1. Julie Wesseling Esther
2. Monique Zijlstra Orlando
3. Renate de Boer Uharon
4. Eline Genee Moonlight
5. Hester Blom Orlando
6. Grietine v/d Plaats Barvour
7. Anniek v/d Horst Siska
8. Petra Gras Hadiessa
9. Noa Hoekstra Orlando

Klasse BB (start aansluitend)

1. Maartje Braaksma Noa
Prijsuitreiking!!! (± 20:00 uur)