Startlijst dressuurwedstrijd mei 2017

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 14 mei en zondag 21 mei is bekend.

Op zondag 14 mei worden de klassen BB (1e groep), B (1e groep), L1 (1e groep), L2 en M1 bij de pony's verreden en daarna worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 21 mei worden de klassen BB (2e groep), B (2e groep) en L1 (2e groep) voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Bianca Bakker.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.
Als je moeite hebt met het inschatten van je starttijd, houdt dan rekening met 10 starts per uur.

De ponywedstrijd op zondag 14 mei start om 10:00 uur
De paardenwedstrijd op zondag 14 mei start om 17:00 uur
De ponywedstrijd op zondag 21 mei start om 10:00 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2
Klasse Z1

Pony's:

14 mei
Klasse M1 (start om 10:00 uur)

1. Sandra Wijbenga Tosca
2. Marrit Venema Moonlight
3. Marjolein Veenstra Tosca
4. Marlies Wiersma Tosca

Klasse L2 (start aansluitend)

1. Anne-Marit Tjemmes Moonlight
2. Hanna Ekema Nayla
3. Hilde Ekema Famke
4. Marije Stapert Bearke
5. Grietine v/d Plaats Carolien
6. Ilse Schiphof Margriet
7. Myrthe de Vries Moonlight
8. Maike Voolstra Gicco
9. Eliza Timmer Tosca
10. Dian Papa Jannes
11. Ylva Postma Tosca
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 (start +/- 12:00 uur)

1. Emma Pijlman Snuitje
2. Ninthe Polstra Moonlight
3. Mare Brandenburgh Famke
4. Mirjam Nieuwhof Forever
5. Jaimy Stork Tosca
6. Welmoed v/d Wielen Margriet
7. Froukje Groeneveld Jannes
8. Nora Fennema Famke
9. Emma Fennema Roxy
10. Bente Reitsma Jannes
11. Eowyn v/d Kooi Tosca
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start +/- 13:00 uur)

1. Aletta v/d Bosch Muriël
2. Marin van Zuidam Snuitje
3. Benthe Zoodsma Jannes
4. Sijbrigje v/d Woude Roxy
5. Isa Reitsma Tosca
6. Elles Hielkema Macho
7. Anne Mirthe Huizenga Snuitje
8. Fenna Stavleu Margriet
9. Boukje v/d Veen Bonnie
10. Roos van Redmundt Snuitje
11. Lotte Huisjes Forever
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start +/- 14:00 uur)

1. Lisanne Wielinga Famke
2. Hein v/d Veen Bonnie
3. Julia de Haan Snuitje
4. Jildou Tjoelker Famke
5. Aljanne Zijlstra Bonanza
6. Marije Oostenrijk Prinses
7. Nynke Zondervan Snuitje
8. Daisy van Lier Margriet
9. Lize de Vries Macho
10. Amarins Keizer Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

14 mei
Klasse M2/Z1 (start om 17:00 uur)

1. Jacobien Ferwerda (Z1) Robins Son
2. Tina v/d Galiën Coaching April
3. Carmen Bokma  
4. Julia Vos Esther
5. Myra v/d Horst Siska

Klasse M1 (start aansluitend)

1. Alex Schootstra Maamke
2. Kirsten Tolman Hadiessa
3. Masha Ahmetasevic Norbert
4. Cindy van Dijk Bravour
5. Steven v/d Leck Nobel
6. Liesbeth Hoogenraad Maaike
7. Ali Beimers Uharon
8. Fenna Vellinga Hadiessa
9. Ilja Jellema Sandro

Klasse BB/B (start aansluitend)

1. Erika Venis  
2. Irene Brandenburgh Sandro
3. Tawina Mooij (B) Uharon
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2 (start aansluitend +/- 19:00 uur)

1. Angela Dijkstra Orlando
2. Samantha Kuipers Sandro
3. Benjamin Adriaansz Nobel
4. Suzanne Verbij  
5. Carla de Vries June
6. Anneke Roedema Bravour
7. Froukje Teitsma Brecht
8. Anniek v/d Horst Siska
9. Femke Schootstra Maamke
10. Mariska Westmaas First Z

Klasse L1 (start aansluitend)

1. Ilse Zondervan Bonnie
2. Geertje Hoogland Fatima
3. Bernadette Wijbenga Bravour
4. Hester Blom Orlando
5. Sandra de Vries Norbert
6. Mascha Terlouw Maaike
7. Naomi Zijlstra Nobel
8. Cecile del Grosso Bravour
9. Ilse Kooiker  
10. Jildau de Wit Anna
11. Julie Wesseling Esther
12. Noa Hoekstra  
13. Monique Zijlstra Orlando
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

21 mei
Klasse BB (start om 10:00 uur)

1. Amilyn Medema Famke
2. Janny Valk Snuitje
3. Cheryl Antonisse Roxy
4. Janne Bo de Vries Snuitje
5. Marenthe Giesing Prinses
6. Anouk Tijtsma Macho
7. Nynke Smit Forever
8. Ismay de Wit Snuitje
9. Marije Osinga Prinses
10. Elza Holwerda Macho
11. Douwe Lodder Snuitje
12. Eva Vet Famke
13. Linde Hofman Famke
14. Amarins v/d Valk Roxy
15. Renske Knijft Snuitje
16. Myrthe Bosma Forever
17. Samantha Ma... Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start aansluitend +/- 12:00 uur)

1. Ilse Bootsma Prinses
2. Tessa Siersema Tosca
3. Myrthe de Valk Muriël
4. Kyra Asma Carolien
5. Janny Haijma Famke
6. Femke Hofman Margriet
7. Eva van Marrum Roxy
8. Demi Mosselman Jannes
9. Leonie Theodore Prinses
10. Merrith Bouma Margriet
11. Annalies de Vries Muriël
12. Bonita de Vries Snuitje
13. Stacy de Vries Amazing
14. Emma Kroeze Margriet
15. Bea Visser Forever
16. Sanne Buyse Snuitje
17. Jesse Jan Anjema Famke
18. Gwen v/d Heide Margriet
19. Jelke Bakker Roxy
20. Floortje Kolkman Famke
21. Myrthe Wynandts Jannes
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 (start aansluitend +/- 14:45 uur)

1. Maite Stienstra Gicco
2. Noa Winands Jannes
3. Isis Bilderbeek Lotje
4. Eline Vennema Forever
5. Shannon Antonisse Whoopie
6. Rachel Veenstra Jannes
7. Maayke Dirksen Forever
8. Daisy Dijkstra Prinses
9. Sigrid Wip Mayflower
10. Lineke Jensma Margriet
11. Stef Bilderbeek Goldy
12. Esmee Ertem Tosca
13. Edona Dobratiqi Moonlight
14. Anne Hilde Hovenga Zorro
15. Luawina Riemersma Tosca
16. Marleen v/d Meulen Moonlight
17. Felienne Kuiken Forever
18. Janna Plat Roxy
19. Jitkse Bakker Prinses
20. Anna v/d Veen Amber
21. Anneke Lep Tosca
22. Iris Jellesma Muriël
23. Anna Froukje Hoeksema Tjerk
24. Yfke Wadman Gicco
25. Hilda Voolstra Carolien
26. Nynke Wadman Moonlight
27. Hedwig Bakker Mariska
28. Shannon Lamsma Prinses
29. Precilla Ennik Muriël
30. Isa Lautenbach Moonlight
31. Nicole Heiliegers Jannes
32. Baukje Rinkse van Gunst Prinses
33. Karin Andringa Carolien
Prijsuitreiking!!!